قاضی در قوانین وجود دارد این است که شواهد کافی برای امتحان 3 مردان در تیراندازی از Ahmaud Arbery

یک قاضی حکم داد که این موارد در برابر هر سه متهم به اتهام قتل به مرگ Ahmaud Arbery می توانید پیشرفت به دادگاه.

توسط PATRIS-FUN در 16 خرداد 1399

یک قاضی حکم داد که این موارد در برابر هر سه متهم به اتهام قتل به مرگ Ahmaud Arbery می توانید پیشرفت به دادگاه. در طول یک احتمالی علت شنیدن پنجشنبه دادرس دادگاه قاضی والاس Harrell یافت که وجود دارد این است که شواهد کافی برای این موارد در برابر گرگ و تراویس McMichael و ویلیام "Roddie" برایان به ادامه.

در طول دادرسی گرجستان دولت محقق شد که یک مرد سفید شنیده شد گفت: یک نژادپرست لکه دار به عنوان او ایستاده بود بیش از Arbery بدن, لحظات پس از قتل او با سه عکس از یک pump-action shotgun.

شواهد ارائه شده برای حمایت از قتل اتهامات علیه این سه نفر در ارتباط با حادثه مرگبار در فوریه. 23 فقط در خارج نیوبرانزویک. آن را نیز می تواند عامل به تحقیقات فدرال به این که آیا جرم و جنایت نفرت اتهامات موجه.

سه مرد به نظر می رسد از طریق لینک ویدئو از زندان برای خود علت احتمالی شنوایی پس از یک هفته خشونت در ایالات متحده بیش از اجرای قانون تعصبات در برابر قربانیان رنگ.

سرب گرجستان دفتر تحقیقات در مورد شهادت که McMichaels و برایان با استفاده از کامیون خود را به تعقیب و جعبه در Arbery که بارها و بارها معکوس جهت و فرار به یک خندق در حالی که در تلاش برای فرار.

تراویس McMichael سپس از کامیون خود و مواجه Arbery بعد گفتن پلیس او را به ضرب گلوله در دفاع از خود پس از Arbery حاضر خود را برای دریافت بر روی زمین نماینده ویژه ریچارد شماره گیری گفت. یک بررسی تصویری از تیراندازی نشان می دهد ضربه اول شد و به Arbery قفسه سینه دوم شد و به دست خود و سوم بود به سینه اش دوباره او قبل از سقوط در جاده شماره گیری گفت.

مؤتلفه پرچم دیده می شود در ویدئو

برایان که ثبت شده است که تصویری, گفت که او شنیده McMichael می گویند یک نژادپرست لقب به عنوان او ایستاده بود بیش از Arbery بدن قبل از اینکه پلیس وارد, شماره گیری گفت. شماره گیری گفت: Bryan به محققان اطلاعات یک هفته پس از McMichaels دستگیر شد و هیچ نشانه ای وجود دارد, او گفت: آن را به Glynn شهرستان محققان قبل از آن.

شماره گیری نیز شهادت دادند که پلیس از صحنه تیراندازی و نشان داد مؤتلفه flag sticker در یک جعبه ابزار در Travis McMichael کامیون و حداقل دو نژادی تهمت در پیام بر روی تلفن خود را. وزارت دادگستری ایالات متحده گفت: در مارس 11 که در آن "بررسی تمام شواهد و مدارک را برای تعیین اینکه آیا فدرال جرم و جنایت نفرت هزینه مناسب هستند."

گرجستان یکی از معدود کشورهای است که آیا جرم و جنایت نفرت قانون است.

Ahmaud Arbery پدر مارکوس اوبری سمت چپ پیاده روی به دور از Glynn دادگستری شهرستان پس از پنج جلسه. اوبری خانواده گفت: قربانی دویدن هنگامی که او مواجه با عواقب مرگبار. (Stephen B. مورتون/آسوشیتد پرس)

لی مریت یک وکیل برای Arbery خانواده به خبرنگاران گفت: در خارج از دادگاه است که دادستان هشدار داده بود در خانواده قبل از جلسه آینده در مورد شهادت این لکه دار کردن.

"آن را هنوز هم بسیار دشوار است برای شنیدن در این زمینه از یک تعقیب و گریز طولانی مدت است که پس از او به قتل Ahmaud Arbery ایستاده بود و بیش از بدن خود او استفاده می شود که نژادی, لقب," مریت گفت.

جسی ایوانز منصوب به ویژه دادستان در این مورد گفت: Arbery "بود و تعقیب شکار کردن و در نهایت اعدام" بر اساس شواهد و تیم او در حال حاضر خواهد بود.

'او نمی تواند فرار': گرجستان, عامل

تحت بازجویی توسط Jason شفیلد یک وکیل برای McMichael شماره گیری گفت: او گفته پلیس او مطرح تفنگ ساچمهای خود را در Arbery از حدود 27 متر دورتر و به او گفت که برای جلوگیری و دریافت بر روی زمین است.

این زمانی است که Arbery اداره به سمت مسافر از McMichael کامیون و دو مرد ملاقات کرد در مقابل کامیون.

شماره گیری گفت McMichael پلیس گفت Arbery "مربع" مثل او که قرار بود برای حمله به.

گروهی از معترضان فریاد در دو شهرستان کاب محققان ایستاده در مراحل خارج از Glynn دادگستری شهرستان در روز پنج شنبه در این جلسه مقدماتی. تظاهرات بیش از Arbery کشتن تا قبل از این در سراسر کشور گردهمایی بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. (Stephen B. مورتون/آسوشیتد پرس)

"وجود دارد یک بیانیه که او ممکن است دست خود را بر روی پیراهن خود" شماره گیری گفت. "تراویس McMichael گفت: آدرنالین بود پمپاژ و آن همه به سرعت اتفاق افتاده است."

او گفت: McMichael سپس شلیک اولین گلوله به Arbery قفسه سینه.

شفیلد فشرده شماره گیری در مورد اینکه آیا او در نظر گرفته که آیا McMichael اخراج در دفاع از خود.

"من فکر نمی کنم آن را دفاع از خود توسط آقای McMichael," شماره گیری پاسخ داد. "من اعتقاد دارم که آن را دفاع از خود توسط آقای Arbery.... من معتقدم که آقای Arbery تصمیم به سعی کنید به دور و متوجه شد که او نمی تواند فرار کنند."

'احساس دل و روده' Arbery شد یک سارق

شواهد ارائه شده پنج شنبه به حمایت از یک متهم نیز مطرح شده سوال در مورد این ایده که McMichaels و برایان بودند مشروع انجام یک شهروند بازداشت یک مظنون به سارق در محله خود.

شماره شهادت دادند که گرگ McMichael پلیس گفت که "او نمی دانم اگر آقای Arbery به سرقت رفته بود هر چیزی یا نه اما او تا به حال یک احساس دل و روده" که Arbery متعهد شده بود تا قبل نمیتوانیم در این محله است.

تماشا کنید: تظاهرات خواستار عدالت برای Arbery:

معترضان خیابان ها در گرجستان در چه بوده است Ahmaud Abery 26 تولد. دو مرد دستگیر شده اند و اتهام در ارتباط به او تیراندازی مرگبار. 2:05

Arbery خانواده گفت که او صرفا از دویدن. سابق دبیرستان بازیکن فوتبال زد به در شکل باقی بماند و زندگی در حدود سه کیلومتر از زیربخش جایی که او کشته شد. مادرش گفت که او برنامه ریزی شده برای شروع به دانشکده فنی در پاییز برای تبدیل شدن به یک برق.

آن نیست تا زمانی که ممکن است 7 که گرگ McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34 بودند به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله. خود بازداشت آمد و دو روز پس از تلفن همراه تصویری از تیراندازی به بیرون درز آنلاین و هم زده یک اعتراض ملی. برایان متهم شد بعد از آن در ماه.

گرجستان قانون تعریف جرم قتل به عنوان قتل ناشی از کمیسیون زمینه ای جنایت. آن نیازی نیست که به قصد کشتن. حداقل مجازات حبس ابد با احتمال آزادی مشروط.

لی مریت یک وکیل به نمایندگی از Arbery خانواده به شمار برای یک عکس از یک نقاشی دیواری در شباهت Ahmaud Arbery در دالاس. (تونی Gutierrez/آسوشیتد پرس)

دفاع وکیل را برای هر دو McMichaels باید گفت بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد آنچه که منجر به تیراندازی و هشدار داده اند در برابر عجله برای قضاوت. یک وکیل برای بریان کرده است گفت که او صرفا یک شاهد Arbery مرگ است.

تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس Breonna تیلور در Louisville, Ky., و Arbery منجر به شیوع خشونت در بسیاری از شهرهای بزرگ از جمله آتلانتا.

جمعیت کوچکی با تجمع در مقابل ساختمان دادگاه در نیوبرانزویک که در کالیفرنیا ، برایان کمپ وعده داده شده "قوی دولت در اجرای قانون حضور" در طول و پس از این جلسه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب