مرد معذرت خواهی پاریسی پس از رقص در خیابان به موسیقی انفجار از بالکن

(LE PECQ فرانسه) — خارش به رقص به شکستن از coronavirus مستند و مجسمه نیم تنه یک حرکت چند در هوای تازه در خیاب

توسط PATRIS-FUN در 7 اردیبهشت 1399

(LE PECQ فرانسه) — خارش به رقص به شکستن از coronavirus مستند و مجسمه نیم تنه یک حرکت چند در هوای تازه در خیابان ثابت شده است بیش از حد قوی برای برخی از مقاومت در پاریس پس از دو هفته اقامت در خانه.

تصویری از پاریسی رقص در خیابان های این آخر هفته برخی از پوشیدن ماسک صورت باعث وزوز و انتقاد در شبکه های اجتماعی و عذرخواهی یکشنبه از خارج-از-کار تئاتر تکنسین لعنتی که موسیقی خود را از بالکن.

ناتان Sebbagh شده است ضمن تشکر از پزشکان و تلاش برای حفظ روحیه مردم با نیم ساعت hip-تکان دادن موسیقی انتخاب شده در شنبه شب.

اما حسن نیت خود حرکت که او dubs @discobalcons در Instagram موارد این آخر هفته شد یک قربانی موفقیت خود را است.

پلیس زدم در درب خود را به او دادند و صحبت کردن پس از یک کوچک اما شاد و خرم جمعیت جمع شده بودند و رقصید زیر بالکن آپارتمان خود را در Montmartre.

"وجود دارد بسیاری از مردم است. میدان بود و کاملا کامل است. برخی از مردم بیش از حد نزدیک" Sebbagh اذعان تا حدودی sheepishly در یک مصاحبه تلفنی در روز یکشنبه ،

پلیس "گفت که موسیقی در بالکن یک ایده بسیار خوب است اما نه مثل این این خیلی خطرناک است," او گفت:.

در میان موسیقی ارائه شده در سهشنبه بود "به من اجازه دهید رقص" مصر متولد مرغ نغمه سرا Dalida. او زندگی می کردند در Montmartre قبل از مرگ او در سال 1987 و یک میدان به نام به افتخار او.

ویدئو ارسال شده توسط یک روزنامه نگار نشان داد پلیس وسایل نقلیه نورد به عنوان آهنگ های انجام شده و مردم رقصید. این تصاویر باعث خصمانه نظرات در رسانه های اجتماعی با منتقدان استدلال می کنند که چنین رفتاری در فرانسه مستند در محل پس از 17 مارس در معرض خطر گسترش ویروس.

پاریس پلیس توییتی با "مسئول" و "ماندن صفحه اصلی" هشتگهای که رقصندگان نمی احترام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

Sebbagh گفت: نبود قصد خود را به منظور جلب یک جمعیت. 19 ساله گفت: او carted بلندگوها بیش از در حال حاضر بسته شده تئاتر که در آن او کار می کرد قبل از این مستند صرفا به اضافه کردن یک بیت از موسیقی مزه به ماندن در خانه زندگی می کند از همسایگان خود را.

"من از دست رفته تماس انسان و موسیقی," او گفت:.

او گفت که او از صمیم قلب پشتیبانی از کارکنان پزشکی مبارزه با این بیماری همه گیر است و او بود با عرض پوزش اگر او آنها را ناراحت.

"این درست است مردم در حال ترک خوردگی. اما ما در یک بسیار پیچیده و وضعیت خاص" او گفت:. "هدف این است که برای بیرون آمدن زنده است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن