بتسی DeVos هدایت بیشتر Coronavirus کمک به مدارس خصوصی را به عنوان او با هشدار نسبت به 'بحران بلندی'

تیوی برگ برنده دولت در روز پنج شنبه حرکت رو به جلو با یک سیاست چینش مدارس در سراسر ایالات متحده برای به اشترا

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

تیوی برگ برنده دولت در روز پنج شنبه حرکت رو به جلو با یک سیاست چینش مدارس در سراسر ایالات متحده برای به اشتراک گذاشتن coronavirus امداد بودجه با مدارس خصوصی در یک نرخ بالاتر از قانون فدرال به طور معمول نیاز دارد.

تحت یک قانون جدید صادر شده توسط وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, مناطق در حال دستور به کنار بخشی از کمک های خود را به مدارس خصوصی با استفاده از یک فرمول بر اساس تعداد کل مدرسه خصوصی دانش آموزان در این منطقه است.

سیاست شده است اعتراض عمومی و مسئولان مدرسه که می گویند این بودجه باید به اشتراک گذاشته شود بر اساس تعداد دانش آموزان کم درآمد در محلی مدارس خصوصی به جای کل خود را ثبت نام. این است که چگونه سرمایه گذاری مشترک با مدارس خصوصی تحت دیگر قوانین فدرال که کنگره اشاره شده در این قانون ایجاد امداد کمک های اولیه.

اما DeVos در روز پنج شنبه گفت: این بودجه جدا از دیگر فدرال کمک شد و به معنای حمایت همه دانش آموزان است.

"وجود دارد هیچ چیز در این قانون در کنگره به تصویب رسید که اجازه می دهد مناطق به تبعیض علیه کودکان و آموزگاران مدرسه خصوصی حضور و اشتغال" DeVos گفت: در تماس با خبرنگاران.

تفاوت بین این دو فرمول مقدار به ده ها میلیون دلار است. در لوئیزیانا برای مثال مدارس خصوصی برآورد شده برای به دست آوردن حداقل 267 درصد بیشتر تحت DeVos,' فرمول. در دولت Orleans Parish حداقل 77 درصد از آن را تسکین سهم را تا پایان رفتن به مدارس خصوصی.

وزارت آموزش و پرورش صادر حکومت از طریق یک فرایند است که به طور معمول مورد استفاده در شرایط اضطراری و بلافاصله به سیاست زور از قانون است. DeVos گفت: اقدام فوری مورد نیاز بود بعد از ده ها تن از مدارس خصوصی به طور دائم بسته به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. او آن را به نام "بحران بلندی" برای ملت است.

DeVos است دیرین حامی از مدارس خصوصی است و دفاع و پشتیبانی مدرسه انتخاب از طریق حرفه ای خود را. سال گذشته او شده است هل دادن یک برنامه به ارائه اعتبار مالیاتی برای بورسیه اعزام دانش آموزان به مدارس خصوصی و یا دیگر گزینه های آموزش. او و معاون رئیس جمهور مایک پنس در ترویج این طرح روز سه شنبه در یک مدرسه انتخاب رویداد در ویسکانسین اما این اقدام هنوز برای به دست آوردن کشش در کنگره است.

قانون جدید تا حد زیادی آینه راهنمایی DeVos صادر شده در مارس گفتن ولسوالی به اشتراک امداد و کمک های اولیه بر اساس تعداد کل مدرسه خصوصی دانش آموزان در مناطق خود. قانون جدید فراهم می کند یک استثنا: مدارس دولتی می تواند با استفاده از کم درآمد فرمول اگر خود کمک استفاده می شود به طور کامل بر این منطقه را به دانش آموزان کم درآمد.

پول که در کنار مجموعه ای از مدارس خصوصی باید مورد استفاده قرار گیرد به ارائه "عادلانه خدمات" برای دانش آموزان خود را که می تواند شامل قرارگرفتن مشاوره درسی و برنامه های تابستانی.

هر مدرسه خصوصی می توانید درخواست پشتیبانی از محلی آن منطقه است اما قانون جدید خواستار ثروتمند مدارس به رد آن. سیاست می گوید مالیات دهندگان بودجه نباید به "شبانه روزی و روز مدارس با شهریه و هزینه های قابل مقایسه با کسانی که به اتهام ترین بسیار گزینشی تهیه موسسات."

دموکرات ها و مسئولان مدرسه را محکوم کرد حکومت و گفت آن را به مدارس خصوصی سهم نامتناسب از کمک. تشکر. بابی Scott D-Va., رئیس خانه آموزش و پرورش کمیته خواست DeVos آن را برداشت و "پیروی از قانون که در کنگره تصویب شود."

"این بخش باید توان ارائه روشن رهبری و راهنمایی برای کمک به دانش آموزان ، والدین و مدارس در مقابله با تاثیر از این بیماری همه گیر. آن را صادر کرده است یکی دیگر از گیج کننده بخشنامه که به تضعیف تلاش ها برای حفظ دسترسی به آموزش و پرورش در طول این بیماری همه گیر" اسکات گفت.

DeVos قبلا قول داد به دنبال یک حکومت فدرال در مورد این مسئله پس از برخی از کشورها گفت: آنها چشم پوشی خواهد او را هدایت کند. ایندیانا رئیس آموزش و پرورش گفت: هدایت شد و بیش از یک توصیه و تصمیم به تقسیم بودجه "با توجه به کنگره قصد و ساده خواندن از قانون است."

اختلاف مراکز در اطراف یک پاساژ در فدرال امداد لایحه اختصاص داده شده است که 13 میلیارد دلار برای این کشور مدارس. این قانون گفت: مدارس باید در کنار بودجه برای ارائه خدمات به مدارس خصوصی "در همان شیوه ای به عنوان" آنها را تحت عنوان من یک بودجه فدرال برنامه برای مدارس کم درآمد.

عمومی, مدرسه, مقامات می گویند کنگره به وضوح به معنای حمل بر کم درآمد توزیع فرمول از عنوان من برنامه. دموکرات ها گفته اند که قصد آنها بود و از سوی دیگر ، لامار الکساندر R دنیاست. رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس سنا گفته است که آنچه در بسیاری از کنگره می رود.

اما بالا بخش آموزش مقامات در مورد معنای عبارت "در همان شیوه ای به عنوان" استدلال که اگر کنگره می خواستم به تکرار این عنوان من فرمول آن را با استفاده از عبارت "با توجه به."

اگر چه این قانون اثر طول می کشد بلافاصله وزارت آموزش و پرورش افتتاح خواهد شد آن را به مدت 30 روز از نظر عمومی به جمع آوری بازخورد.

DeVos متهم شده است از خم فرمول به نفع مدارس خصوصی او دفاع و پشتیبانی. روز پنج شنبه در مدرسه Superintendents انجمن گفت: این قانون نشان دهنده "یک فرصت طلب پول گرفتن و استفاده همه گیر محیط زیست برای پیشبرد خصوصی سازی در دستور کار است."

اما DeVos استدلال کرد که همه انواع مدارس شده ضربه گیر و سزاوار امداد.

"در حال حاضر زمان برای تمرکز در انجام آنچه حق برای همه دانش آموزان" DeVos گفت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب