کیم کارداشیان غرب آدرس, شوهر, Kanye West به اختلال دو قطبی و می پرسد برای 'شفقت و همدلی'

(نیویورک) — کیم کارداشیان غرب است درخواست عمومی برای نشان دادن دلسوزی و همدلی به شوهر Kanye West که باعث به ه

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

(نیویورک) — کیم کارداشیان غرب است درخواست عمومی برای نشان دادن دلسوزی و همدلی به شوهر Kanye West که باعث به هم بزنید در این هفته پس از fulminating در یک سری از رسانه های اجتماعی پست. او می گوید: او دوقطبی است.

واقعیت تلویزیون ستاره و زیبایی مغول ارسال یک پیام طولانی روز شنبه در Instagram Live feed توضیح داد که زندگی پیچیده شده است برای خانواده اش و غرب که ranted در برابر شخصیت تاریخی Harriet Tubman و مورد بحث سقط جنین در روز یکشنبه در حالی که او خودش را اعلام نامزد انتخابات ریاست جمهوری. نظرات خود را به دست آورده او را میکند.

"به عنوان بسیاری از شما می دانید کنی به اختلال دو قطبی. هر کسی که این و یا یک دوست در زندگی خود را که می کند می داند که چگونه فوق العاده پیچیده و دردناک آن است که به درک. من هرگز صحبت علنی در مورد این که چگونه تحت تاثیر ما در خانه چون من بسیار محافظ از فرزندان ما و Kanye حق حریم خصوصی زمانی که می آید به سلامت خود را. اما امروز احساس می کنم مثل من باید در مورد آن نظر به دلیل انگ و تصورات غلط در مورد بهداشت روان," او نوشت.

"من درک کنی منوط به انتقاد چرا که او یک شکل عمومی و اقدامات خود را در زمان می تواند باعث قوی عقاید و احساسات. او درخشان است اما پیچیده کسی که در بالای فشارهای بودن یک هنرمند و یک مرد سیاه پوست که تجربه دردناک از دست دادن مادر خود و برای مقابله با فشار و انزوا است که در اوج خود اختلال دو قطبی," کارداشیان غرب ادامه داد. "کسانی که با Kanye می دانم که قلب خود را و درک کلمات خود را برخی از زمان ها نمی همسو با مقاصد خود."

روز سه شنبه در یک سری از پس-حذف پست توییتر و غرب نوشت که او شده است با توجه به طلاق همسر خود را. در یکی دیگر از پست او به نام کارداشیان مادر, Kris Jenner. روز دوشنبه او ادعا کرد همسرش تلاش برای قفل کردن او را. و در روز یکشنبه در تظاهرات سیاسی 21 بار برنده جایزه گرمی شد گریان در حالی که صحبت کردن در مورد مادرش که فوت پس از جراحی پلاستیک عوارض در سال 2007.

وست و کارداشیان وست ازدواج کردند و در سال 2014. آنها چهار فرزند است.

Kardashian West تشکر طرفداران و دوستان برای ابراز نگرانی در مورد غرب است.

"ما به عنوان یک جامعه بحث در مورد دادن لطف به موضوع سلامت روان به عنوان یک کل با این حال ما نیز باید آن را به افرادی که در زندگی با آن در زمانی که آنها به آن نیاز دارید بیشتر. من خواهش که رسانه عمومی به ما شفقت و همدلی که مورد نیاز است به طوری که ما می توانید از طریق این" او نوشت. "با تشکر از شما برای کسانی که ابراز نگرانی کرده اند کنی برای خوب بودن و برای درک خود را."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب