مکزیک شیوع کروناویروس در حال حاضر سومین بدترین در جهان

ایالات متحده توسط یک حاشیه گسترده ای منجر جهان در COVID-19 موارد است. اما آن همسایه جنوبی خود هشدار دهنده سنب

توسط PATRIS-FUN در 21 مرداد 1399

ایالات متحده توسط یک حاشیه گسترده ای منجر جهان در COVID-19 موارد است. اما آن همسایه جنوبی خود هشدار دهنده سنبله و آن را سوم بدترین شیوع در جهان است.

مکزیک تا به حال 52,000 تایید coronavirus مرگ و میر نیویورک تایمز در گزارش روز دوشنبه. یک بی اعتمادی گسترده از بیمارستان ساخته شده است که این بیماری همه گیر و حتی مرگبارتر به عنوان مکزیکی در حال بنا به گزارش ها اغلب حاضر به دنبال درمان خود را تا COVID-19 علائم را بدتر گذشته نقطه امکان بازیابی و یا نه در همه. علاوه بر این تمایل به جلوگیری از بیمارستان ساخته شده است آن را دشوار برای تایید واقعی تعداد coronavirus مرگ و میر — کسانی که مرگ در خانه اغلب نیست آزمایش پس از مرگ آنها شمرده نمی شوند به عنوان بخشی از رسمی مرگ و میر. مکزیک را به دولت می گوید وجود دارد 71,000 بیش از حد مرگ و میر در این بهار, مرگ و میر است که رسما COVID-19-مربوط است اما به احتمال زیاد نقطه به نقطه حتی مرگبارتر شیوع.

در ماه گذشته نزدیک به 70 درصد از مکزیکی ها گفتند که احساس می کنم نا امن در نظر گرفتن عزیزان خود به بیمارستان برای coronavirus درمان می نویسد: بار. این ترس البته نیست بی اساس است. تقریبا 40 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری با COVID-19 تا پایان مرگ داده ها نشان می دهد در مقایسه با کمتر از 25 درصد در شهر نیویورک در اوج شیوع بیماری است. مرگ و میر در بیمارستان ها نیز اتفاق می افتد سریعتر در مکزیک هر چند پزشکان می گویند که تا حدودی به این دلیل بیماران مبتلا به صبر کنید تا زمانی قبل از ورود به درمان.

این چرخه معیوب است و بسیاری از ترس این که پزشکی کارگران حتی به عمد آلوده بیماران و یا اجازه می دهد آنها را به مرگ هر چند هیچ شواهد نشان می دهد که این مورد است. در ادامه مطلب نیویورک تایمز. تابستان مزاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب