کامالا هریس می پیوندد فرای پشت جو بایدن

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) — که اعلام وضعیت اضطراری در خط دولت این هفته پس از سه موارد مثبت این رما

توسط PATRIS-FUN در 19 اسفند 1398

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) — که اعلام وضعیت اضطراری در خط دولت این هفته پس از سه موارد مثبت این رمان coronavirus COVID-19 تایید شدند — گفت: NBC چاک تاد در روز یکشنبه او در واقع بسیار خوشحال و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و وقوع حتی اگر او را دوست ندارد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ابلاغ کرده است.

در ظاهر در دیدار با مطبوعات هوگان گفت: کلید شد انتصاب معاون رئیس جمهور مایک پنس که فرماندار سابق خود برای هماهنگ کردن پاسخ با ایالات متحده و سازمان های دیگر. او گفت: پنس انجام داده است یک کار خوب از برقراری ارتباط با فرمانداران تا کنون و فکر می کند خود پیام است راه کارها "باید برای رفتن است."

او را به عنوان مشتاق در مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد هر چند او باقی مانده کاملا دیپلماتیک در حالی که صحبت کردن با تاد. "من می گویند او نیست ابلاغ راه من و راه من ممکن است مانند او را به" هوگان گفت. "اما من فکر می کنم بقیه تیم در حال انجام یک کار خیلی خوب."

پس از آن وجود دارد واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee (D) است که نظارت بر این کشور بزرگترین خوشه ای از موارد. رئیس جمهور دوشنبه به نام Inslee یک "مار" و گفت که او دستور پنس ندارد و برای درمان او به سادگی و یا دیگری Inslee خواهد را به استفاده.

Inslee هر چند عمدتا خار نظرات گفته او واقعا نمی مراقبت از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند از او. "این سر و صدای پس زمینه," او گفت:, و اضافه کرد که آن زمان برای همه به کار هم برای رسیدگی به این بحران است. مانند هوگان گفت: پنس بود "مفید" در این راستا است. تیم O'donnelltinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن