کنیا پسر را بدست آورده ریاست جمهوری جایزه را پس از ایجاد دست و ماشین لباسشویی

Rev. Al Sharpton در روز پنج شنبه تحویل تکان دهنده مداحی برای جورج فلوید که کشته شد در بازداشت پلیس در هفته گذ

توسط PATRIS-FUN در 16 خرداد 1399

Rev. Al Sharpton در روز پنج شنبه تحویل تکان دهنده مداحی برای جورج فلوید که کشته شد در بازداشت پلیس در هفته گذشته گفت: آن زمان به "ایستادن" در نام خود را.

Sharpton صحبت در مینیاپولیس یادبود زیر عاطفی سخنان از فلوید برادر کرد و گفت مرگ او به دلیل "مشترک آمریکا عدالت کیفری نقص" و خواستار جمع آوری یک تبدیل شده است که "بیش از حد معمول است."

"جورج فلوید داستان شده داستان سیاه مردمی" Sharpton گفت. "از آنجا که تا کنون پس از 401 سال پیش به همین دلیل ما هرگز نمی تواند بود که ما می خواستیم و خواب بودن است که شما را نگه داشته زانو خود را بر گردن ما. ما باهوش تر از این مدارس با کمبود بودجه روبرو شما قرار داده و ما را در, اما شما تا به حال خود را به زانو در گردن ما. ما می تواند اجرا از شرکت های بزرگ و نه فشار در خیابان اما شما تا به حال خود را به زانو در گردن ما."

"چه اتفاقی افتاد به Floyd اتفاق می افتد هر روز در این کشور گفت:" Sharpton اما "در حال حاضر از آن زمان برای ما به ایستادن در جورج نام و بگو: دریافت زانو خود را خاموش گردن ما.'"

در میان کشور تظاهرات بیش از فلوید را قتل Sharpton گفت که "هیچ یک از ما" در خدمت اغماض غارت و خشونت اما اشاره کرد که "یک تفاوت وجود دارد بین کسانی که خواستار صلح و کسانی که خواستار آرام" به عنوان برخی از کسانی که "فقط می خواهند ما را به خفه شو و در سکوت رنج می برند." او در یک نقطه و در یک ضربه تند وشدید زدن در جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مرجع اخیر خود در کلیسا عکس-op است که در آن او برگزار شد تا یک کتاب مقدس — "من می خواهم او را به باز کردن که کتاب مقدس" Sharpton گفت. برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن