Kanye غرب و فاصله را به 10 سال معامله برای 'Yeezy شکاف

اجازه بازگشت, بازگشت به شکاف. Kanye West ممکن است یک میلیاردر این روزها اما او دایره کامل با جدید خود را با ه

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

اجازه بازگشت, بازگشت به شکاف.

Kanye West ممکن است یک میلیاردر این روزها اما او دایره کامل با جدید خود را با همکاری این فاصله برای راه اندازی یک پوشاک خط برای مردان و زنان و بچه ها به نام Yeezy فاصله بلومبرگ گزارش. در حالی که غرب خط است که هنوز در مرحله طراحی در این مرحله آن است که انتظار می رود به رول کردن در فروشگاه ها و آنلاین در اوایل سال آینده.

غرب و شکاف "توافق 10 ساله در برخورد با شروع این ماه با امکان تمدید پس از پنج سال" نیویورک تایمز گزارش بر اساس گفتگو با یک فرد آشنا با این مذاکرات است. "در پنج سال نقطه فاصله است و امیدوار است که Yeezy فاصله خواهد بود تولید 1 میلیارد دلار فروش سالانه. برای زمینه شکاف تجاری در آورده $4.6 میلیارد دلار در جهان درآمد سال گذشته است." خط می رود که می تواند بسیار مقرون به صرفه تر از نمونه Yeezy لباس است که یک جزء اصلی از جهانی هفته مد و retails برای صدها نفر.

غرب خط با فاصله نمی, اما او عبارتند از محبوب کفش محصولات ساخته شده و توزیع شده توسط آدیداس. کتانی طرف Yeezy قبلا به ارزش $3 میلیارد دلار بلومبرگ گزارش.

غرب به ویژه مشغول به کار در این فاصله در حالی که او یک معلم مدرسه ابتدایی بالا در شیکاگو و فروشگاه ساخته شده است آن را به شعر و به خصوص در نیمه اتوبیوگرافیک 2004 آلبوم کالج ترک تحصیل. "این خنده دار است که من مشغول به کار در این فاصله در دبیرستان" وست گفت کاغذ در سال 2015 "از آنجا که در 15 سال گذشته به نظر می رسد مثل این جایی است که من ایستاده بود من خلاق مسیر — به فاصله پل." Jeva Langetinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب