قانونگذاران و مدافعان تقاضای حذف USAID رسمی به عنوان بایدن خواستار تهمت انتصاب 'Islamophobic'

Pمسکونی نامزد جو بایدن انتقاد کرده است دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب در سازمان های ایالات

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

Pمسکونی نامزد جو بایدن انتقاد کرده است دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب در سازمان های ایالات متحده آمریکا برای اینکه Islamophobic اشاره کرد که از آنها "هر دو منتشر شده توهین آمیز ضد اسلامی tirades در رسانه های اجتماعی."

بایدن در بیانیه روز یکشنبه به دنبال یک درخواست به صحبت on-the-record از اسلام دفاع Emgage اکشن که منحصرا به دست آمده ، آن طول می کشد هدف در علامت کوین لوید که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان منصوب آزادی مذهبی مشاور در آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی (USAID) و Brig. ژنرال آنتونی تاتا (Ret.), که نامزد دریافت جایزه بود به تحت وزیر دفاع سیاست در وزارت دفاع است.

بایدن در بیانیه با اشاره به تعدادی از Islamophobic رسانه های اجتماعی پست از دو نامزد. لوید گفت: در حال حاضر-حذف Facebook پست ها از سال 2016 نقل از آسوشیتد پرس Emgage عمل و بایدن که اسلام بود "وحشیانه فرقه" است و مردم باید مجبور به خوردن گوشت قبل از خرید یک تفنگ. بایدن در بیانیه همچنین اشاره کرد لوید قبلا مراجعه کننده به دین به عنوان "خشونت در آن نظریه و عمل." یک تصویر که در پست مربوط به ملی سازمان دفاع از حقوق مدنی مسلمانان طرفداران.

تاتا نوشته شده بود در حال حاضر حذف شده توییتهایی که "اسلام بیشتر بود سرکوبگر و خشونت, دین من می دانم" و این که رئیس جمهور باراک اوباما بود "تروریستی رهبر" در سی ان ان و بایدن ، معاون سابق رئیس جمهور بیانیه همچنین اشاره شده نظر توسط تاتا که اوباما "انجام آسیب بیشتری به ما منافع حیاتی و کمک به کشورهای اسلامی بیش از هر رئیس جمهور در تاریخ است."

"اسلام هراسی است که از یک بیماری مهلک. آن تعلق ندارد در سالن دولت" بایدن در بیانیه ای گفت: ارائه به زمان وعده داده است که تحت ریاست جمهوری خود او را "انتصاب افراد که به نمایندگی از ارزش های ملت ما و احترام به تمام نژادی و قومی و مذهبی جوامع است."

خانه دموکرات ها از جمله مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر و خواکین کاسترو نامیده اند لوید نامزدی به لغو در بیانیه ای در روز دوشنبه گفت که او دارای "پیشینه ثابت از تعصب نسبت به کسانی که از ایمان اسلامی و اکثریت مسلمان کشورهای تبعیض است که در تضاد به USAID ماموریت جهانی توسعه و آزادی مذهبی." این دو نماینده همچنین با ارسال نامه ای به آژانس توسعه بین المللی اقدام مدیر در روز دوشنبه.

"کسی که نمی شناخت اهمیت تنوع مذهبی در کشور ما نمی تواند معتبر ترویج آزادی مذهبی بین المللی" عمر گفت. "این انتصاب را به شدت تضعیف USAID توانایی برای کمک به فقیرترین کشورهای جهان از جمله بسیاری از عمدتا کشورهای مسلمان."

"آژانس توسعه بین المللی کار می کند با کشورهایی که 32 درصد اکثریت مسلمان و همه کسانی که کشور نیاز به کمک ما" کاسترو گفت. "من از ترس با آقای فلوید در راس این کشورها را بیشتر تبعیض است."

"آژانس توسعه بین المللی همیشه با این نسخهها کار از نزدیک و همکاری با کنگره" اقدام USAID سخنگوی Pooja louisiana travel گفت: در بیانیه ای در پاسخ به مسائل مطرح شده در عمر و کاسترو نامه. "به عنوان یک کل توجه ما نمی نظر عموم بر نظارت مهم است."

جدید نامزد را ناشی از داد و بیداد در میان برخی از فعلی و سابق USAID کارکنان. اعضای USAID کارکنان از جمله کسانی که از پیشینه اقلیت ابراز سرخوردگی خود را با آژانس در نامه ای به آن اقدام مدیر هفته گذشته Axios گزارش شده است. و استیون Radelet بود که اقتصاددان ارشد در آژانس توسعه بین المللی از 2011-2012 می گوید زمان آن را "هولناک" که لوید در حال کار در این موقعیت به دلیل آن را می فرستد پیام به شرکای بین المللی و آژانس کارکنان. Radelet می گوید آن را "غیر ممکن" را به نگاهی استخدام لوید به عنوان "یک چیز".

"شما باید این را به عنوان بخشی از یک سیستمیک تلاش برای آوردن بیشتر مردم با این نوع از نمایش ها. آن را متناسب با سمت راست در به عنوان بخشی از گسترده تر از الگوی" Radelet می گوید. "این بخشی از گسترده تر از الگوی نظرات نژادپرستانه و مغرضانه نظر آمده است که از این دولت."

اقدام USAID مدیر جان Barsa قبلا در دفاع از لوید و دو دیگر USAID مقامات بودند که انتقاد برای ساخت ضد تجاوز اظهارات. او گفت: سه نفر شده بود هدف از "بی جا و حملات مخرب" در یک بیانیه عمومی در ژوئن 8, و این که او "اعتماد به نفس کامل است که هر سیاسی منصوب در آژانس توسعه بین المللی است و ادامه خواهد داد برای اجرای رئيس جمهور در سیاست ها و دستور کار به بهترین توانایی خود را."

خواسته در مورد تاتا و لوید نظرات در مورد اسلام, وزارت دفاع کارگردانی بار به کاخ سفید برای نظر. کاخ سفید بلافاصله ارائه نظر در بایدن ،

Wa'el Alzayat مدیر عامل شرکت Emgage اقدام به نام لوید نامزدی به لغو و گفت: Islamophobic نظرات باید در نظر گرفته شده است در طول نامزدی روند.

"چگونه می تواند به درستی به عنوان USAID مذهبی آزادی مشاور در حالی که حمایت از یک horrifyingly Islamophobic آهنگ رکورد؟" Alzayat در بیانیه ای گفت ایمیل به زمان. "ما خواستار لوید استعفای–از آنجا که اسلام نمی تواند استثنا زمانی که ارزیابی توانایی فرد در به توصیه آزادی مذهبی برای یک سازمان دولتی."

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب