میشیگان دستور دادگاه انتشار نوجوانان قرار داده شده در نوجوانان بازداشتگاه بیش از مدرسه

(PONTIAC, Mich.) — میشیگان دادگاه تجدید نظر در روز جمعه دستور آزادی 15 ساله در حومه دیترویت از یک نوجوان مرکز

توسط PATRIS-FUN در 11 مرداد 1399

(PONTIAC, Mich.) — میشیگان دادگاه تجدید نظر در روز جمعه دستور آزادی 15 ساله در حومه دیترویت از یک نوجوان مرکز که در آن یک county قاضی او را فرستاده برای عدم انجام مدرسه و از آنجا که نوجوان بود و تهدید به مادرش.

دادگاه اضطراری سفارش خواستار آزادی فوری و نوجوانان به مادر او را بازداشت و در انتظار تجدید نظر و یا بیشتر سفارش توسط دادگاه تجدید نظر.

ProPublica گزارش شده بود که این دختر شده است در Oakland County کودکان را ایجاد کرد از اواسط ماه مارس برای نقض آزادی مشروط در یک پرونده مربوط به اتهام حمله و سرقت است.

ادامه مطلب: نقد و بررسی دستور داد پس از میشیگان قاضی می فرستد نوجوان سیاه به اطفال بازداشت برای پرش آنلاین مدرسه

دختر است که به نام "گریس" برای حفاظت از هویت خود را. او قرار داده شده در مشروط شدن در ماه آوریل و در میان دیگر نیاز به تکمیل مدرسه. فضل که دارای ADHD و دریافت آموزش های ویژه خدمات تلاش کرد با انتقال به آموزش آنلاین و پشت افتاد.

Oakland County مدار قاضی دادگاه مری الن برنان در ابتدا با ذکر یک "عدم ارسال به هر مدرسه و بلند شدن برای مدرسه" به عنوان پشت سر او تصمیم به محل نوجوانان در کودکان ایجاد کرد.

اما برنان گفت: در جولای 20 جلسه در پونتیاک که دختر بود و قرار داده شده در نوجوانان تسهیلات چرا که او یک تهدید بود و به مادرش که پلیس تا به حال شده است به نام سه بار برای درگیری بین نوجوان و مادرش.

برنان گفت: "دختر یک تهدید برای جامعه بر اساس حمله به اتهام مربوط به مادر او در ماه نوامبر با توجه به اسناد دادگاه. دختر نیز به اتهام سرقت یک تلفن همراه از شاگردی در بیرمنگام نخلستان دبیرستان در بورلی هیلز غربی دیترویت.

آسوشیتد پرس در سمت چپ ایمیل بعد از ظهر جمعه به دنبال نظر از لطف خدا بود که شناسایی شده توسط ProPublica به عنوان "Charisse."

Charisse شهادت در یک جلسه ممکن است که نوجوان بود و دست زدن به مدرسه او بیشتر مسئولانه و دختر او رفتار با توجه به انتشار.

ProPublica گزارش داد که فضل گفت: برنان در طول یک مجازی شنوایی در مارس: "مادر من و من به بسیاری از استدلال اما با هر یک از من چیزی یاد بگیرند و سعی کنید به تجزیه و تحلیل و چرا از آن اتفاق افتاده است," او گفت:. "مادر من و من در حال کار هر روز را بهتر از خودمان و رابطه ما و من فکر می کنم که حذف از خانه من خواهد بود نفوذ ما در حال پیشرفت است."

این AP قادر جمعه به ترک یک پیام تلفن به دنبال نظر از برنان به این دلیل که صندوق صوتی به دفتر او شد.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب