مریلند محققان توسعه ساده 10 دقیقه تجربی COVID-19 آزمون با استفاده از نانوذرات

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio دختر دستگیر شد معترض در نیویورک بیش از آخر هفته — و هنگامی که روزنامه ن

توسط PATRIS-FUN در 13 خرداد 1399

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio دختر دستگیر شد معترض در نیویورک بیش از آخر هفته — و هنگامی که روزنامه نگاران به سوالات آنها ظاهرا اخبار شکست به او.

شهردار در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه به میدان فرستاد یک سوال در مورد دختر خود کیار د Blasio بودن بازداشت روز شنبه در اعتراض موجب مرگ جورج فلوید با خبرنگار پرسیدن که چرا او این کار را نکرد و بلافاصله به اطلاع عمومی است که این اتفاق افتاده است. دلیل de Blasio گفت ؟ او نمی دانست که در مورد آن.

"اگر من تا به حال شناخته شده است که من دختر بازداشت شد, من می خواهم که برای اولین بار به اجازه دهید مردم می دانند" او گفت:. "من از زمانی که کارکنان یک رسانه پرس و جو. ... من 25 ساله بالغ دختر زندگی می کند که زندگی خود را انتخاب می کند برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با من اگر او بداند اما چیزی نیست که تضمین می کنند که شما در حال برخورد با یک فرزند."

د Blasio در ادامه گفت او آگاه بود دختر خود شد اما اعتراض او "هرگز شنیده از او پس از آن" در مورد بازداشت و "تنها دلیل من پیدا کردن" در مورد بازداشت شد رسانه ها پرس و جو که در آن نقطه او رسیده به او برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است نه اینکه حتی در این نقطه "اگر آن را به معنای در زمان واقعی و یا آن قبلا اتفاق افتاده."

داشتن پس از دریافت جزئیات de Blasio در دفاع از خود گفته بود که "اعتراض مسالمت آمیز" و "انجام نمی دهد هر چیزی که به تحریک یک پاسخ منفی است." او همچنین لعنتی اداره پلیس نیویورک sergeants' اتحادیه که توییتی کیار بازداشت گزارش خواستار این "نامعقول" و "کاملا نامناسب است." برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب