کداک به استفاده از $765 میلیون دولت آمریکا وام برای راه اندازی جدید داروسازی بازوی

اواخر Rep. John Lewis نوشت قدرتمند مقاله منتشر شده پس از مرگ در روز تشییع جنازه او که در آن او خواستار آمریکا

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

اواخر Rep. John Lewis نوشت قدرتمند مقاله منتشر شده پس از مرگ در روز تشییع جنازه او که در آن او خواستار آمریکایی ها به "ایستادن برای آنچه شما واقعا بر این باورند."

لوئیس در مقاله نوشته شده قبل از مرگ او در جولای 17 و منتشر شده در نیویورک تایمز روز پنج شنبه نشان دهنده احساس پر از "امیدوارم که مورد فصل بعد بزرگ آمریکایی داستان" در میان سراسر کشور در اعتراض نژادی و بی عدالتی در پی پلیس به قتل جورج فلوید گفت: "در آخرین روز و ساعت از زندگی من به شما الهام بخش من است."

"همین دلیل است که من تا به حال به بازدید Black Lives Matter پلازا در واشنگتن هر چند من بستری در بیمارستان روز بعد" لوئیس می نویسد. "من فقط به حال به دیدن و احساس آن برای خودم که بعد از چندین سال شاهد سکوت حقیقت این است که هنوز هم در راهپیمایی."

حقوق مدنی آیکون که در توصیف امت تا به عنوان "من جورج فلوید" می رود می گویند که "مردم عادی با چشم انداز فوق العاده ای می توانید از گرو در اوردن روح از امریکا گرفتن در آنچه که من اسمش خوب مشکل, لازم, مشکل," ترغیب آمریکایی ها به رای و به مطالعه تاریخچه بنابراین این می تواند نسل است که "گذاشته بارهای سنگین از نفرت در گذشته است."

"اگر من ممکن است در اینجا با شما, من از شما می خواهم برای پاسخ به این کمترین تماس از قلب خود را و ایستادن برای آنچه شما واقعا معتقدم که" او می افزاید. "در زندگی من انجام داده اند همه من می توانم نشان می دهد که راه صلح از راه عشق و عدم خشونت است که بیشتر راه عالی. در حال حاضر از آن نوبت خود را به اجازه دهید آزادی حلقه."

لوئیس' مقاله منتشر شد ساعت جلوتر از او عزاداری برگزار خواهد شد که روز پنج شنبه در کلیسای باپتیست گنگ در آتلانتا و جورجیا و در آن رئیس جمهور سابق باراک اوباما و جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون را از گزارش صحبت می کنند. جزئیات لوئیس کامل مقاله در نیویورک تایمز. برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب