Ladysmith Black Mambazo رهبر یوسف Shabalala مرده در 78

بنیانگذار آفریقای جنوبی موسیقی گروه Ladysmith Black Mambazo یوسف Shabalala درگذشت در سن 78 دولت پخش گزارش روز

توسط PATRIS-FUN در 22 بهمن 1398

بنیانگذار آفریقای جنوبی موسیقی گروه Ladysmith Black Mambazo یوسف Shabalala درگذشت در سن 78 دولت پخش گزارش روز سه شنبه.

Shabalala درگذشت, در بیمارستانی در پایتخت آن پرتوریا شنبه صبح خانواده خود را به تایید رسانه های محلی.

او شناخته شده در جهان برای خود رهبری کرال گروه در سال 1964 تاسیس که به ضرب گلوله به جهان تحسین همکاری با پل سیمون در گریس لند آلبوم و دیگران. فراموش نشدنی اغلب cappella آواز سبک شناخته شده به عنوان isicathamiya کمک به این گروه — که برنده چندین جایزه گرمی — یکی از آفریقای جنوبی به رسمیت شناخته شده ترین نوازندگان در صحنه جهانی است.

دولت آفریقای جنوبی در یک صدای جیر جیر طولانی تسلیت خود را. "در صلح و آرامش استراحت شما باید انجام هدف خود را" آن را گفت.

مرگ بود اعلام کرد که این کشور آماده شده به مناسبت 30 سال پس از آزادی نلسون ماندلا از زندان که منجر به پایان دادن این کشور, وحشیانه, سیستم نژادی و ظلم و ستم شناخته شده به عنوان آپارتاید.

پل سایمون و یوسف Shabalala به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اعضای Ladysmith Black Mambazo انجام در کتابخانه کنگره گرشوین جایزه رویداد در واشنگتن دی سی در سال 2007. این گروه با همکاری سیمون در حرفه خود باز گشت گریس لند در اواسط 1980s. (معاونت/گتی ایماژ)

Shabalala بازنشسته از Ladysmith Black Mambazo در سال 2014 ساخته شده است اما گاه به گاه حضور در وقایع آن است. او در بیمارستان بستری شده بود چندین بار پس از 2017.

"گروه [Ladysmith Black Mambazo] است که در تور در ایالات متحده, اما آنها مطلع شده است و در حال ویران کرد چرا که این گروه خانوادگی" مدیر Xolani Majozi رسانه های محلی گفت خروجی Timeslive.

Majozi گفت: قطع آن سفر کوتاه و بازگشت به آفریقای جنوبی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب