لزبین, اوگاندا را نقطه عطفی اخراج محاکمه شروع می شود در آلمان

در اوگاندا همجنسگرایان+ مردم زندگی در زندان و همچنین خشونت و تبعیض در خصوصی و عمومی زندگی است. یک دادگاه آلمان

توسط PATRIS-FUN در 19 اسفند 1398

در اوگاندا همجنسگرایان+ مردم زندگی در زندان و همچنین خشونت و تبعیض در خصوصی و عمومی زندگی است. یک دادگاه آلمان خواهد شد و در حال حاضر تصمیم می گیرید که آیا یک پناهنده باید پناهندگی — و یا تبعید شده به اوگاندا.

یک جلسه در باواریا دادگاه آغاز شد و در روز دوشنبه بیش از درخواست پناهندگی از یک زن از اوگاندا.

زن چهره خشونت و پیگرد قانونی در کشور. قاضی تصمیم خواهد گرفت که آیا 41 ساله پناهندگی-سالک باید اخراج dpa خبر داد.

همجنسگرایان+ مردم در اوگاندا می تواند حبس ابد برای درگیر شدن در روابط جنسی و همچنین تبعیض در خصوصی و عمومی حوزه است. اکتبر 2019 پیشنهادی قانون — به عنوان مراجعه کننده "کشتن همجنسگرایان" بیل شناور مقدمه مجازات اعدام برای همجنسگرایان+ مردم است. این قانون بعدها باطل.

ادامه مطلب: گی, لزبین, عجیب و غریب — چه همجنسگرایان+ و LGBTTQQIAAP?

مورد می تواند یک سابقه

حمایت گروه ها می گویند که این مورد ممکن است به عنوان یک سابقه برای همجنسگرایان+ پناهندگان در آلمان و اروپا است.

"تصمیم دادگاه تعیین کننده خواهد بود نه تنها برای زن نگران اما برای زنان بی شماری که به آلمان و در همان وضعیت" LeTRa یک مونیخ مبتنی بر خدمات مشاوره برای لزبین ها گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی.

"زندگی را تهدید خطر [برای همجنسگرایان+ مردم] است که عمدتا نه به رسمیت شناخته شده توسط باواریا مقامات" به آنها اضافه شده است. "این حکم می تواند تغییر دهد."

LeTRa سازماندهی یک تظاهرات در مقابل دادگاه به شنیدن می گیرد.

ادامه مطلب: چرا همجنسگرایی تابو است و در بسیاری از کشورهای آفریقایی?

خواهد پناهندگی اعطا می شود?

لزبین و گی فدراسیون در آلمان, بزرگترین همجنسگرایان+ سازمان غیر دولتی در آلمان می گوید که برای همجنسگرا مردم به پناهندگی موارد مصوب در آلمان آن را در دادگاه ثابت کرد که "اعمال آزار و اذیت [در پناهندگی-سالک کشور] آنقدر شدید است که آنها را جدی نقض اساسی حقوق بشر است."

اکثر برنامه های کاربردی پناهندگی از اوگاندا هستند را رد کرد و با توجه به آمار و ارقام از آلمان آژانس برای مهاجران و پناهندگان است. در سال 2017 از 327 برنامه های کاربردی برای پناهندگی از اوگاندا, 220 رد شد به این معنی تنها 17.1 درصد از مردم اعطا شد حمایت می کند.

دولت آلمان جمع آوری نشده است و آمار نشان می دهد که چگونه بسیاری از این پناه جویان خود را ترک کشورهای خود را به دلیل گرایش جنسی.

یک حکم است و انتظار نمی رود در روز دوشنبه.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب