طرح دعوی در دادگاه متهم سابق فاکس نیوز لنگر اد هنری از تجاوز

Two زنان شکایت کرد فاکس نیوز را متهم سابق لنگر اد هنری از تجاوز به عنف و ادعا چند تا از شبکه بزرگترین ستاره ه

توسط PATRIS-FUN در 31 تیر 1399

Two زنان شکایت کرد فاکس نیوز را متهم سابق لنگر اد هنری از تجاوز به عنف و ادعا چند تا از شبکه بزرگترین ستاره های شرکت کننده در یک فرهنگ از آزار جنسی و سوء رفتار.

جنیفر اکهارت سابق رادیو فردا تولید کاردانی و کتی Areu سابق در هوا تحلیلگر ثبت 39-صفحه شکایت در دادگاه فدرال در منهتن در دوشنبه. کت و شلوار مدعی است که هنری از نظر جنسی مورد آزار و اذیت اکهارت در موارد متعدد و تجاوز به او در میدتاون منهتن اتاق هتل در سال 2017.

رادیو فردا اخراج هنری شرکت لنگر از آن "امریکا Newsroom" برنامه در جولای 1, گفته, آن را تا به حال دریافت شکایت از سوء رفتار جنسی در برابر او از یک کارمند سابق وکیل.

Areu, شاید بهترین و شناخته شده برای خدمت به عنوان یک لیبرال فویل به محافظه کار میزبان Tucker Carlson خود را نشان می دهد گفت: او مشتاق به تحصیلات تکمیلی از گاه به گاه ظاهر به یک موقعیت تمام وقت در فاکس. او را متهم کارلسون, Sean Hannity, "وزوز رسانه" میزبان Howard کرتز و یک روباه نویسندگان Gianno کالدول از برگزاری همه از امکان پیشرفت در ازای رابطه جنسی و پس از آن برای مقابله به مثل خودداری فرصت پس از او خودداری کرد.

"بر اساس یافته های جامع تحقیقات مستقل انجام شده توسط یک شرکت حقوقی از جمله مصاحبه با شاهدان عینی متعددی ما تعیین کرده اند که همه از کتی Areu را در برابر ادعای فاکس نیوز از جمله مدیریت خود را به عنوان به خوبی به عنوان میزبان Tucker Carlson, Sean Hannity & Howard کرتز و آن عامل Gianno کالدول در حال غلط آشکارا بیهوده و بیمعنی و کاملا عاری از هر گونه شایستگی" این شبکه در بیانیه ای گفت.

"ما همه ادعای آزار و اذیت و سوء رفتار تلافی جویانه به طور جدی به سرعت بررسی آنها و در نظر گرفتن اقدام فوری در صورت نیاز — در این مورد اقدام مناسب بر اساس تحقیقات ما این است که برای دفاع از شدت در برابر این اتهامات بی اساس. خانم Areu و جنیفر اکهارت می توانید به دنبال ادعای خود را در برابر اد هنری به طور مستقیم با او به فاکس نیوز در حال حاضر در زمان اقدام سریع به عنوان به زودی به عنوان آن را آموخته از خانم اکهارت ادعا در ژوئن 25 و آقای هنری است و دیگر به کار گرفته شده توسط این شبکه است."

کاترین Foti یک وکیل برای هنری به نام این اتهامات "ساختگی" و گفت: مشتری خود را در حال حاضر خواهد بود شواهد نشان اکهارت "آغاز و به طور کامل تشویق یک رابطه رضایت." Foti گفت که شواهد شامل عکس ها و ارتباطات اکهارت ارسال به هنری.

"من بیش از حد جنبش کمک کرده است را به نور تعدادی از بی عدالتی در جامعه ما و هر کس که دچار سزاوار به شنیده می شود" Foti گفت. "این یکی از آن موارد است."

طرح دعوی در دادگاه است آخرین حقوقی سردرد برای فاکس نیوز پس از یک دسته از آزار و اذیت جنسی اتهامات که منجر به بیمارستانها در حال تمام از رئیس سابق Roger Ailes در سال 2016. میزبان سابق بیل o'reilly نیز مجبور شد خارج از شبکه در سال 2017 در میان اتهامات مشابه. اکهارت و Areu ساخته شده اشاره صریح در دعوی خود را به شبکه مسائل قبلی.

"فاکس نیوز را عمومی بر این باورند که آن را در محل های مختلف از فاکس نیوز بود که اجرا سابق خوار رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Roger Ailes" آنها گفت. "متاسفانه آن است که در واقع بدتر است."

Areu شناسایی خودش را در کت و شلوار به عنوان یک سابق ایسنا کارمند. اما یک سخنگوی شبکه مورد مناقشه است که خصوصیات و گفت Areu هرگز یک کارمند تنها یک مهمان. اکهارت ادعا می کند او از کار اخراج شد در ماه ژوئن چند ماه پس از شکایت به منابع انسانی مورد "سمی محیط کار" در فاکس نیوز. او می گوید: او ساخته شده است این اتهامات در مورد هنری در 25 ژوئن یک روز قبل از ختم شد موثر است.

اکهارت می گوید: ازدواج هنری "صید دستکاری و مرتب" او از سن 24 اعمال قدرت بر زندگی حرفه ای او و او را مجبور به داشتن رابطه جنسی با او را قبل از تجاوز به او. Areu می گوید هنری نیز از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او توسط ارسال او "wildly نامناسب" تصاویر جنسی و پیام ها در طول نیمه اول سال 2020 است.

این زنان می گویند فاکس نیوز شکایت در مورد هنری در طول سال 2016 تحقیقات داخلی آغاز شد و پس از اتهامات علیه Ailes اما همچنان به ترویج و او را به هر حال.

–با کمک از کریستوفر Palmeri.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب