مکزیک رئیس جمهور انتقاد برای دست دادن با ال Chapo را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

کنگره در ابتدا برنامه ریزی شده برای بازگشت به کار توسط مارس 20, اما این که شروع به احساس می کنم مثل یک رویا ل

توسط PATRIS-FUN در 12 فروردین 1399

کنگره در ابتدا برنامه ریزی شده برای بازگشت به کار توسط مارس 20, اما این که شروع به احساس می کنم مثل یک رویا لوله, سیاسی , گزارش. در حال حاضر آن را حدس میزنن که قانونگذاران را به کاپیتول هیل به عنوان آنها مانند بقیه ایالات متحده منتظر رمان coronavirus بیماری همه گیر.

هیچ چیز رسما تغییر — مارس 20 است که هنوز تاریخ در دفتر ثبت دعاوی حقوقی اما استعفای بر خلاف نظر می رسد که مجموعه ای در میان اعضای کنگره است. پس از همه رئیس جمهور تهمت که زمانی معتقد بود که اقتصاد ایالات متحده خواهد بود "مشتاق برای رفتن" دوباره مارس 12, فقط تمدید دولت فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل تا پایان فروردین. "این نوع از aspirational هدف, اما من فکر می کنم آن را بدیهی است که موضوع را به تغییر رادیکال بر اساس شرایط" گفت: Rep. جری کانلی (D-Va.). "مارس 20 توسط چه سه هفته دور ؟ که به نظر می رسد کمی زود بر سرعت از این بحران است."

سناتور. John Cornyn (R-تگزاس) گفت: "این بسیار سخت است برای پیش بینی" وقتی نمایندگان مجلس باز خواهد گشت در حالی که همکارش بهداشت ، بن کاردین (D-Md.) گفت: کنگره باید "به عنوان مثال منجر شود" و نگه داشتن چیزهای از راه دور در حال حاضر.

کاپیتول هیل نشان داده است خود را به صورت کاملا مستعد ابتلا به گسترش coronavirus پس از پنج نفر از اعضای خانه آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله Rep. Nydia Velazquez (D-n. y.) که آزمایش مثبت روز شنبه تنها چند روز پس از او در کف خانه. سناتور. رند پل (R-Ky.) همچنین پایین آمد ویروس. بنابراین دور ماندن قطعا به نظر می رسد حس را برای آینده قابل پیش بینی. ادامه مطلب در سیاسی. تیم O'donnelltinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن