میلیون ها نفر از مردم در صورت تخلیه به عنوان سوپر گردباد سران هند و بنگلادش

(دهلی نو) — قدرتمند cyclone در حال حرکت بود به سمت هند و بنگلادش در روز سه شنبه به مقامات سعی در تخلیه میلیون

توسط PATRIS-FUN در 30 اردیبهشت 1399

(دهلی نو) — قدرتمند cyclone در حال حرکت بود به سمت هند و بنگلادش در روز سه شنبه به مقامات سعی در تخلیه میلیون ها نفر از مردم در حالی که حفظ اجتماعی فاصله.

طوفان Amphan است که انتظار می رود به ریزش زمین در روز چهارشنبه بعد از ظهر و پیش بینی هشدار داد از آسیب های گسترده ای از بادهای سنگین, بارش جزر و مد امواج و برخی از جاری شدن سیل در شهرهای شلوغ مانند کلکته.

طوفان تا به حال بادها از 220-230 کیلومتر در ساعت (136-142 مایل در ساعت) است و هوا به تضعیف قبل از آن باعث ریزش زمین در اطراف هند بنگال غربی وزارت امور خارجه و بنگلادش است.

این دومین سوپر گردباد در تاریخ ثبت شده است که با تشکیل بیش از خلیج بنگال گفت: Mrutyunjay Mohapatra هند هواشناسی رئیس. اولین مخربی 1999 طوفان در Odisha دولت است که سمت چپ نزدیک به 10 ، 000 نفر کشته شدند.

"این نوع cyclone می تواند فاجعه بار," Mohapatra گفت.

ویدئوها و عکس ها از هند و بنگلادش نشان داد خانواده ها در نزدیکی ساحل و یا در دیگر مناطق سیل خیز بودن تخلیه طوفان پناهگاه است. برخی از کیسه های انجام شده با وسایل خود و تمام چهره خود را پوشش داده است. مقامات رفت از روستا به روستا با بلندگو هشدار به مردم از طوفان است.

"تخلیه لازم هستند" هشدار داد Mohapatra اشاره کرد که از جزر و مد امواج می تواند حرکت 25 کیلومتر (15 مایل) داخلی همراه بسیاری از رودخانه ها که crisscross بنگال دلتا.

مقامات بنگلادش هشدار داد که این توفان می تواند سیل گسترده ردیف هایی از جنوب غربی و جنوب مناطق. تاریخ و وزیر مدیریت بحران و امداد Enamur رحمان گفت: تخلیه آغاز شده بود در جنوب که در آن ساکنان ستخیرا منطقه که ویران شد توسط یک طوفان 2009 خواهد شد نقل مکان کرد به پناهگاه.

رحمان گفت که او به دستور مقامات محلی برای آماده شدن هزاران نفر از پناهگاه ها و سازه های موقت برای حفاظت از بیش از 5 میلیون نفر قبل از طوفان عبور از منطقه است.

"ما نمی خواهد که زمان زیادی فردا به عنوان گردباد در انتظار ریزش زمین شنبه شب" وزیر گفت.

Amphan را بادها بودند چرخش تا آنجا که 700 کیلومتر (435 مایل) از آن چشم آن را به عنوان نزدیک به زمین است. پیش بینی شده است به تصویب بین تفریحگاه ساحلی شهر Digha در هند بنگال غربی وزارت امور خارجه و Hatiya جزیره در بنگلادش با ضعیف تر باد با سرعت 165 تا 175 kph (102-108 مایل در ساعت).

چند منطقه در غرب بنگال را به احساس فشار از طوفان Mohapatra گفت. جاری شدن سیل یک خطر در کلکته با توجه به ازدحام و زهکشی فقیر و موج طوفان می تواند در بالا بردن سطح رودخانه در بنگال دلتا, او گفت:.

Trawlers ماهیگیری و قایق در خلیج بنگال گفته شده به پناهگاه تا اطلاع ثانوی.

پس از رسیدن به زمین cyclone است که انتظار می رود به حرکت سریع و تضعیف پنج شنبه.

چشم طوفان است به احتمال زیاد به تصویب از طریق Sunderban جنگل های حرا یکی از بزرگترین دستگاه های مانگرو در جهان است. آنها به احتمال زیاد به جذب برخی از تاثیر, مقامات گفت.

Debasis Shyamal یک ماهیگیر در Digha گفت: تخلیه عین حال برای شروع, اما مردم داخل خانه ماندن.

"ما از نظر ذهنی آماده برای طوفان, اما وجود دارد برخی از نگرانی در مورد اجتماعی فاصله," او گفت:.

___

علم گزارش از داکا, بنگلادش. آسوشیتد پرس نویسنده Sheikh Saaliq در دهلی نو کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب