مرز گشت آژانس آتش سوزی 4, تعلیق بیش از 38 'نامناسب' رسانه های اجتماعی پست های

(واشنگتن) — گشت مرزی را پدر و مادر و آژانس در روز جمعه گفت که این اخراج چهار نفر از کارکنان و معلق 38 بودند ب

توسط PATRIS-FUN در 28 تیر 1399

(واشنگتن) — گشت مرزی را پدر و مادر و آژانس در روز جمعه گفت که این اخراج چهار نفر از کارکنان و معلق 38 بودند بدون پرداخت نامناسب رسانه های اجتماعی فعالیت های ذیل آیات یک راز Facebook گروهی که مسخره اعضای کنگره و مهاجران.

تحقیقات آغاز شد و در ژوئیه سال 2019 پس از پست ها در ظاهر یک راز Facebook گروهی به نام "من 10-15." آنها در مورد صحت تصاویر از یک مهاجر پدر و فرزند مرده در سواحل ریو گراند رودخانه و به تصویر کشیده doctored تصاویر Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز مسئله به انجام یک عمل جنسی در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

گمرک و حفاظت از مرزها گفت: یکی دیگر از 33 کارکنان منظم شد با کمیته انضباطی به تذکر و یا مشاوره. از 138 موارد مورد بررسی 63 یافت شد بی اساس. شش مورد باقی مانده به بررسی چهار شنبه.

این سازمان گفت: اقدامات انضباطی برای اولین بار در گزارش لس آنجلس تایمزخطاب نقض آن استانداردهای اخلاقی و رفتاری است که "بر خلاف ارزش های اصلی ما از هوشیاری خدمت به کشور و یکپارچگی است."

از Facebook 10-15 گروه که تا به حال 9,500 اعضا و به نام کسی که در گشت مرزی بازداشت شامل گرافیک پست که با اشاره به Ocasio-کورتز و تشکر. ورونیکا Escobar به عنوان "هس." اخبار داستان در مورد یک 16 ساله گواتمالا پسر که درگذشت در گشت مرزی بازداشت بدستآمده پاسخ از یک عضو "اگر او می میرد او می میرد." یکی دیگر از اعضای نوشته شده GIF از خیابان کنجد شخصیت Elmo با نقل قول "خیلی خوب."

اسکوبار تگزاس از حزب دموکرات گفت: در توییتر که این تحقیقات باید خطاب چرا دیگر اعضای گروه نمی گزارش فعالیت. او گفت که این نوشته های مسخره "مردم آسیب پذیر dehumanized توسط یک سیستم شکسته" و Facebook یک "چاه مستراح."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب