مایک پنس می گوید CDC موضوع جدید راهنمایی در مورد بازگشایی مدارس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد آژانس برای 'عملی' توصیه های

(واشنگتن) — معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خواهد بود صدور راهنمایی های جد

توسط PATRIS-FUN در 18 تیر 1399

(واشنگتن) — معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خواهد بود صدور راهنمایی های جدید برای بازگشایی مدارس در پاییز.

مدارس در سراسر کشور در حال مبارزه با, چگونه با خیال راحت به بازگشایی به عنوان coronavirus همچنان به افزایش در برخی از کشورها. معاون رئیس جمهور سخنرانی خود پس از دیدار روز شنبه کاخ سفید coronavirus نیروی کار در وزارت آموزش و پرورش آن را به نام "مطلقا ضروری" برای دانش آموزان به بازگشت به کلاس درس برای فرد در یادگیری است.

پنس اعلام برنامه های جدید CDC دستورالعمل در مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر به انتقاد از آژانس بهداشت عمومی برای درخواست مدارس "به انجام این کار بسیار غیر عملی چیز است."

پنس با اشاره به کاهش coronavirus مرگ و میر در سراسر کشور و نشانه های اولیه از تست مثبت مسطح در آریزونا و فلوریدا و تگزاس. آن سه متحده در هفته های اخیر دیده می شود برخی از بزرگترین خوشه در coronavirus عفونت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن