تجمع جرم در انگلستان استوک نگرانی بیش از فاصله قوانین

در بسیاری از راه های آن را به یک طوفان کامل برای تجمعات غیر قانونی در انگلستان به عنوان آب و هوای گرم است که ب

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

در بسیاری از راه های آن را به یک طوفان کامل برای تجمعات غیر قانونی در انگلستان به عنوان آب و هوای گرم است که برای باقی بماند به جمعه و باشگاه فوتبال لیورپول برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در 30 سال باعث شد مردم به خود را رها cooped تا coronavirus وجود است.

انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock هشدار داده است که دولت این قدرت را نزدیک سواحل و دیگر فضاهای عمومی در انگلستان در حال رشد در میان نگرانی های عمومی را در پایبندی به فاصله فیزیکی قوانین.

پس گسترده قانون شکنی است که دیده سواحل کهنه, خیابان غیر قانونی احزاب در لندن است که باید تبدیل به خشونت و جرم در جشن لیورپول, نگرانی های در حال نصب است که مردم در حال غرق خود را ریسک گریز نگرش به عنوان دولت برطرف آن مستند محدودیت.

با آب و راه را برای ادامه جمعه وجود دارد به وضوح یک پتانسیل برای تجمع جرم اگر چه نشانه های اولیه بودند که مردم تا به حال نه همگرا در سواحل اطراف جنوب انگلیسی ساحلی شهر بورنموث در هر چیزی مانند تعداد آنها بیش از دو روز گذشته.

سازمان دیده بان | جمعیت عظیم نادیده گرفتن فیزیکی, فاصله, قوانین گله به انگلستان سواحل:

مقامات محلی اعلام آن حادثه بزرگ', lambasting مردم خود را "غیر مسئولانه رفتار'. 1:15

هنکاک گفت TalkRadio که او "تمایلی" به پایین مسیر از بسته شدن فضاهای عمومی به عنوان "مردم را به یک کار بسیار دشوار و مستند."

او گفت: "ما اقدام خواهد کرد" اگر وجود دارد افزایش در تعداد coronavirus موارد است.

'کاملا نامعقول'

در روز پنج شنبه شورای محلی در اطراف تهران گفت: خدمات شد "کاملا نامعقول" را به عنوان مردم به سمت دریا بسیاری از بسته بندی به قطار از لندن در یک روز هواشناسان تایید به عنوان داغترین 2020. تحت مستند محدودیت در انگلستان گروه محدود به شش نفر و مردم توصیه برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی در هر کجا که ممکن است.

یک "حادثه بزرگ" اعلام شد که به قدرت اضافی به مقامات محلی و خدمات اضطراری برای مقابله با این موضوع تصمیم گیری است که باعث مداخله نادر از دولت افسر ارشد پزشکی در رسانه های اجتماعی.

پروفسور کریس Ersin توییتی که COVID-19 باقی مانده در "گردش عمومی" و این موارد دوباره طلوع خواهد کرد اگر مردم نمی به دنبال دستورالعمل.

"به طور طبیعی مردم می خواهند برای لذت بردن از خورشید است اما ما نیاز به انجام این کار در راه است که برای همه بی خطر است," او گفت:.

صحنه خوشگذرانی بودند آشکار شبانه در خیابان های لندن و لیورپول دو تا از بدترین متاثر از شهرستانها در طول این بیماری همه گیر است که ادعا 43,230 زندگی سراسر انگلیس تا کنون بالاترین در اروپا است.

یک شب پس از درگیری در جنوب لندن district of Brixton در زیر یک خیابان است که از حزب چپ 22 افسران پلیس مجروح لندن پلیس متروپولیتن گفت: ماموران کرده بود به حضور بیشتر بدون مجوز موسیقی, رویدادهای بلوک احزاب و نمی توانید رای بدهید.

هشدارهای پلیس

کنزینگتون و چلسی به پلیس گفت: یک گردهمایی در ناتینگ هیل در غرب لندن پراکنده در اطراف 2 صبح جمعه. و اگر وجود دارد هیچ تایید گزارش ها از آسیب های جدی آن گفت: اشیاء پرتاب شده و افسران پلیس.

"چنین رفتار و هر گونه اعمال خشونت آمیز را نمی توان تحمل" آن گفت:.

در پی درگیری در Brixton در شب چهارشنبه این ملاقات گفت که انجام یک "افزایش عملیات پلیس" در سراسر لندن که درگیر اضافی ماموران در محل.

"آن را داغ برخی از مردم را مست بیش از حد برخی از مردم فقط عصبانی و پرخاشگر و برخی از آنها ساده و خشونت" ملاقات کمیسر Cressida, کیر, گفت:.
 
حوادث غیر قانونی بودند و نمی باید اتفاق می افتد, او گفت: هشدار: "ما خواهد آمد و آنها را به پایین."

شادی در لیورپول

در لیورپول صحنه بودند به مراتب بیشتر خوشحال به لیورپول به پایان رسید و 30 سال صبر کنید به قهرمانان انگلستان دوباره. آتش بازی روشن کردن آسمان و هزاران خوشحال طرفداران بسته بندی خیابان ها پس از منچستر سیتی را شکست به چلسی به معنای هیچ تیم می تواند گرفتن لیورپول در لیگ برتر است.

"شما می خواهید به میان آن گفت:" 23 ساله یکی از حامیان لیبی استیونس.

طرفداران جشن در لیورپول در ورزشگاه آنفیلد پس از Liverpool FC طعم قهرمانی در لیگ برتر عنوان روز پنج شنبه. (کریستوفر Furlong/گتی ایماژ)

این گردهمایی صورت گرفت تنها چند روز پس از نخست وزیر بوریس جانسون اطلاع داد که تعدادی از مستند محدودیت خواهد بود کاسته از جولای 4, از جمله اجازه می دهد بارها و رستوران ها برای باز کردن درهای خود را. او همچنین به طور موثر اعلام کرد که دو متر فاصله فیزیکی حکومت کاهش خواهد یافت به یک متر از آن تاریخ یک حرکت است که تا حد زیادی با هدف تقویت کسب و کار.

آرامش در دیدار با بسیاری از انتقاد نیست حداقل به این دلیل که انگلیس هنوز هم ضبط نسبتا بالا جدید کروناویروس عفونت و مرگ و میر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن