مرد شات بازداشت شده در نیومکزیکو در اعتراض به اسپانیایی فاتح مجسمه

31 ساله دستگیر شده است در یک تیراندازی که اتفاق افتاده است که معترضان در نیومکزیکو بزرگترین شهرستان سعی کردم ب

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

31 ساله دستگیر شده است در یک تیراندازی که اتفاق افتاده است که معترضان در نیومکزیکو بزرگترین شهرستان سعی کردم به پاره کردن یک مجسمه برنزی از فاتح در خارج از Albuquerque Museum, پلیس گفت:.

تیراندازی رخ داده در نزدیکی یک درگیری دوشنبه شب بین معترضان و یک گروه از مردان مسلح در تلاش برای محافظت از مجسمه Juan de Oñate, قبل از معترضان پیچیده زنجیره ای در اطراف آن و شروع عمل کشیدن بر روی آن در حالی که شعار "پاره کردن آن!" یکی از معترضان بارها و بارها چرخش یک کلنگ زدن در پایه مجسمه.

لحظاتی بعد صدای شلیک گلوله رنگ کردن پایین خیابان و مردم فریاد می زدند که کسی تا به حال ضرب گلوله کشته شده است.

این تیراندازی باعث شد این شهر اعلام کرد که مجسمه می تواند برداشته شود تا مقامات تعیین گام های بعدی.

در بیانیه پلیس گفت: کارآگاهان دستگیر Stephen Ray باکا و که او زندانی ظن تشدید باتری. مقامات گفت که چندین نفر بازداشت شده برای بازجویی. آنلاین سوابق دادگاه لیست نبود یک وکیل برای باکا که می تواند نظر از طرف او.

مردی که به ضرب گلوله کشته شد گرفته شده است به یک بیمارستان و ذکر شده بود در بحرانی اما با ثبات وضعیت در اواخر روز دوشنبه گفت: آلبوکرک یک سخنگوی پلیس گیلبرت Gallegos.

آلبوکرک پلیس بازداشت اعضای جدید مکزیک مدنی گارد مسلح غیر نظامی گروه پس از تیراندازی یک مرد در اعتراض بیش از یک مجسمه اسپانیایی conquerer Juan de Oñate در روز دوشنبه. (آدولف Pierre-Louis/The Albuquerque Journal/آسوشیتد پرس)

باکا شده بود در میان کسانی که در تلاش برای محافظت از مجسمه هنگامی که معترضان "به نظر می رسد بدتر دنبال او" با توجه به شکایت کیفری فایل توسط پلیس در ارتباط با اتهام تسلیم در برابر او.

تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد معترضان برخورد باکا با آنچه پلیس به عنوان یک longboard اسکیت و مشت او. سپس او آتش گشودند با یک تفنگ دستی.

پس از تیراندازی دیگر افراد مسلح محاصره شده باکا در یک تلاش آشکار برای محافظت از او این ویدئو را نشان داد.

آنلاین سوابق دادگاه لیست نبود یک وکیل برای باکا که می تواند نظر از طرف او. مردی که به ضرب گلوله کشته شد در بیمارستان بستری شد دوشنبه شب در بحرانی اما با ثبات وضعیت Gallegos گفت.

در بیانیه ای که در توییتر آلبوکرک رئیس پلیس مایکل با geier گفت: محققان به دریافت "گزارش در مورد vigilante گروه احتمالا تحریک این خشونت است."

"اگر این درست است خواهد بود نگه داشتن آنها را پاسخگو به حد کمال از قانون از جمله فدرال نفرت گروه طراحی و پیگرد قانونی" با geier گفت.

شهردار و فرماندار محکوم کردن خشونت

رویارویی فوران بین معترضان و یک گروه از مردان مسلح که در تلاش بودند برای محافظت از مجسمه Juan de Oñate قبل از معترضان پیچیده زنجیره ای در اطراف آن و شروع عمل کشیدن بر روی آن در حالی که شعار: "پاره کردن آن." یکی از معترضان بارها و بارها چرخش یک کلنگ زدن در پایه مجسمه.

لحظاتی بعد چند اثر شلیک گلوله شنیده میشد پایین خیابان و مردم شروع به فریاد که کسی تا به حال ضرب گلوله کشته شده است.

آلبوکرک پلیس بازداشت اعضای جدید مکزیک مدنی گارد مسلح غیر نظامی گروه در 15 ژوئن. (آدولف Pierre-Louis/The Albuquerque Journal طریق AP)

گالگوس گفت: پلیس با استفاده از گاز اشک آور و فلش چتری برای محافظت از افسران که مداخله و بازداشت کسانی که درگیر در تیراندازی. او گفت: آنها خلع سلاح گرفته و به بازداشت برای بازجویی به پلیس کار می کرد به امن ،

"تیراندازی امشب غم انگیز ظالمانه و غیر قابل قبول عمل و خشونت در آن جایی ندارد در شهر ما" شهردار Tim کلر در بیانیه ای گفت.

"ما متنوع جامعه نخواهد بود منصرف اعمال به معنای تقسیم و یا سکوت ما. دل ما به قربانی و شاهدان که زندگی بودند دلیلی تهدید امشب. این مجسمه در حال حاضر تبدیل به یک موضوع فوری از امنیت عمومی."

دموکرات رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام با صدور بیانیه ای که در آن او در زمان هدف افراد مسلح گفت آنها وجود دارد به تهدید معترضان. او گفت: مهم نیست که اعتصاب برای اولین بار خواهد بود وجود دارد هیچ جایی در نیومکزیکو برای هر نوع تشدید آنچه او به نام "بی پروا و خشونت آمیز شد."

"محرکین این شب خواهد بود ریشه آنها مورد بررسی قرار می گیرد و آنها پاسخگو خواهد بود به حد کمال از قانون" او گفت:.

بومی مخالفت

خشونت آمد و تنها چند ساعت پس از فعالین در شمال نیومکزیکو جشن حذف یکی دیگر از شباهت Oñate بود که در نمایش عمومی در یک مرکز فرهنگی در جامعه از Alcalde. ریو ارریبا مسئولان شهرستان برداشته آن را به حفاظت از آن را از آسیب های احتمالی و برای جلوگیری از ناآرامی های مدنی پیش از برنامه ریزی کردند.

لودر بازدارنده برداشته عظیم مجسمه برنزی از Oñate سوار بر اسب از بتن پایه. به سلامتی فوران در میان تماشاگران که دیدم یادبود به عنوان توهین به مردم بومی و مانع بیشتر توازن نژادی, هر چند چندین نفر نیز وارد کرد از ادای احترام به Oñate.

شهرستان مدیر توماس کامپوس گفت: این مجسمه قرار داده شد در ذخیره سازی برای حفاظت از خود. او انتظار دارد که سه عضو county کمیسیون برای جلب نظر عمومی در مورد چه باید بکنید بعد با این نسخهها کار پروژه به سفارش دولت در اوایل 1990s.

"این اموال عمومی است و من قصد ندارم به اجازه می دهد آن را به آسیب دیده" کامپوس گفت. "به علاوه من اصلا احساس خطر من کلانتر نمایندگان یا دولت و پلیس برای دفاع از آن."

این Oñate مجسمه شده اند یک منبع از انتقاد برای چند دهه.

Oñate که وارد حال و روز جدید مکزیک در 1598 جشن گرفته است به عنوان یک فرهنگی پدر در جوامع همراه فوقانی ریو گراند که ردیابی اصل و نسب خود را به مهاجران اسپانیایی. اما او نیز ناسزا برای خشونت.

به بومیان آمریکا Oñate شناخته شده است برای داشتن دستور راست پا قطع 24 اسیر قبیله ای رزمندگان بود که رسوب قتل Oñate برادرزاده. در سال 1998 کسی اره راست پا کردن مجسمه — حادثه ای است که وزن در تصمیم گیری برای ذخیره کردن آن را دور.

آثار به فاتحان اروپایی و استعمارگران در سراسر جهان در حال پایین کشیده در میان شدید دوباره بررسی نژادی و بی عدالتی در پی جورج فلوید مرگ در دست پلیس است.

آلبوکرک مقامات شهرستان وعده داده اند برای تشکیل یک شورای رهبران جامعه و هنرمندان در نظر گرفتن نگرانی ها در مورد هنر عمومی قطعه به عنوان آنها به دنبال "راه حل های خلاق."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب