مایک بلومبرگ برنده 1st حوزه در نیوهمپشایر اولیه برای هر دو طرف

هفته گذشته آیووا قفقاز ادامه شرمسار آیووا دموکرات اما "فردا رای در نیوهمپشایر اولین واقعی اولیه از سال 2020 ا

توسط PATRIS-FUN در 22 بهمن 1398

هفته گذشته آیووا قفقاز ادامه شرمسار آیووا دموکرات اما "فردا رای در نیوهمپشایر اولین واقعی اولیه از سال 2020 انتخابات" Stephen Colbert گفت: در روز دوشنبه را دیر نشان می دهد. "آخرین نظر سنجی در نیوهمپشایر در سراسر نقشه. بیشتر نشان می دهد برنی سندرز اولین بار پس از پیت Buttigieg" و "یک نظرسنجی در نیوهمپشایر گفت: New Hampshire دموکرات ها ترجیح می دهند یک انقراض-باعث شهاب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات مجدد. سلام نیوهمپشایر دموکرات های شما خوب است ؟ این توضیح می دهد که چرا آنها به تغییر دولت از شعار 'Live Free or Die' به 'لطفا اجازه دهید ما می میرند.'"

"با تمام نظر سنجی های نسبتا تنگ, نامزدها در حال گرفتن nastier با یکدیگر به ویژه جو بایدن و پیت Buttigieg," میشل گفت: نشان دادن برخی از بایدن عکس در Buttigieg. "اما عجیب ترین لحظه در بایدن انتخاباتی-قیامت تور آمد روز یکشنبه" زمانی که بایدن به نام رای دهندگان "یک سگ رو تسویه حساب, سرباز," او گفت:. "آنچه در درون بایدن سر زمانی که او می آید تا با این توهین?" کلبر سعی کردم از یک بایدن توهین ژنراتور برای پیدا کردن. "باور کنید یا نه, این نخستین بار نیست که بایدن در این قرار داد خاص و عجیب و غریب, توهین," او گفت:, و معلوم "وجود دارد کاملا منطقی درهم و برهم توضیح: John Wayne و رئیس."

روزانه نشان می دهد ایجاد یک واقعی جو بایدن توهین ژنراتور اگر شما می خواهید برای دیدن اگر شما می توانید بالا کلبر "غیر مستقیم سنجاب سست عنصر کانگورو پستچی."

Buttigieg پاسخ به بایدن اما نه او حمله در هر گونه تبلیغات "و شاید که چون او نیاز ندارد به دلیل بایدن نگه می دارد و حمله به خود را" نمایش روزانه's Trevor Noah گفت: نمایش "دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز" کلیپ. "کسانی که قوی هستند کلماتی که ... من واقعا نمی فهمم در همه," او گفت: تلاش های مختلف های مختلف تحت اللفظی نمایندگی از یک سگ رو اسب سرباز. "هیچ کس قادر به پیدا کردن این در هر John Wayne و من حدس می زنم که زیبایی به نقل از چیزی است که از قبل از اینترنت اختراع شد" نوح گفت. "اما نگاه کنید در هر کجا که خط آمد از آن را نگاه بزرگ برای بایدن به دلیل آن را نمونه دیگری از او beefing با یک غیر نظامی در کمپین بلیزرز."

نمایش روزانه's Ronny Link سفر به نیوهمپشایر برای دیدن چگونه آن را برنامه ای برای جلوگیری از دیگر آیووا. سازمان دیده بان خود را در گزارش زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن