قاضی دست کتی پری پیروزی در 'اسب' حق طرح دعوی در دادگاه

(لس آنجلس) — یک قاضی فدرال در لس آنجلس دست یک پیروزی بزرگ برای کتی پری در شنبه واژگونی یک هیئت منصفه حکم را ک

توسط PATRIS-FUN در 28 اسفند 1398

(لس آنجلس) — یک قاضی فدرال در لس آنجلس دست یک پیروزی بزرگ برای کتی پری در شنبه واژگونی یک هیئت منصفه حکم را که پیدا پاپ ستاره و همکاران کپی her 2013 آمار "Dark Horse" از سال 2009 مسیحی آهنگ رپ.

ایالات متحده منطقه قاضی کریستینا A. اسنایدر گفت: در تصمیم گیری است که مورد مناقشه بخش از رپ آهنگ "Joyful Noise" توسط رپر مارکوس خاکستری بود و نه مشخص می شود به اندازه کافی توسط کپی رایت محافظت شده به عنوان هیات داوران در بر داشت.

"مسلم است در این مورد حتی مشاهده شواهد در نور بیشتر به نفع شاکیان که امضای عناصر هشت-توجه داشته باشید ostinato در "Joyful Noise' نیست به خصوص منحصر به فرد و یا نادر ترکیب" اسنایدر نوشت: در تصمیم گیری است.

شاکیان به طرح تجدید نظر شود.

"هنگامی که هیئت منصفه بازگشت و به اتفاق آرا حکم نقض و من هشدار من مشتریان است که ما فقط به پایان رسید دور 11 از 15-دور مچ و دور بعدی را در دادگاه تجدید نظر" خاکستری وکیل Michael A. Kahn گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس مرجع متعدد پیش از محاکمه و احکام در مشتری خود را به نفع. "ما اعتقاد داریم که داوران حق بود و ما بهترین را به خود بازگرداند حکم در تجدید نظر شود."

هیئت منصفه در ماه اوت اهدا کرده بود خاکستری و با همکاری نویسندگان $2.78 میلیون از پری و آهنگسازی شرکای Dr. Luke, مکس مارتین و مدار.

پری که شهادت در دادگاه و شوخی های ارائه شده برای انجام این آهنگ زنده هنگام ضبط به حال مشکلات فنی شده بود شخصا دستور به پرداخت $550,000.

خاکستری اهل سنت لوئیس که رفت, مرحله, نام, شعله, اولین شکایت پری در سال 2014 را سال "اسب سیاه" به مدت چهار هفته در No. 1 در بیلبورد هات 100.

پری و او و co-نویسندگان همه شهادت دادند که آنها تا به حال هرگز قبل از شنیده "Joyful Noise."

جایزه افتاده بود به مراتب کمتر از $20 میلیون شاکیان پی بود و نه مقدار زیادی برای ستاره ها از کالیبر پری یا hitmaking تولید Dr. Luke اما او وکیل کریستین Lepera به نام حکم یک "مضحکه می خواند و عدالت" که یک اثر سرما بر خلاقیت است.

Lepera بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر در لغو حکم.

قضاوت می آید یک هفته پس از دیگری به دادگاه فدرال در کالیفرنیا در دست یک پیروزی مشابه به Led Zeppelin حاکم است که یک محاکمه جدید بود و نه خواهان در مبارزه قانونی خود را بیش از سال 1971 کلاسیک "Stairway to Heaven" و این که یک هیئت منصفه حکم در این گروه به نفع باید ایستاده.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن