Johnson & Johnson متوقف خواهد شد فروش تالک مبتنی بر پودر بچه در ایالات متحده و کانادا

"داستان بزرگ همه هفته از دوره شده است دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بوت هیدروکسی کلروکین" استفان کلبرت " گفت: د

توسط PATRIS-FUN در 1 خرداد 1399

"داستان بزرگ همه هفته از دوره شده است دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بوت هیدروکسی کلروکین" استفان کلبرت " گفت: در این اواخر نشان می دهد. "او تمایلی به پوشیدن ماسک, اما او را به یک دارو که عوارض جانبی جدی قلبی از جمله مرگ" به همراه "تاول پوست, شل شدن پوست; احساس که دیگران می تواند شنیدن افکار خود را; احساس دیدن و یا شنیدن چیزهایی که وجود ندارد; رفتار غیر معمول و غیر معمول صورت. اوه نه! ما خیلی دیر شده!"

آمریکا دارای بیشترین تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر "اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می بیند سمت آفتابی از شکست تحقیرآمیز" با دعوت از آن "نشان افتخار" کلبرت گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است از اختلافات با CDC بیش از چگونه سریع بلند coronavirus محدودیت "اما این فقط CDC — آن را سخت برای پیدا کردن یک متخصص پزشکی در هر نقطه که موافق با مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای باز کردن اقتصاد بدون ملاقات CDC معیارهای. به همین دلیل است که عربستان عملیات در حال استخدام 'بسیار pro-مغلوب ساختن پیشی جستن' پزشکان در تلویزیون به تجویز احیای اقتصاد ایالات متحده به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است بدون انتظار برای دیدار با ایمنی معیار."

اواخر نشان می دهد اختراع یکی از کسانی که "pro-مغلوب ساختن پیشی جستن" پزشکان.

"آیا شما شده است به تماشای هیدروکسی-ترسناک تصویر نشان می دهد؟" جیمی کیمل پرسید. "ما از رئیس جمهور این هفته ادعا کرد او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین" و "Trumpers که با احتیاط بزرگ داروسازی باید شروع به ساخت خود را هیدروکسی در خانه." او توضیح داد چرا که "گنگ" و سپس نشان داد کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany سرزنش او برای شوخی شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن "ممکن است در تلاش برای کشتن خود را با این مواد مخدر و ما باید نگه داشتن چشم در او."

"همه 50 ایالت حداقل بخشی از بازگشایی برای کسب و کار" حتی اگر "17 متحده هنوز نشان از یک افزایش پایدار در coronavirus موارد" Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهد. و گرجستان "در واقع ممکن است شده اند fudging تعداد آنها."

نوح نیز مورد بررسی قرار بحرانزده وزیر امور خارجه مایک Pompeo آخرین رسوایی مربوط به "اسراف شام" برای صدها نفر او شده است "پرتاب مالیات دهندگان سکه." Pompeo ادعا شام بودند برای کسب و کار مشروع "اما چگونه است که مدیر عامل Chick-fil-A جاوا کمک به سیاست خارجی آمریکا؟" "این برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه Pompeo با استفاده از وزارت امور خارجه مانند شخصی خود, Make-a-Wish Foundation."

همچنین تهمت و تهدید برخی کشورها به دنبال گسترش غیابی نوح بازگو کرد. "من حدس می زنم در مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن رای گیری باید مانند همسر خود لبخند شما — یک بار در سال در مکان های عمومی, و هرگز در خانه." سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب