اواخر شب میزبان ترش آیووا دموکرات ها برای حزبی افتضاح ارائه آسان برای رفع آنها ضعیف برنامه

شب گذشته "دولت بزرگ سردرگمی که قبلا شناخته شده به عنوان آیووا" قرار بود به پا زدن کردن 2020 انتخابات با آن دمو

توسط PATRIS-FUN در 16 بهمن 1398

شب گذشته "دولت بزرگ سردرگمی که قبلا شناخته شده به عنوان آیووا" قرار بود به پا زدن کردن 2020 انتخابات با آن دموکراتیک حزبی Stephen Colbert گفت: در روز سه شنبه را دیر نشان می دهد. "آنها لگد دموکراسی در سمت راست ol' حلق آویز چاد." تمام شب و بسیاری از شنبه "هر منطقه رسما گزارش صفر," او گفت:. "و یا به عنوان تام Steyer می گویند" من گره خورده است برای اولین بار!'"

"ما شناخته شده برای سه سال گذشته که این مهم ترین انتخابات طول عمر ما و در روز 1 دموکرات ها در Des Moines shanked آن" میشل گفت. مشکل اصلی بود ضعیف نرم افزار "طراحی و توسعه توسط یک شرکت به نام — و این واقعی است — سایه Inc. این برنامه قرار بود به شمارش آرا و من فکر می کنم کشتن جیمز باند؟" او نشان داد کلیپ از هرج و مرج. "برخی از مردم می گویند که این افتضاح در حال رفتن برای پایان دادن به حزبی آیووا," او گفت:. "اما به دیگران خوش بین تر هستند و می گویند آن را برای پایان دادن به Iowa."

مانند Colbert, Conan o'brien نشان داد که "مجنون کلیپ" یک آیووا زن "پیدا کردن پیت Buttigieg همجنسگرا است — و پس از او به او رای دادند." بر خلاف اواخر نشان می دهد, کانن ایجاد برخی از فیلم ها تقلید مسخره امیز.

اواخر شب's Seth Meyers در مقایسه با "نپرداخته کهنه" آیووا قفقاز به "صندلی ملاقات و بحث در کلاس را ملاقات می کند و نشت گاز." او گفت: "من چیزی در مقابل قدیمی از مد افتاده راه های انجام کارهایی که به عنوان طولانی به عنوان آن نه برای چیزی مهم است. اگر دوست شما brews خود آبجو که بزرگ; اگر دکتر شما هنوز هم با استفاده از زالو شما می توانید یک دکتر جدید."

"مردم آیووا نمایندگان شان من احساس می کنم برای شما" مایرز گفت. "شما این را به طور جدی و آن را تقصیر شما بود که حزب دموکرات آیوا به شما اجازه پایین. اما شما نمی دانید که این آخرین جلسه مناسب است ؟ هنگامی که شما ضربه آن این بد شما نمی دهد."

"این یک کمی شرم آور برای جهان بزرگترین دموکراسی به چنین سخت و زمان شمارش آرا" Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهد. "شاید دفعه بعد آفریقا باید ارسال برخی از ناظران انتخابات به Iowa." آیووا انجمن افتضاح "هرگز اتفاق افتاده است و اگر دموکرات ها نمی سعی کنید به در تکیه می کنند که فانتزی جدید, برنامه," او گفت:. "خوشبختانه اگر چه وجود دارد یک راه حل جدید است که فقط از دره سیلیکون که می تواند به رفع رای گیری برای همیشه."

اواخر نشان می دهد در همان صفحه به جز به جای نمایش روزانه's PAyPR "نرم افزار" کلبر تیم رفت و با pāpr. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب