کلید Harvey Weinstein مدعی شهادت او از ترس مغول را 'غیر قابل پیش بینی خشم' به عنوان دفاع نشان می دهد او دستکاری او

(نیویورک) — کلید متهم در شهر نیویورک و تجاوز به عنف محاکمه Harvey Weinstein شهادت دوشنبه که او در آنجا ماند و

توسط PATRIS-FUN در 15 بهمن 1398

(نیویورک) — کلید متهم در شهر نیویورک و تجاوز به عنف محاکمه Harvey Weinstein شهادت دوشنبه که او در آنجا ماند و در تماس با یک بار قدرتمند فیلم مغول پس از او به اتهام تجاوز او را به محافظت از او را در حرفه بازیگری به عنوان دفاع به دنبال او رنگ به عنوان فرصت طلب manipulator.

پرسید: در بازجویی در مورد گرم ایمیل او فرستاده دادند که 34 ساله زن پاسخ داد: "من می خواستم او را به این باور من نیست یک تهدید است." او بعدها گفت: "من می ترسم از خشم غیر قابل پیش بینی."

وکیل مدافع دانا Rotunno شناخته شده #MeToo شکاک نیز کبابی زن در مورد رضایت طرفین از رابطه جنسی با Weinstein که متهم ادعا کرد تنها اتفاق پس از "یک مذاکره است." حتی پس از آن "من خوشحال به آن را انجام دهد" او گفت:.

"شما دستکاری آقای Weinstein در هر زمان تنها این نیست که درست است؟" Rotunno پرسید.

او پاسخ داد: "من احساس وجود دارد یک جنبه به راه من احساس می کنم نیاز به محافظت از خودم که تا به حال یک عنصر از دستکاری."

در یک نقطه Rotunno شات برگشت: "شما یک انتخاب به برخوردهای جنسی با Harvey Weinstein زمانی که شما نیست از نظر جنسی به او جذب شده و ... شما دوست game, احزاب و شما دوست game, این قدرت است."

این وکیل مدافع همچنین کبابی متهم در مورد ارتباطات ارائه شده است که او را با شماره تلفن و تشویق او را به در تماس گرفتن.

یکی به عنوان خوانده شده: "من یک شماره جدید. فقط می خواستم شما را به آن را داشته باشد. امیدوارم که شما به خوبی و با من تماس بگیرید در هر زمان همیشه خوب به شنیدن صدای خود را" با توجه به مدارک دادگاه.

در زمان در طول بازجویی زن در تلاش برای به یادآوردن جزئیات خاص و در یک نقطه پرسید: برای شکستن و گفت: "من کمی مه آلود."

شاهد بازگشت به ایستاده و پس از او گفت منصفه در هفته گذشته که Weinstein به دام افتاده در نیویورک اتاق هتل در مارس 2013 و با عصبانیت دستور داد او را به عنوان او بود بیش از او و سپس مورد تجاوز قرار گرفته ،

دوم حمله آمد و هشت ماه بعد در لس آنجلس هتل که در آن او کار می کرد به عنوان یک آرایشگر پس از او گفت: Weinstein که او دوستیابی, یک بازیگر, او گفت:.

"شما مدیون من یک بار دیگر!" او گفت که او فریاد زد در او. او گفت: او التماس او را به لباس های خود را, اما او گفت: "من وقت ندارم برای بازی" و پاره پاره کردن شلوار خود را قبل از فشار دادن پاهای او را از هم جدا و تجاوز به او.

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی ادعایی قربانیان تجاوز جنسی بدون رضایت خود را مگر اینکه آنها بروید ، AP است خودداری نام از 34 سال به دلیل آن روشن نیست و اگر او بخواهد به شناسایی publicly.

شهادت می آید در لحظه ای سرنوشت ساز در محاکمه دادند که سقوط انرژی به #MeToo جنبش است. او متهم است در نیویورک 2013 تجاوز به عنف و همچنین از نظر جنسی آزار میمی Haleyi سابق "Project Runway" دستیار تولید در سال 2006. محکومیت می تواند قرار داده و او را پشت میله های زندان برای بقیه عمر خود را.

Weinstein, 67, اصرار دارد که هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین. وکلای او با هدف بالا بردن شک و تردید در مورد تجاوز به عنف متهم به اعتبار تصرف در تاریخ پیچیده با سابق تهیه کننده فیلم.

به اتهام تجاوز به عنف قربانی باعث به هم بزنید در جمعه هنگامی که خواست توسط دادستان برای توصیف Weinstein بدن او گفت که زمانی که او برای اولین بار او را دیدم برهنه او متوجه "زخم شدید" و فکر کردم او تا به حال ویژگی های هر دو جنس نر و ماده وجود داشت.

"هنگامی که من برای اولین بار او را دیدم من پر از شفقت مطلق شفقت" او افزود: "به نظر می رسید خشم خود را از یک محل درد است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب