اپرا وینفری رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و بیشتر به نظر می رسد در جهانی ویروس امداد Livestream

لس آنجلس — اپرا وینفری را نگه می دارد به روز با کروناویروس, اخبار, اما او اغلب با تمرکز توجه خود را بیشتر روی

توسط PATRIS-FUN در 14 اردیبهشت 1399

لس آنجلس — اپرا وینفری را نگه می دارد به روز با کروناویروس, اخبار, اما او اغلب با تمرکز توجه خود را بیشتر روی مثبت "اعمال شجاعت" در حالی که در مستند در طول بیماری همه گیر.

رسانه ها مغول گفت: شب جمعه است که او می خواهد مردم به هضم روزانه اطلاعات عاقلانه در طول تماس برای متحد کردن 24 ساعته livestream جهانی امداد رسانی رویداد. او در میان 200 ستاره نکردم شرکت کنندگان از جمله رئیس جمهور بیل کلینتون و جولیا رابرتز برای شرکت در این رویداد.

این رویداد آغاز شد برای کمک به الهام بخش مردم را به تحمل و غلبه بر چالش های کروناویروس بیماری همه گیر.

"من باید یک رژیم غذایی و موفق چگونه من در زمان نیوز" گفت: وینفری در شب جمعه از خانه که در آن او شده است خود quarantining با سه نفر دیگر برای نزدیک به 50 روز است. او گفت که او امیدوار است این رویداد می تواند کمک به جهانی بهتر تبدیل.

"اگر شما آن را ترک در تمام زمان — به عنوان من می دانم که برخی از مردم — شما مصرف خواهد شد توسط تحریک هیستری سردرگمی و ثابت احساس وحشت و نگرانی که قرار داده شده است به گوشی خود را در خانه و به روح خود" او ادامه داد. "من را انتخاب کرده اند به تمرکز بر روی بسیاری از اعمال شهامت و شجاعت و عزم و مردم نیست."

هر یک از شرکت کنندگان را پاسخ به تماس ها در راه خود را چه از طریق انجام یک آهنگ های یک داستان و یا ارائه یک نماز.

وینفری صحبت با برگزار کننده تیم شرایور و سپس اسقف T. D. Jakes که در دعا با او.

کثافت نشان داد ندامت برای کسانی که تا به حال اعضای خانواده و دوستان می میرند از ویروس. اما اسقف که نشان می دهد بحث میزبان کارآفرین و نویسنده پرفروش گفت: او معتقد است که جهان می تواند از طریق.

"ما را دیده اند قبل از این و جان سالم به در برد" کثافت گفت. "فقط 100 سال پیش ما رفت و از طریق چیزی شبیه به این. و قبل از آن طاعون. ما انعطاف پذیر هستند. ما در راه ما را به عنوان ما نگه یکدیگر و یکدیگر را دوست دارم."

رئیس جمهور جورج دبلیو بوش گفت: او معتقد است که همبستگی نیز یک راه حل است.

"حتی در مناسب اجتماعی فاصله ما می توانیم پیدا کردن راه برای حضور در زندگی دیگران به سهولت اضطراب خود را و به اشتراک گذاری خود را در بار او گفت:" در یک پیام.

کلینتون تحویل دلگرم کننده پیام است که "ما می توانیم از طریق این با هم."

رابرتز بخوانید "نجات شاهزاده خانم" کتاب کودکان در یک ویدئو و Josh Groban خواند یک آهنگ در حالی که بازی صفحه کلید پیانو ، Charlamagne Tha خدا به کلمات الهام بخش برای مردم در برخورد با بیماری روانی در حالی که hunkered در داخل خانه های خود.

"Hawaii Five-O" بازیگر Daniel Dae Kim گفت: او اهدا کرده است او پلاسما پس از دوره نقاهت بعد از ویروس. "من امیدوارم که من می تواند یک منبع برای امید" کیم گفت.

این رویداد لگد کردن با عملکرد توسط Alvin Ailey American Dance Theater. به جای انجام در مجموع هر عضو کف زدند و رقصیدند به صورت جداگانه در مکان های مختلف از داخل آپارتمان خود پشت بام و یا پارک به لحن Ailey را "Rocka روح من در آغوش ابراهیم."

کوئینسی جونز, جنیفر گارنر, مشترک, ماریا شرایور, Questlove, Yo-Yo Ma, Eva Longoria, نائومی کمپبل و Alanis Morissette انتظار می رود برای شرکت در این رویداد. آن را در حال livestreamed در متحد.ما در Facebook, YouTube, Twitter, حرکت یا کشش ناگهانی, LinkedIn و SiriusXM ستاره.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن