اواسط آمریکایی دانشگاهی ورزشی کنفرانس را لغو پاییز فصل فوتبال بیش از Coronavirus

تیاو اواسط آمریکا, کنفرانس در روز شنبه شد و اولین لیگ خود را در کالج فوتبال را در بالاترین سطح به لغو آن در ف

توسط PATRIS-FUN در 19 مرداد 1399

تیاو اواسط آمریکا, کنفرانس در روز شنبه شد و اولین لیگ خود را در کالج فوتبال را در بالاترین سطح به لغو آن در فصل پاییز به دلیل بیماری همه گیر.

"من دل شکسته ما در این محل" مک کمیسر جان Steinbrecher گفت.

با مک 12 مدرسه رو قابل توجه بار مالی با تلاش برای حفظ هزینه coronavirus پروتکل ها و عدم اطمینان است که دانشگاه ها می توان با خیال راحت در این کنفرانس روسای دانشگاه ها لغو تمام سقوط های ورزشی از جمله فوتبال و والیبال — و گفتند که کشف آنها را در فصل بهار است.

یک حرکت به بهار, اما همچنین می تواند ثابت کند پر هزینه و بدون درآمد تولید شده توسط فوتبال رسانه حقوق معاملات و خرید و فروش بلیط.

"این امر می تواند ساده و بی تکلف به می گویند که شما نمی دهد فکر و توجه به آنچه که عواقب مالی و یا هر گونه تصمیم گیری هستند اما این سلامت و رفاه تصمیم اولین و مهمترین" Steinbrecher گفت. "همانطور که ما اینجا نشسته امروز ما نمی دانیم که چه این معنی خواهد بود که از نظر مالی و چه بقیه از سقوط بازی می کند."

وی افزود: این تصمیم به اتفاق آرا در میان عضویت.

"این تلخ اما ما معتقدیم که این یک حق بر اساس توصیه های پزشکی ما شده ایم گرفتن از ما هیئت مشاوران پزشکی," او گفت:.

در ضمن ده بزرگ است که ضربه زدن به ترمز در فوتبال پیش فصل گفتن آن مدارس است که تا اطلاع ثانوی تماس کامل شیوه نمی تواند آغاز خواهد شد. این کنفرانس روز شنبه اعلام کرد همه تیم باقی خواهد ماند و در دو روز اول از آنچه شناخته شده به عنوان "هم هوایی دوره" کار کردن فقط در کلاه. بزرگ ده فصل به طور منظم برنامه ریزی شده است برای شروع در سپتامبر. 5.

"ما درک می کنیم وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد چگونگی این اثرات برنامه به عنوان به خوبی به عنوان امکان سنجی اقدام رو به جلو با فصل در همه" این کنفرانس در بیانیه ای گفت. "همانطور که ما به طور مداوم اظهار داشت: ما همچنان به بررسی روزانه در حالی که ما با تکیه بر کارشناسان پزشکی به بهترین تصمیم ممکن را برای بهداشت و سلامت ایمنی و سلامتی ما دانشجو-ورزشکاران است."

و بیشتر بازیکنان اعلام کرد که امید بستن به خارج از فصل به ویژه پیتسبورگ دفاعی مقابله با Jaylen Twyman. تاریخ های بالقوه و اوایل دور پیش نویس NFL انتخاب کنید که تا به حال 10.5 کیسه فصل گذشته. او گفت: او اعلام کرد برای پیش نویس است.

Steinbrecher گفت: این کنفرانس را هر تلاش برای ارائه فرصت ها در بهار برای سقوط تیم های ورزشی و این تصمیم تنها اثر سقوط ورزش نمی بسکتبال و یا دیگران که در آغاز ترم دوم مانند بیس بال و سافتبال و چوگان سرپهن.

مک مدارس به شدت تکیه بر درآمد حاصل از جاده بازی در برابر قدرت کنفرانس تیم است. بسیاری از کسانی که بازی لغو شد زمانی که قدرت پنج رفت و به منحصرا یا عمدتا بازی های کنفرانس. کنت دولت به تنهایی تا به حال بیش از 5 میلیون دلار در اصطلاح تضمین بازی لغو شد. آیا می توان آنها را جبران و زمانی که هنوز به تعیین خواهد شد. بدون که درآمد فشار شد بیش از حد بزرگ از تلاش برای نگه داشتن بازیکنان و کادر امن در طول یک بیماری همه گیر.

این کنفرانس که ساخته شده است یک نام تجاری — #MACtion — و موفق به نمره یک ESPN آمریکا در حال بازی فوتبال, بازی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه شب در حال حاضر برای اولین بار به تسلیم شدن به این بیماری همه گیر.

مک حقوق پخش مقابله با ESPN با ارزش حدود 1 میلیون دلار در هر سال در هر مدرسه یک بخش کوچکی از آنچه قدرت پنج کنفرانس مدارس را از تلویزیون خود قرارداد — اما مقدار قابل توجهی از پول برای مدارس که کار با ورزشی بخش بودجه در $30 میلیون, محدوده.

حرکت به بهار فوتبال شده است که در ردیف دوم از بخش اول

نه از 13 همایش که بازی در مسابقات قهرمانی زیربخش در حال حاضر به تعویق افتاد سقوط, فوتبال, فصل, با یک چشم به سمت ساخت آنها را در بهار. برای اولین بار بود آیوی لیگ در اوایل ماه جولای.

اما در FBS کنفرانس ها شده اند قرار دادن در محل طرح — با این حال آزمایشی — برای فصل آینده. قدرت پنج رفت. کنفرانس جنوب شرقی منتشر شد آن تجدید نظر 10-بازی کنفرانس-تنها برنامه جمعه با هیاهوی بسیار. موسوم به گروه پنج همایش با آمریکا, ورزشی, کمربند آفتاب, ديد کوه, ديد غرب و کنفرانس ایالات متحده آمریکا, تکمیل برنامه مدل های این هفته است.

مک گذشته یکی بدون اظهار داشت: برنامه ریزی. یک جلسه از آن رئیس جمهور پیش از آن در هفته بود و انتظار می رود برای تولید یک توافق در مورد چگونه برای رفتن در مورد فصل پاییز, اما در عوض برخی از مدارس را تحت فشار قرار دادند به بازی نیست.

تصمیم نهایی لگد بود به صبح روز شنبه نشست. اخبار, اول, گزارش, آنلاین شبکه ورزش, ورزشگاه شروع به نشت در 90 دقیقه از شروع برنامه ریزی شده از این نشست است. لیگ به زودی اعلام یک کنفرانس خبری با کمیسر بعد از یک ساعت.

Steinbrecher گفت: این کنفرانس کارشناسان بهداشت و ناراحت کننده با ایده ای که ورزشکاران خواهد بود رو به یک سطح بالاتر از خطر نسبت به دیگر دانش آموزان است.

"و در همه چیز وجود دارد که ما فقط به طور کامل نمی دانند در مورد این ویروس در این مرحله," او گفت:. "ما راحت است که ما حق تصمیم گیری برای دانشگاهی دو و میدانی."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب