مکزیک کارتل های مواد مخدر تبدیل موسسات خیریه در coronavirus همه گیر

کارتل های مواد مخدر در مکزیک شده اند توزیع مواد غذایی به مردم نیازمند در طول coronavirus بیماری همه گیر. از جر

توسط PATRIS-FUN در 7 اردیبهشت 1399

کارتل های مواد مخدر در مکزیک شده اند توزیع مواد غذایی به مردم نیازمند در طول coronavirus بیماری همه گیر. از جرم و جنایت سازمان یافته در شبکه های در حال رقابت برای حفظ و حتی رشد نفوذ خود را.

Alejandrina Guzman, دختر کارتل سینالوآ رئیس Joaquin "ال Chapo" Guzman, توزیع جعبه با مواد غذایی به سالمندان و مردم فقیر که فاقد مواد غذایی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که پدرش در پشت میله های زندان در ایالات متحده است. رسانه ها در مکزیک دارای برچسب کمک مالی "تجاري بسته مواد غذایی."

Guzman صاحب ال Chapo 701 مد نام تجاری ثبت شده در ایالت خالیسکو که دارای تخصص در مواد مخدر با مضمون پوشاک. آنلاین رسانه سیستم عامل پخش فیلم از پر کردن جعبه های مقوایی تحمل El Chapo 701 لوگو با کاغذ توالت و برنج برای توزیع به مردم نیازمند. او یاران و سپس ازدحام به ارائه کمک های مالی.

El Chapo دختر نیست اولین کارتل رقم برای شرکت در چنین نوع دوستی در مکزیک است. در روزهای اخیر باندهای متعدد ساخته شده اند اخبار را از طریق توزیع بسته مراقبت به مردم فقیر. مقامات شده اند تا حد زیادی ناتوان به آنها را متوقف کند. بسته شد دست در شهرستان سن لوئیس پوتوسی با Jalisco نووا Generacion کارتل و شهردار خاویر نوا تا به حال هیچ حقوقی به معنی متوقف کردن شهروندان غیر مسلح را از انجام آن است.

"مکزیک چهره حاد بحران انسانی و کمبود کالا" Falko ارنست, یک تحلیلگر گروه بحران whop تمرکز در مکزیک گفت: DW. "کارتل مکزیکی با استفاده از این وضعیت برای تقویت خود در پایگاه اجتماعی" او گفت:. و مواد غذایی بسته هستند یک ابزار موثر برای دستیابی به این. ارنست گفت: کارتل حال منابع محدود در لحظه هستند و بنابراین اجتناب از رویارویی خشونت آمیز با دیگران است.

ادامه مطلب: سنای آمریکا $480 میلیارد coronavirus بسته محرک

خیریه (strings attached)

در ماه مارس 2,585 مردم به قتل رسیدند در مکزیک — ساخت آن را خونین ترین ماه در تقریبا ده و نیم جنگ مواد مخدر. خوزه Reveles یک روزنامه نگار که دارای تخصص در گزارش در تجارت مواد مخدر به نام کمک یک کارتل "تبلیغات استراتژی با هدف نشان دادن حضور خود را." او گفت: خشونت و خیرخواهی هر دو در خدمت همان هدف برای کارتل: برای اعمال نفوذ خود را در سرزمین آنها به دنبال کنترل به عنوان چهره آنها رقابت از دولت به عنوان رقیب سازمان های جنایی.

این کارتل ها در حال سرمایه گذاری بر این واقعیت است که مکزیک رفاه اجتماعی برنامه های ناکارآمد نمی پوشش هر کس و سیاسی. ارنست خواستار عدم ایمنی شبکه "عمیقا نگران کننده" و گفت: "به زودی حتی بزرگتر مشکلات امنیتی در دست خود را" باید آن را موفق به مداخله و ارائه خدمات برای مردم در نیاز.

Mauricio مرینوس استاد در مرکز آموزش و پژوهش در اقتصاد می خواهم برای دیدن رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador موسسه جهانی درآمد اولیه است که برای پوشش 68 میلیون مکزیک را 126 میلیون نفر برای شش ماه آینده. گوسفند مرینوس گفت: رئیس جمهور روی محبت به نام AMLO توسط حامیان او باید رها مانند پروژه ساخت یک پالایشگاه در ایالت تاباسکو با اعلام هدف کاهش مکزیک وابستگی به نفت خارجی و یک قطار مسیر که لینک سایت های باستان شناسی, با لکه های محبوب با گردشگران و مراکز اقتصادی در سراسر جنوب شرقی. Obrador اما به ندرت به ارمغان می آورد تا نسبت به وضعیت امنیتی در روزانه خود را در جلسات مطبوعاتی.

Coronavirus بازدید کارتل

Coronavirus همه گیر شده است و تلفات در گروه هاي جرم سازمان يافته. بسیاری از مسیرهای قاچاق مواد مخدر قطع شده است. کوکائین از آمریکای جنوبی است که زمان سخت آمده به عنوان مواد شیمیایی معمولا وارداتی از چین مورد نیاز برای تولید مواد مخدر مصنوعی. اقتصادی متوقف و مرز تعطیلی نیز باعث کاهش حفاظت باجگیری و قاچاق انسان است. در حال حاضر برخی از کارتل دیگر نمی تواند استطاعت به پرداخت خود قاتل.

Reveles گفت: مکزیک عمده کارتل ممکن است دارای منابع کافی برای آویزان برای چند ماه در حال, و احتمالا بیش از گروههای کوچک نیز هست. او گفت: در حال حاضر خواهد بود زمان به "برای مقابله با پول شویی و سعی کنید به قطع کردن بازیکنان بزرگ' عرضه پول است." Reveles گفت که او باور نمی کند که دولت رفته بود پس از کارتل های خاص با تعیین.

این روزنامه نگار پیش بینی نیست بازگشت به شرایط دو دهه پیش زمانی که تعداد نسبتا کمی از capos کنترل تجارت مواد مخدر در مکزیک است. Reveles گفت: مکزیک, جرم, شبکه رشد کرده بود بیش از حد تکه تکه که به اتفاق می افتد. اما او دیدن خطر کوچک, جنایی زیر گروه درگیر شدن در آدم ربایی, خیابان جرم و بنزین قاچاق. که می تواند به این معنی حتی بیشتر خشونت در مکزیک در میان مدت.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب