کامالا هریس خواهد بود refreshingly ادبی معاون رئیس جمهور

برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار باب وودوارد کتاب جدید در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر د

توسط PATRIS-FUN در 23 مرداد 1399

برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار باب وودوارد کتاب جدید در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر دارای یک نام: خشم.

خشم است که برنامه ریزی شده برای انتشار در سپتامبر. 15 و مردم آشنا با این کتاب مطالب با سی ان ان گفت از آن می رود به جزئیات در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود تصمیم گیری و افکار خود را در این بیماری همه گیر کوروناویروس امنیت ملی و سیاه زندگی ماده تظاهرات.

خشم منتشر خواهد شد توسط Simon & Schuster, همان شرکت در پشت اخیر بگویید-alls سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و رئیس جمهور زاده, مریم مغلوب ساختن پیشی جستن. مدیر عامل شرکت Jonathan Karp سی ان ان گفت خشم است "مهم ترین کتاب Simon & Schuster منتشر خواهد شد این سال است. هر رای دهنده باید در خواندن آن قبل از نوامبر. 3."

در ماه ژانویه نسبت ناروا اعلام کرد که او نشستم با وودوارد برای کتاب او نادیده گرفته زودتر درخواست مصاحبه از وودوارد که نویسنده مشغول به کار بود در سال 2018 کتاب ترسو انتقاد این کتاب پس از آن منتشر شد. سی ان ان گزارش می دهد که وودوارد ثبت صدها ساعت مصاحبه با تهمت و دیگر افراد نزدیک به او و کاخ سفید و نیز به دست آمده "یادداشت, ایمیل, خاطرات, تقویم و اسناد محرمانه" از جمله 25 نامه های شخصی بین تهمت و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد.

یک فرد آشنا با حروف نام آنها را "فوق العاده" و Simon & Schuster نشان داد که در یکی از آنها "کیم توصیف پیوند میان رهبران دو کشور به عنوان یک فیلم فانتزی.'" کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im