مالکوم جنکینز و مایا مور می گویند حمایت گسترده برای زندگی مهم جنبش است فقط آغاز

منn سال از مالکوم جنکینز و مایا مور آغاز مبارزه برای عدالت کیفری اصلاحات و پایان دادن به نژادی و بی عدالتی حم

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

منn سال از مالکوم جنکینز و مایا مور آغاز مبارزه برای عدالت کیفری اصلاحات و پایان دادن به نژادی و بی عدالتی حمایت عمومی برای سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به طور قابل توجهی رشد کرده است. اما هر دو ورزشکاران می گویند که حمایت گسترده — آشکار در رای گیری های اخیر — فقط یک گام اول در ایجاد تغییر معنی دار.

"درست مثل هر برنامه بازی هر کار و هر جنبش و هر چیزی که برای تبدیل شدن آن می آید در مراحل و قطعات" گفت: مور مشترک TIME100 مذاکرات بحث با جنکینز تعدیل توسط ESPN نویس پابلو S. تره. "بله عالی [نظرسنجی] تعداد در حال چرخش در اطراف. مردم آگاه هستند ... آغاز شده است آگاهی و اذعان به حقیقت است."

مور گرفته است دو فصل وقفه به عنوان یک WNBA به جلو به کار در آزادی جاناتان آیرونز یک مرد بود که به ناحق به جرم سرقت و تجاوز است. (آهن' محکومیت لغو شد در ماه آوریل و در حال حاضر رو به یک تجدید نظر شود.) جنکینز a New Orleans Saints ایمنی طولانی لابی ملی و قانونگذاران ایالتی برای عدالت کیفری اصلاحات و با این نسخهها کار بر عدالت اجتماعی باعث می شود از طریق شرکت تولید خود را گوش تا رسانه ها. او اخیرا تولید قدرتمند Black Lives Matter تصویری برای ESPY Awards و امضا کرده و به تولید یک docu-سری سیاه ثروت در امریکا با عنوان کمی آفریقا.

گام بعدی جنکینز و مور گفت: به موسسه املاک اجتماعی اصلاحات است. این دو باید حمایت defunding پلیس یک سیاست هدف می باشد که در حال حاضر از حمایت گسترده ای که زندگی می کند ماده حرکت می کند. برای تغییر این مور و جنکینز گفت: کار وجود دارد که باید انجام شود در کمک به مردم درک آنچه "defunding" به معنی.

"در حالی که مردم می ترسند از اصطلاح "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس' را تنها به این دلیل که ما مشروط است به درک پلیس راه از آن شده است از زمان آغاز آن در این کشور" جنکینز گفت. "ما در حال تلاش برای reimagine چگونه عملکرد ما به عنوان یک جامعه است. این فقط یک اصلاح به سیستم است که ما داریم. ما در حال گفت, هیچ, بیایید ... پرتاب آن به بیرون و شروع به بیش از."

مور گفت: یک نکته کلیدی در ارتباط است و اشاره کرد که defunding پلیس به این معنا نیست "بی ارزش" — و آن را یک حمله شخصی. او تشبیه پلیس به یک تیم ورزشی را بازیکن ستاره است که در تلاش برای پوشش دادن بیش از حد بسیاری از مواضع و موثر نیست و در این فرآیند است. راه حل او گفت: اجازه دهید به ادارات پلیس تمرکز بر مسئولیت های هسته ای و استفاده از منحرف بودجه برای افزایش منابع برای سلامت روان و جامعه سازی سازمان است.

"صحبت کردن در مورد [defunding] در راه است که در واقع شما را در درک این بهتر خواهد بود برای همه — ما در واقع می خواهید به تجهیز شما و قدرت شما پلیس به بهترین شکل خودتان" مور گفت: "چون ما می دانیم که این کار نه برای هر شهروند در کشور ما است."

"این رو به تغییر" او ادامه داد. "و ما در حال شروع به دیدن آن است."

این مقاله بخشی از #TIME100Talks: امید پیدا کردن یک سری خاص شامل رهبران در سراسر زمینه های مختلف تشویق به عمل به سوی یک دنیای بهتر. می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای دسترسی به مجازی بیشتر حوادث از جمله زنده گفتگو با نفوذ خبرسازان.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب