کودکان، کار و استخر پیش ساخته

امیدواریم آموزش ساخت استخر، در 10 مرحله برای شما عزیزان مفید بوده باشد. در آخرین مرحله باید دور سازه و قوطی ک

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

امیدواریم آموزش ساخت استخر، در 10 مرحله برای شما عزیزان مفید بوده باشد. در آخرین مرحله باید دور سازه و قوطی کشی استخر با سنگ یا مصالح باکیفیت ساخته میشود. انتخاب از میان طیف گسترده رنگ ها و همچنین انتخاب نوع سنگ و موزاییک شیشه ای و یا حتی کاشی از میان انواع مختلف آن بسیار خوشایند می باشد. پس از گذشتن از تخت جمشید و نقش رجب در کنار کوه رحمت، چند قطعه سنگ حجاریشده روی هم وجود دارند که حالت دروازه را دارد و به پوزه تخت طاووس مشهور است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بتن ریزی استخر روی لینک کلیک کنید. ساخت استخر بزرگ، به روش بتنی بهترین پیشنهاد در ابعاد و مقیاس بزرگ است، اگر انتظار دارید استخر شما در این ابعاد با دوام باشد، سرمایه گذاری روی ساخت استخر بتنی، می تواند در طولانی مدت هزینه تعمیرات را کاهش دهد. در صورتی که فشار زیاد باشد حتماً باید فیلتر را تمیز کنید.

توجه داشته باشید که سیستم های لوله کشی بسته به شرایط ساختمانی که در آن زندگی می کنید ممکن است متفاوت باشد. باید خاطر نشان کرد که سیستم های لوله کشی بسته به شرایط مکانیکی و ساختمانی که در آن استخر اجرا میشود می توانند متفاوت باشند . اتصالات مستحکم ، نردبان ریلی جهت امنیت بیشتر کودکان در صورت عدم استفاده از استخر ، پمپ تصفیه آب ، زیر انداز جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی و مهار اشیا تیز برروی زمین هنگام راه اندازی اولیه استخر و روکش استخر جهت صرفه جویی در مصرف آب به جهت تمیز نگه داشتن آب و عدم تعویض آب و بسته بندی مناسب و استاندارد ، کیسه حمل و قیمت مناسب و همچنین چاپ بسیار زیبای سرامیکی ظریف داخل استخر موجب شده تا این استخر خانوداگی اینتکس یکی از پرفروش ترین ها ازمحصولات اینتکس به شمار بیاید.در کف این استخر دریچه ای برای تخلیه آب تعبیه شده که عمل تخلیه آب را آسان کرده است . این استخر دارای لوله ها و ستون های آلومینیومی بسیار مقاوم می باشد که توسط اتصالات مستحکم به یکدیگر متصل می شوند .این استخر فریمی ULTRA XTRA پیش ساخته intex با حجم آب 31805 لیتر یکی از استخر های خانوادگی اینتکس به شمار می آید.اتصالات مستحکم ، نردبان ریلی جهت امنیت بیشتر کودکان در صورت عدم استفاده از استخر ، پمپ تصفیه آب شنی ، زیر انداز جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی و مهار اشیا تیز برروی زمین هنگام راه اندازی اولیه استخر و روکش استخر جهت صرفه جویی در مصرف آب به جهت تمیز نگه داشتن آب و عدم تعویض آب و بسته بندی مناسب و استاندارد ، کیسه حمل و قیمت مناسب و همچنین چاپ بسیار زیبای سرامیکی ظریف داخل استخر موجب شده تا این استخر خانوداگی اینتکس یکی از پرفروش ترین ها ازمحصولات اینتکس به شمار بیاید در کف این استخر دریچه ای برای تخلیه آب تعبیه شده که عمل تخلیه آب را آسان کرده است .

اینها در كارخانه فراهم شده و در محل متصل می گردد. در زمینه ساخت استخر، انواع استخر از لحاظ جنس ساخت عبارتند از : استخر بتنی، استخر وینیلی، استخر پیش ساخته فایبر گلاس. استخر پیش ساخته فایبرگلاس، بخاطر شرایط ویژه ای که دارد پیشنهاد بسیار خوبی برای ساخت استخر در باغ؛ می باشد. به دلیل این مزایای بی نظیر گروه مهندسین مدرن استخر؛ اولین تولید کننده این نوع استخرها در ایران می باشد. به همین دلیل این نوع از استخر های پیش ساخته نسبت به سایر استخر های موجود از طرفداران بیشتری برخوردار هستند. این موضوع به این معنی است که تمام لوله کشی حول استخر قبل از قراردادن استخر پیش ساخته درون گودال اجرا میشود. استخری كه از تركیب طریف رنگها و مواد ساخته شده است و دیوارهایی شفاف شیشه ای و نور پردازی فوق العاده دارد كه آن را هم در طول روز و هم در طول شب بسیار با شكوه نشان می دهد.

سطح آن مساعد برای رشد باکتری و آلودگی نیست. همچنین در این مرحله مهم است که یک سرامیک کار حرفه ای که تجربه و تخصص در زمینه سرامیک کاری استخر دارد برای این کار انتخاب شود چون سرامیک کاری استخر با سرامیک کاری عادی متفاوت است. در این مرحله در استخرهای بتنی، آب بندی و عایق کاری استخر، توسط مواد آب بندی انجام می شود. یکی از بهترین روش های آن عایق کاری با فایبرگلاس، است که بصورت کامل نسبت به نفوذ و نشتی آب بند می شود. از دیگر مزایای آن هزینه نگهداری پایین و عمر و دوام بالاست که به خاطر تکنولوژی و مواد سازنده آن میباشد. همانطور که گرانش آب استخر را به پایین میکشد، با توجه به نوع فیلتر شما که ماسه، خاک دیاتومه، پارچه یا هر چیز دیگر باشد، این ذرات را میگیرد. همچنین از دیگر مزایای داشتن فیلتر در امان ماندن از جلبک و دیگر آلاینده هاست.  Th​is post has  been cre​at ed  with  GSA  Conten᠎t Ge nera to᠎r DE​MO!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن