Kimberly Guilfoyle آخرین مغلوب ساختن پیشی جستن مدار برای تست مثبت برای coronavirus

بازگشت در اواسط ماه مارس توماس Pueyo معروف پیش بینی کرد که در پاسخ به COVID-19 همه گیر خواهد بود پیچیده متعادل

توسط PATRIS-FUN در 16 تیر 1399

بازگشت در اواسط ماه مارس توماس Pueyo معروف پیش بینی کرد که در پاسخ به COVID-19 همه گیر خواهد بود پیچیده متعادل عمل او به نام "چکش و رقص" — چکش بودن مستندات به دنبال بیشتر موضعی محدودیت و رقص بودن دوره آزادی نسبی که در آن شیوع بیماری را بدتر کند. بسیاری از ایالات متحده آمریکا است که در نوعی از رقص در حال حاضر, اما چند متحده — یا بخش هایی از ایالات — که احتمالا بیش از حد مشتاق به سهولت در محدودیت و خیلی سریع به رقص بیش از حد آزادانه در حال گرفتن با چکش.

در مجموع ایالات متحده گزارش داد که 27 مستقیم بعد از رکورد coronavirus موارد جمعه بر هفت روز به طور متوسط. فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا در حال ضبط نگران کننده تعداد موارد جدید در هر روز, اما آنها به تنهایی نیست — 13 متحده فقط گزارش جدید اوج از جمله مونتانا, دلاور, West Virginia, و, آلاسکا, واشنگتن پست گزارش.

خام اعداد بد هستند اما آنها نه تنها نگران کننده شاخص. در تگزاس در Austin شهردار استیو آدلر (D), هوستون, شهردار سیلوستر ترنر (D) و انتخاب مقام رسمی در هوستون, شهرستان هریس, قاضی لینا هیدلگو (D) یکشنبه هشدار داد که بیمارستان ها در شهرهای خود هستند و از 10 روز تا دو هفته به دور از بحران به عنوان ICU تخت پر و پرسنل پزشکی در حال کشیده بیش از حد نازک است. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت (R) مورد نیاز ماسک پوشیده می شود در شروع روز شنبه اجرا توسط 250 دلار جریمه.

ترنر گفت: حدود 25 درصد از افراد مورد آزمایش در هوستون آزمایش مثبت در مقابل 10 درصد یک ماه پیش. بیش از 20 درصد از افراد مورد آزمایش در آریزونا و فلوریدا میامی-Dade County مثبت هستند, هم, مقامات گفت.

یک نکته مثبت این هفت روز به طور متوسط از COVID-19 مرگ کاهش یافت و به 485 از 562 یک هفته قبل است. مقامات بهداشت عمومی نسبت به کاهش مرگ و میر به نسبت بالاتری از افراد آلوده شدن بهبود درمان برگرفته از تجربه و هفته های طولانی تاخیر بین افزایش عفونت و افزایش مرگ و میر. آنها همچنین هشدار می دهند که این بیماری وحشیانه است و حتی در بسیاری از کسانی که زنده ماندن آن است.

هیدلگو گفت: او قدردانی ابوت ماسک قیمومیت اما "زمانی که ما در حال انجام به عنوان کمی به عنوان امکان پذیر است و به امید بهترین ها ما همیشه رفتن به تعقیب این چیزی که ما همیشه در حال رفتن به پشت و ویروس همیشه پیشی جستن ما است."

"سخت ترین از نظر اقتصاد چکش" Pueyo توضیح داد: چند هفته پس از متوسط پست ویروسی رفت. "اما سخت به جلو است و رقص است." پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب