جان بولتون کتاب به طور رسمی فراری پرفروش

سیاتل شهردار به پایان دادن به nonstop در اعتراض به اشغال این شهر کاپیتول هیل محله. شهردار جنی Durkan صدور یک

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

سیاتل شهردار به پایان دادن به nonstop در اعتراض به اشغال این شهر کاپیتول هیل محله.

شهردار جنی Durkan صدور یک فرمان اجرایی فقط قبل از ساعت 5 شنبه گفتن پلیس برای روشن شدن این به اصطلاح کاپیتول هیل سازماندهی تظاهرات که در آن معترضان علیه خشونت پلیس و نژادپرستی تا به حال جمع آوری شده برای ماه گذشته است. پلیس سیاتل همراه با Bellevue پلیس و اف بی آی شروع به حرکت در اوایل روز شنبه و بازداشت 31 نفر توسط 9:25 صبح, پلیس گفت:.

بیش از 100 مأموران اجرای قانون نقل مکان کرد به ریز ریز کردن منطقه چهار شنبه "مجهز به زره بدن باتوم و کلاه و سلاح" سیاتل تایمز گزارش. اکثر معترضان بسته بندی شده و برخی اعلام کرد: "ما خواهید بود." پلیس سیاتل بعد گفت: آنها تا به حال بازداشت 31 نفر به صورت "عدم پراکنده شدن و انسداد حمله و غیر قانونی سلاح در اختیار داشتن."

Durkan شده بود نسبتا حمایت از اعتراض در طی چند هفته اول. اما بعد از "گزارش زندگی, ایمنی, بهداشت و مسائل مربوط به مالکیت" Durkan صادر سفارش, او گفت:. دو نفر را کشته و چندین زخمی شده است پس از اولین تیراندازی در داخل منطقه صورت گرفت ژوئن 20. "سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و من هم می خواهم برای کمک به سوق دادن این جنبش نسبت به تغییر معنی دار در جامعه ما است. اما به اندازه کافی به اندازه کافی است" سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین گفت. کاترین Krawczyktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب