Meghan Markle علائم مورچه اول تولد با Storytime

Meghan Markle و شاهزاده هری به اشتراک گذاشته شده جدید, تصویری از پسر خود را در روز چهارشنبه به مناسبت اولین ت

توسط PATRIS-FUN در 17 اردیبهشت 1399

Meghan Markle و شاهزاده هری به اشتراک گذاشته شده جدید, تصویری از پسر خود را در روز چهارشنبه به مناسبت اولین تولد.

در این پست که به اشتراک گذاشته شده در Instagram حساب ذخیره کودکان صرفه جویی, داستان, مگان, دوشس از ساسکس می خواند اردک! خرگوش! به مورچه در حالی که پدرش هری دوک ساسکس انسانهای دوربین. در دوستداشتنی تصویری مورچه نشسته در دامان مادر او را به عنوان او تلاش می کند به خواندن او این کتاب است. "بیایید رفتن به صفحه بعد نگاه طاق!" مگان می گوید که مورچه لبخند, فلاش چند دندان. "من شنیده ام اردک برای تلفن های موبایل'" او به عنوان خوانده شده مبهم quacking صداهای ظهور از طرف دیگر این دوربین است.

سپس در یک حرکت است که همه کسانی که به صرف زمان با یک کودک نو پا می شناسیم در یک نقطه مورچه منحرف می شود و تراکم های مختلف کتاب از کف و شوخی آن را می اندازد پایین و هری شنیده می شود chuckling در antics خود را. زمانی که مگان پس از اتمام خواندن داستان هری به سلامتی "بساز! پایان! وو! براوو!" و مورچه لبخند خوش و شنیده می شود گفت: "دا دا دا."

این ویدئو منتشر شد نه تنها برای کمک به جشن تولد فرزند خود, اما برای برجسته کردن کار از صرفه جویی با داستان های کمپین است که کار را به مواد غذایی و منابع یادگیری به میلیون ها نفر از کودکان مبتلا به این بیماری همه گیر.

مورچه افتخار پدر و مادر ندارد و تنها آنهایی که برای به اشتراک گذاشتن یک ادای احترام در رسانه های اجتماعی. ملکه الیزابت دوم افتخار او و همچنین ارسال عکس با عنوان "تولدت مبارک به مورچه Mountbatten-ویندزور که جشن خود را 1st امروز تولد!".

عمه و عمو دوک و دوشس کمبریج به اشتراک گذاشته شده خود را به خوبی خواسته در کاخ کنزینگتون Instagram:

پرنس چارلز نیز ارسال شده یک عکس به افتخار نوه خود را با یادداشت "تولد بسیار خوشحال به مورچه که تبدیل به یکی امروز."

تماس با ما در editors@time.com.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن