لیگ اصلی بیس بال را کوتاه فصل تنظیم شده برای شروع در اواسط ماه جولای

(نیویورک) — لیگ اصلی بیس بال با صدور 60-برنامه بازی شنبه شب که شروع خواهد شد در جولای 23 یا 24 خالی ballparks

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

(نیویورک) — لیگ اصلی بیس بال با صدور 60-برنامه بازی شنبه شب که شروع خواهد شد در جولای 23 یا 24 خالی ballparks به عنوان ورزش تلاش می کند به فشار جلوتر میان coronavirus ماه پس از acrimony.

هر تیم بازی خواهد کرد 10 بازی در برابر هر یک از آن چهار بخش رقبا و چهار بازی مقابل هر یک از پنج باشگاه در بخش مربوطه در دیگر لیگ با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

یک تیم برنامه ریزی شده است را تنها در یک سفر به هر شهر از آن بازدید در MLB را در کوتاه ترین فصل از سال 1878.

در یک پیچ و تاب و دو طرف گسترش تعیین شده hitter وظیفه به بازی های مربوط به ملی تیم های لیگ برتر و برقرار رادیکال نوآوری از شروع فوق العاده نوبت با یک دونده در پایه دوم.

تعداد حذفی تیم باقی خواهد ماند و در 10 هر چند که هنوز هم می تواند تغییر کند.

مهلت تجارت خواهد بود Aug. 31 و مهلت postseason واجد شرایط سپتامبر است. 15.

فعال فهرست اسامی خواهد بود 30 در طول دو هفته اول فصل 28 در دوم دو هفته و 26 بعد از آن. آنها نمی خواهند گسترش به 28 سپتامبر. 1 به عنوان اصل در نظر گرفته شده در این سال است.

با هیچ جزئی لیگ تیم ها اجازه داده می شود برای حفظ 60 بازیکن از جمله تاکسی تیم ملی. تا سه بازیکن از تاکسی تیم ملی می تواند سفر با یک تیم به یک بازی و یکی از سه باید یک شکارچی.

MLB نگه داشتن نوآوری از سه-خمیر را حداقل برای کوزه اما تصمیم به نگه داشتن مجروح لیست حداقل برای کوزه در 10 روز به جای بازگشت به 15 عنوان در ابتدا در نظر گرفته شده. اما قانون جدید در محل باقی می ماند که یک پارچ باید حداقل سه مورد یا پایان نیمه زمین باز یافته.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب