طرفداران K-Pop در حال تبدیل شدن به یک متحد غیر منتظره به جورج فلوید معترضان

(سئول کره جنوبی) — آمریکایی به عنوان معترضان به خیابان ها ریختند و به سوگواری مرگ جورج فلوید آنها در بر داشت

توسط PATRIS-FUN در 21 خرداد 1399

(سئول کره جنوبی) — آمریکایی به عنوان معترضان به خیابان ها ریختند و به سوگواری مرگ جورج فلوید آنها در بر داشت یک متحد غیر منتظره: طرفداران K-pop.

فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد. طرفداران K-pop گالوانیزه توسط پلیس خشونت سیاسی و نا امیدی به سرعت بسیج re-purposing معمول خود سیستم عامل و هشتگهای از افزایش ستاره های مورد علاقه خود را به پشتیبان گیری سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. آنها آب گرفتگی جناح راست میشوند و پلیس با برنامه های کوتاه و ویدئو کلیپ ها و الگوهای رفتاری از خود, ستاره های K-pop.

ادامه مطلب: چگونه BTS است که مصرف بیش از جهان

در یک صدای جیر جیر پنجشنبه به 26 میلیون طرفداران کره جنوبی پسر گروه BTS گفت: آن مخالف تبعیض نژادی و خشونت و اعلام کرد که 1 میلیون دلار کمک مالی به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. طرفداران به سرعت به دنبال کت و شلوار با هشتگ #MatchAMillion در توییتر مطابق با اهدای بعد از 24 ساعت با توجه به "یک در یک ارتش" جهانی جمع آوری کمک مالی تیم ساخته شده از BTS طرفداران.

حتی پس از فعالیت سیاسی نیست دقیقا در ارتباط با طرفداران K-pop. در طول سال, K-pop, طرفداران بد نامی برای سبقت توییتر روند و Instagram خوردها. سست شبکه از طرفداران بسیج در یک ضربان قلب — معمولا برای ترویج آهنگ های جدید از مورد علاقه خود هنرمندان K-pop و یا برای قرار دادن منتقدان خود را. که همان رسانه های اجتماعی انرژی است که repurposed برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و BTS طرفداران شناخته شده به عنوان ارتش در خط مقدم.

Chloë Gallot یک دانشجوی دانشگاه گفت: او پیوست ارتش — شایان نماینده M. C. برای جوانان — در اوایل این سال هنگامی که او "سقوط کرد و به سوراخ خرگوش" در حالی که جستجو برای یک حواس پرتی از شیوع کروناویروس و مشکلات شخصی. چند روز پیش Gallot شد یکی از اعضای ارتش برای پاسخ به #MatchAMillion برچسب اهدای حدود 90 دلار به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

"[BTS] در حال هل دادن ما به استفاده از سیستم عامل های ما و حتی بیشتر." Gallot گفته آسوشیتد پرسافزود که BTS طرفداران از جمله خودش در حال حاضر شروع به جمع آوری کمک های مردمی قبل از BTS' اهدا شد ساخته شده است.

K-pop کارشناسان می گویند متعصب فعالیت است که هیچ چیز جدید برای طرفداران.

"با وجود این کلیشه ها در مورد پسر گروه طرفداران آنها شناخته شده بودن از لحاظ سیاسی آگاه و کمک به جمع آوری پول برای خیریه آنلاین به خصوص در توییتر گفت:" هیون سو Yim, K-pop خبرنگار در کره هرالد. "به همین دلیل است که آن را در زمان بسیاری از مردم تعجب که fandom پیشگام تلاش برای غرق کردن نژادپرستانه هشتگهای" Yim گفت: با اشاره به K-pop, fandoms گرفتگی آمریکا پلیس برنامه ها و جاری شدن سیل نژادپرستانه هشتگهای مورد علاقه خود را با K-pop الگوهای رفتاری و خیالات ارائه آنها بی فایده است.

ادامه مطلب: از اهدا به کار داوطلبانه: در اینجا چگونه برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به آزادی و برابری طرح های

اگر چه K-pop شده است محبوب در آسیا برای دهه ظهور BTS در حدود اواسط 2010s رشد کرده است که طرفداران در تمام گوشه و کنار جهان است. هرچند که گسترش جهانی است و گاهی اوقات ایجاد تنش در صنعت موجب شده توسط عوامل متعدد از جمله زبان و تفاوت فرهنگی.

هنرمندان کره ای و برچسب شده اند محوری به سرزمین های ناشناخته که در آن آنها مجبور به موضع گیری در مورد مسائل اجتماعی و نقاشی و انتقاد از طرفداران که می گویند برخی از مسائل بیش از حد-برداشته شده از پشت حیاط خود را.

دنی کیم که اجرا می شود "DKDKTV," محبوب YouTube channel بر روی همه چیز K-pop, اشاره می کند که کره ای نیست به آوازی در مورد مسائل اجتماعی. "این درک کلی از افراد مشهور این است که" او وجود ندارد به صدای خود را در نظر او وجود دارد برای لذت بردن از, مردم,'" کیم گفت. او همچنین گفت: ستاره های K-pop اغلب محدود توسط حقوقی قراردادهای نگه داشتن آنها را از سخنان که می تواند باعث اصطکاک است.

یوسف دورسی سیاه و فن از شیکاگو گفت که او می خواهد K-pop هنرمندان برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به این دلیل که صنعت موسیقی به مدت طولانی بهره مند از اتخاذ "سیاه و سفید آمریکایی موسیقی و فرهنگ آمریکایی است."

کیم فکر می کند این زمان برای ستاره های K-pop به صحبت خود.

"K-pop تبدیل شده است نه صرفا یک کره ای چیز دیگر."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب