بسیاری از رهبران انجیلی عشق مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب مقدس سرکوب معترضان. پت رابرتسون می گوید: "آن نیست سرد است.'

بسیاری از رهبران مذهبی از جمله اسقفی اسقف و اسقف اعظم کاتولیک واشنگتن به زور را محکوم کرد رئیس جمهور مغلوب ساخ

توسط PATRIS-FUN در 15 خرداد 1399

بسیاری از رهبران مذهبی از جمله اسقفی اسقف و اسقف اعظم کاتولیک واشنگتن به زور را محکوم کرد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن iconoclastic استفاده از کتاب مقدس و زیارتگاه مسیحی برای عکس ops او به عنوان فرستاده نظامی آمریکا به خیابان های پایتخت و دستور داد تظاهرات مسالمت آمیز با خشونت پراکنده. پاسخ از رهبران انجیلی مخلوط شد اما آنهایی که از نزدیک ترین تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن خوشحال شد.

"هر مؤمن من صحبت کرد قطعا قدردانی آنچه که رئیس جمهور انجام داد و پیام او ارسال" رابرت Jeffress کشیش از اولین باپتیست دالاس و مشتاق تهمت حامی گفته نیویورک تایمز. او gleefully گفت: این اطلس's مک کی Coppins "آن را کاملا مناسب برای رئیس جمهور برای ایستادن در مقابل آن کلیسا" و "با برگزاری مقدس او به ما نشان میدهد که آن را می آموزد که بله خدا متنفر نژادپرستی آن را نفرت — اما خدا هم متنفر بی قانونی است."

رالف رید رئیس ایمان و آزادی ائتلاف گفت Coppins که مغلوب ساختن پیشی جستن "حضور ارسال دو پیام است که ما در خیابان ها و شهرستانها را متعلق به تظاهر کنندگان داخلی و تروریست ها که پاسخ نهایی به چه ails کشور ما را می توان در توبه رستگاری و آمرزش از ایمان مسیحی." Rev. فرانکلین گراهام گفت: واشنگتن پست او "بود خوشحالم که او را ایستاده در مقابل آن کلیسا و نگه دارید تا کلمه خدا بود."

ساموئل رودریگز انجیلی رهبر است که مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او بیش از حد خوشحال بود برای دیدن رئیس جمهور نگه دارید تا بسته مقدس "مانند یک رئیس" اما افزود: "من امیدوارم که معترضان مسالمت آمیز نمی شد نقل مکان کرد و دور با اشک کشتار با گاز." و پت رابرتسون در 700 باشگاهگفت: در حال حاضر زمان برای نشان دادن همدلی و عشق و نه نظامی نظم و قانون و یا تماس با فرمانداران "،" "شما فقط نیست که آقای رئیس جمهور" او گفت:. "آن نیست سرد است."

"تهمت نیست هر چیزی نقل قول از کتاب مقدس او واقعا فقط با استفاده از آن به عنوان یک خالص نماد حزبی هویت" کاترین استوارت, یک کارشناس مذهبی در سمت راست American Enterprise Institute گفت: بار. "استبداد اغلب می آید حجاب در دین است." دانشگاه کلمسون جامعه شناسان گفت: این اطلس از نوع ملی گرایی مسیحی است که همواره مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی پایه نیست درباره الهیات "آن را در مورد هویت اجرای سلسله مراتب و نظم است." پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن