قاضی بلوک ویرجینیا فرماندار از بین بردن Robert E. Lee مجسمه برای 10 روز

(RICHMOND, Va.) — یک قاضی در ریچموند است با صدور دستور جلوگیری از ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم دول

توسط PATRIS-FUN در 20 خرداد 1399

(RICHMOND, Va.) — یک قاضی در ریچموند است با صدور دستور جلوگیری از ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم دولت از بین بردن یاد مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee برای 10 روز.

موقت دستور سفارش صادر دوشنبه می گوید دولت این است که یک حزب به یک سند ثبت شده در مارس 1890 در آن پذیرفته مجسمه پایه و زمین آنها نشسته و به توافق "صادقانه گارد" و "محبت حفاظت از آنها".

آن را در منافع عمومی به انتظار قطعنامه در مورد محاسن قبل از حذف مجسمه سفارش می گوید.

طرح دعوی در دادگاه توسط William C. گرگوری که در توضیح داده شده است این شکایت به عنوان یک نسل از دو امضا کنندگان به عمل است. به عنوان متهمان نرتهم و مدیر بخش خدمات عمومی آژانس وظیفه با دست زدن به حذف.

"(گریگوری) خانواده گرفته شده پراید برای 130 سال در این مجسمه در حال استراحت بر زمین متعلق به خانواده اش و انتقال به کشورهای مشترک المنافع در نظر مشترک المنافع قرارداد تضمین برای همیشه برای مراقبت و حفاظت از لی بنای تاریخی" طرح دعوی در دادگاه می گوید.

نرتهم را سخنگوی آلنا Yarmosky گفت: در بیانیه ای که فرماندار دولت است که هنوز بررسی سفارش.

"فرماندار نرتهم باقی می ماند متعهد به از بین بردن این نماد تفرقه از ویرجینیا, شهرستان پایتخت و ما با اعتماد به نفس در قدرت خود را به انجام," او گفت:.

نرتهم هفته گذشته دستور داد مجسمه لی گرفته شده با استناد به احساس درد در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او.

انگیزه اطرافیان را تصویری از فلوید را عذاب تظاهرکنندگان در سراسر جهان قول داده اند که برای حفظ یک جنبش متمرکز بر پرداختن به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. در آمریکای جنوبی آنها نیز برای دفاع سریع حذف مؤتلفه بناهای تاریخی با یا بدون تصویب مقامات.

مخالفان از بناهای تاریخی می گویند که آنها جشن سفید برتری و براق بیش از این ملت تاریخچه برده داری. دیگران که مدافع برای نگه داشتن آنها می گویند آنها تاریخی و یا ارزش هنری و حذف آنها مقدار به پاک کردن تاریخچه.

مقامات را حذف کرده و دیگر نمادها پس از وقوع چند انفجار پیاپی دو هفته پیش از جمله یک ستون هرمی شکل سنگی در بیرمنگام آلاباما و یک برنز شباهت دریاسالار رافائل Semmes که تا به حال ایستاده در وسط یک خیابان مرکز شهر در نزدیکی Mobile, آلاباما, اسکله برای 120 سال است. در ویرجینیا یک 176-سال-قدیمی حراج بلوک برداشته شد از این شهر مرکز شهر و ایالات دختران کنفدراسیون حذف آن مجسمه از شهر اسکندریه.

در موارد دیگر معترضان در انتظار نیست: در ریچموند بیش از آخر هفته تظاهرات سرنگون مجسمه ژنرال کارتر ویلیامز Wickham در یک پارک در نزدیکی مرکز شهر و در بریستول, انگلستان یک مجسمه تاجر برده ادوارد Colston ملاقات آبکی پایان.

نرتهم گفته عظیم لی مجسمه می تواند حذف شود "را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است" و دولت او به دنبال ورودی عمومی در مورد آینده آن است.

خدمه بازرسی مجسمه اوایل روز دوشنبه به عنوان بخشی از برنامه ریزی برای حذف آن.

"عظیم مجسمه وزن آن حدود 12 تن می ایستد 21 پا بلند شده است و در 40 فوت پایه برای 130 سال است. برنامه ریزی دقیق مورد نیاز است برای حذف پیری بنای این اندازه و مقیاس با خیال راحت" بخش خدمات عمومی در بیانیه ای گفت.

چهار دیگر مؤتلفه آثار دات بنای تاریخی خیابان های معتبر مسکونی در خیابان ریچموند که همچنین پایتخت کنفدراسیون در طول جنگ داخلی. ریچموند شورای شهر تأیید کرده است پشتیبانی به اتفاق آرا برای از بین بردن چهار دیگر با توجه به Richmond Times-Dispatch.

با هم, آنها در میان ملت برجسته ترین مجموعه از مراسم تجلیل کنفدراسیون و برنامه ریزی شده خود را حذف شده است به طور گسترده ای مورد ستایش توسط رهبران و فعالان است.

___

آسوشیتد پرس عکاس استیو Helber کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب