دیدار SuperM های K-Pop Supergroup که سر به فلک کشید به بالای نمودار بیلبورد

یک پالت از رنگ مو — آبی نقره ای, سایه های طلا — ظهور در برابر تک رنگ لباس به عنوان هفت نفر از SuperM واصل به

توسط PATRIS-FUN در 8 بهمن 1398

یک پالت از رنگ مو — آبی نقره ای, سایه های طلا — ظهور در برابر تک رنگ لباس به عنوان هفت نفر از SuperM واصل به پشت صحنه اتاق در باغ میدان مدیسن. در عرض چند دقیقه این گروه از کره جنوبی را در این مرحله برای اولین بار در یکی از بزرگترین سالن های در بزرگترین شهرستان در ایالات متحده در خارج از این شنبه شب در ماه نوامبر شور و شوق buzzed برای تازه شکل گرفته K-pop supergroup متشکل از هنرمندان در نظر گرفته می شود برخی از بهترین نوازندگان در این صنعت است. در عرض دو ماه از اولین آنها تا به حال در حال حاضر آمار No. 1 در بیلبورد 200 آلبوم نمودار — تنها K-pop عمل دیگر از BTS به صدر لیست و جذب هزاران نفر را در خود نشان می دهد از جلو ارزش به شیکاگو.

این گروه در جریان تور آمریکای شمالی "ما آینده" در ماه نوامبر آغاز شد و در ادامه از طریق فوریه طی 10 شهرستانها. در لحظات قبل از این گروه کنسرت در باغ SuperM نشستم با هم به بحث از طریق یک مترجم تجربه خود را از این گروه را راه اندازی در ماه اکتبر.

"من احساس می کنم که چگونه ما در حال مونتاژ است, مربوط به اینده, مرحله که K-pop نشده همیشه قبل از دیده می شود می گوید:" علامت رپر از کانادا و جوانترین عضو SuperM. "چه کسی می داند که چه نوع از جاده این ممکن است هموار اما ما فقط می خواستم به نشان می دهد که چگونه ما می تواند عناصر مختلف با هم در یک و آیا می شود که بیان روی صحنه در یک راه قدرتمند."

مونتاژ "Avengers K-pop"

در تابستان گذشته SM Entertainment یکی از کره جنوبی بزرگترین شرکت های سرگرمی و Capitol Records نیروهای پیوست اعلام تشکیل آنچه آنها به عنوان "Avengers K-pop" یک گروه به نام SuperM. عمل را از ویژگی های اعضای SM پسر گروه SHINee, EXO, NCT 127 و WayV — که هر کدام دارای یک لژیون از طرفداران که شده آنها را به بالای آسیا صحنه موسیقی. "ما در حفظ و توصیف آنها به عنوان "انتقامجویان" از آنجا که من فکر می کنم که بهترین مفهومی قیاس است که بلافاصله قابل درک توسط دیگران" SM s A&R اجرایی Chris Lee گفت: بیلبورد در آن زمان از این گروه را راه اندازی. "هر Avenger خود را در گروه و مرد آهنین خود را به فیلم و ثور خود را دارد اما با هم آنها را حتی بیشتر همکاری."

بنیانگذار SM, Lee Soo-man, انتخاب هفت نفر از اعضای خود است. Taemin یک چاشنی هنرمند که عرضه در اصلی خود, گروه, SHINee, 11 سال پیش در سن 14. Baekhyun و کای تگرگ از EXO — برای اولین بار یک خواننده با طیف گسترده ای و گرم falsetto و دوم یک بت با وسوسه انگیزی رقص حرکت می کند و حتی بیشتر وسوسه انگیزی صورت. NCT 127 رهبر Taeyong پیوست groupmate علامت هر دو آنها نیروگاه رپرهای با استعداد برای انجام طراحی رقص های پیچیده. صف همچنین شامل دو عضو از گروه WayV: ده ها quadrilingual هنرمند تایلندی با یک عسلی تن و لوکاس عمیق-ابراز رپر دنیا در هنگ کنگ است.

هفت هنرمندان نگه داشتن یک یا بیشتر از مواضع اصلی "رقصنده" اصلی "خواننده" یا "اصلی رپ" — اصطلاحات مورد استفاده در K-pop به سیگنال اعضای یک نقش مرکزی در تخصص های مربوطه خود را. به عنوان یک تیم آنها را نه تنها گسترده زراد خانه مهارت های فنی اما مجزا کاریزماتیک افراد honed از طریق سال از اجرای روی صحنه یک مزیت بزرگ برای یک "تازه کار" ،

فرود یک ردیف 1 آلبوم

ادغام fanbases همچنین نقش قابل توجهی در رانندگی SuperM: The 1st Mini Album به بالای بیلبورد 200. "همه ما می آیند از تیم های مختلف که در حال حاضر تاسیس شد و در حال حاضر ما مشاغل خود اما ما با هم در این آلبوم ایجاد این همکاری این بود که بسیار جذاب تر نه تنها طرفداران بلکه طرفداران خارج از ما به طور منظم fanbases," رهبر گروه Baekhyun توضیح می دهد. "آنها همه با هم در حمایت از این آلبوم است."

اطلاعیه اولیه SuperM تشکیل جلب واکنش — برخی از طرفداران اعمال فرد ابراز نگرانی کرد که این پروژه می تواند منجر به کمتر منابع اختصاص داده شده به گروه های موجود است. اما این نگرانی شد و به زودی به مراتب بیشتر قابل توجه موج K-pop شنوندگان در سراسر fandoms از SHINee, EXO, NCT 127 و WayV که شور و شوق به نمایش گذاشته شد که آنها با حضور در تور و خریداری این آلبوم در droves.

ویژه داستان
کوبه برایانت به حال مفرد تاثیر خود را در بازی و جهان
برایانت کشته در سقوط یک هلیکوپتر در نزدیکی لس آنجلس در روز یکشنبه به همراه دختر خود را Gianna

SM و کنگره منتشر هشت نسخه از EP — با هر هنرمند بر روی جلد به علاوه یک با گروه — یک بسته بندی استراتژی اغلب استفاده می شود در K-pop برای تشویق آلبوم مجموعه در دوران جریان است. علاوه بر این قسمت مجموعه ای از کالا طراحی شده بود هر یک از آیتم با هفت نسخه های فردی. هر یک از این محصولات بود که همراه با یک آلبوم دیجیتال است که طرفداران می تواند از گرو در اوردن یک حرکت که منجر به فروش آلبوم شمارش نسبت به بیلبورد نمودار. در مجموع بیش از 60 SuperM کالا و آلبوم بسته های نرم افزاری در دسترس بودند. بسته بندی است که هیچ چیز جدید در آمریکا صحنه موسیقی — هنرمندان از Taylor Swift به Kanye West گرفته اند و این رویکرد در گذشته منتشر شده است. اما بالا بودن تعداد SuperM محصولات که ارائه شد غیر معمول بود, بازتاب, بازاریابی ادراک لیبل قصد گرفتن هنرمندان خود را به بالا.

در حال رشد به عنوان هنرمندان از طریق 'ما آینده' تور

"ما در حال آینده" کنسرت عهد به SuperM توانایی ارائه منسجم اجرای برنامه به عنوان یک تیم جدید در حالی که نگه داشتن خود را به عنوان فردی بازیکنان است. "علاوه بر این ما به مرحله گروهی به عنوان SuperM ما نیز ویترین ما, انفرادی, مراحل, می گوید:" Baekhyun. "این زمانی است که هر عضو متفاوت سبک های موسیقی و عملکرد جنبه بدرخشد." بعد در شب برای رهبر گروه را فردی مرحله او خواند برروی آهنگ "سازمان ملل متحد ایجاد کرد" و "Betcha" از آلبوم خود را. صاف تلنگر کت و خوراکی انگشتان هر چند اقدامات برجسته خواننده را آرام راه رفتن به عنوان Baekhyun یافت شیار در ریتم R&B ملودی.

"زمانی که من به تماشای او می خوانم و چگونه او vocalizes خود الگوهای تنفس — احساس می کنم مثل من آوازی درس می گوید:" Taemin از bandmate. علامت گره با شوق و ذوق. "آوازی استاد" او سازیاموسیقی زنگی در قیافه نسبت به Baekhyun با بازوی خود را به عنوان خواننده با ترس و شرم دهان "با تشکر از شما." اما آن را فقط به SuperM رهبر عملکرد فردی ارائه می دهد که آموزش ارزش. به عنوان هفت هنرمندان آماده "ما آینده" کنسرت یک معلم-دانش آموز ارتباط بود لایه لایه بر روی خود اخوان.

"من Taemin hyung و هر کس در اینجا باید سبک های مختلف از رقص و چگونه ما نمایندگی خودمان را در مرحله پس از زمانی که من به آنها نگاه کنید در مرحله, من دریافت راهنمایی و ترفندها" ده می گوید: با اشاره به Taemin با اصطلاح برای "برادر بزرگتر" در کره ای. SuperM شامل برخی از رقصندگان به طور گسترده ای اذعان به بهترین در K-pop, اما هر یک راه مشخص از اجرای رقص و freestyling به عنوان نمایش داده می شود از طریق اجراهای فردی خود را. ده در بیشتر سفید گروه ظرافت چرخید و glided بر روی زمین در حالی که رقص به آهنگ ها "رویا در رویا" و "قهرمانان جدید." در ضمن Taemin لباس پوشیدن و در تمام مشکی با مش دکمه پایین پیراهن به شدت ضربه و پیچیده بدن خود را به الکترونیکی بیت از "خطر" و "خداحافظ." کای دیگر بسیار ماهر رقصنده تحویل ترکیبی از نرم بدن رول و سخت میآید به عنوان متحرک شعله روشن در پس زمینه در طول رپر-خواننده هیپ هاپ, انفرادی "اعتراف."

"من آموخته انواع صفات از آنها و من آنها را ترکیب برای ایجاد تکنیک های جدید" لوکاس می گوید: در چین از این گروه و اعضای ارشد. برای عملکرد انفرادی خود را به هنگ کنگ متولد هنرمند با اطمینان تحت تأثیر به drumbeats غریب آهنگ "باس, رونق." اگر چه خود تخصص رپ لوکاس است که به طور همزمان جوش آوازی خود مهارت است. "Baekhyun داداش گاهی اوقات به من می آموزد به آواز خواندن," او می گوید. علامت پوزخند از گوش به گوش به عنوان او را تماشا لوکاس برقراری ارتباط در چین در جهش و تکرار "چانگ ge!" چینی ها کلمه "بخوان."

در مرحله علامت ریختن انرژی جوانی خود را در حمایت از یک زن به عنوان شخصیت او انجام انفرادی خود را rap "مورد بحث است." با whoops و claps, رپر مشغول جمعیت و نمایش داده وقار کسی که فقط 20 سال, تا سال وقت صرف ساخت این مرحله ، دیگر اصلی رپر Taeyong گذاشته خود را فریبنده مرحله حضور در آهنگ "GTA." پوشیدن پر تلالو ماسک برای اولین بار بخش Taeyong نمایش توانایی های خود را به بسته درام در رپ با آوازی intonations و حرکات بدن به تنهایی.

حسن نیت ارائه میدهد از SM سرگرمی

آینده خود را به عنوان یک Supergroup

در ماه بین دو پا از تور هفت نفر سفر در سطح جهانی برای فعالیت های خارج از SuperM. Baekhyun و کای بازگشت به سئول برای آزادی خود را در گروه EXO آلبوم جدید. Taeyong و علامت سمت چپ نیویورک پس از نوامبر کنسرت تنها به پرواز در هفته آینده به اجرا در macy's Thanksgiving Day Parade به عنوان NCT 127. ده و لوکاس بازدید شهرستانها از, بانکوک, تایلند به شنژن, چین برای WayV را "فن جلسات." Taemin که SHINee bandmates هستند در ارتش مشغول کار بر روی یک آلبوم انفرادی خود را برنامه ریزی برای کاهش در ماه مارس ،

در Jan. 30 هنرمندان را گرد هم آمده یک بار دیگر به عنوان SuperM و تور شهرستانها از سن دیگو به ونکوور. همه چشم هیچ شک باقی خواهد ماند و در عمل آن را به عنوان تلاش برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ در صحنه موسیقی فراتر از کره جنوبی.

نوشتن به کت در ماه kat.moon@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن