جو بایدن می پوشد ماسک در 1st عمومی ظاهر از مارس

"به نظر می رسد مانند هر روز ما در حال یادگیری چیزی جدید در حالی که ما در قرنطینه" جیمی کیمل " در روز چهارشنبه

توسط PATRIS-FUN در 8 خرداد 1399

"به نظر می رسد مانند هر روز ما در حال یادگیری چیزی جدید در حالی که ما در قرنطینه" جیمی کیمل " در روز چهارشنبه Kimmel Live. مثلا "آیا شما می دانید که هیتلر یک تمساح? خوب او و در حال حاضر که تمساح مرده است."

"رئیس جمهور و فضای خود را نوعی سگ پشمالوی باهوش بودند در فلوریدا امروز برای ناسا/SpaceX راه اندازی این شده اند که اولین بار است که یک شرکت خصوصی ارسال فضانوردان به مدار است که می شده اند یک معامله بزرگ" کیمل گفت. "متاسفانه این ماموریت مجبور به پاک شود در آخرین لحظه با توجه به آب و هوا. ... افراد آنلاین در حال سرزنش رئیس جمهور برای jinxing این چیزی که به خاطر او نشان داد تا برای دیدن آن فقط می خواهم آنها می گویند او jinxed آلاباما با نشان دادن تا در خانه خود بازی و یا چگونه او را jinxed همه چیز او را لمس کرد اما این تقصیر او نیست."

"این یک نوع کلاه از هفته برای ما عزیز mis-رهبر — توییتر دیروز برای اولین بار پرچم خود را توییتهایی به عنوان به طور بالقوه گمراه کننده" کیمل گفت. "من حدس می زنم این خوب است اما من نمی دانم. آیا ما واقعا نیاز توییتر به ما بگویید ما جعلی رئیس جمهور توییتهایی جعلی چیزهایی است ؟ است که کار خود را ؟ رئیس جمهور البته ناراضی. او در زمان به توییتر برای ضربه زدن به توییتر." او خواندن مغلوب ساختن پیشی جستن tweetrum و گفت که او مطمئن بود که آنچه در آن به معنای.

"من حدس می زنم آن را تنها یک ماده از زمان قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود در توییتر دشمنی با توییتر" کیمل گفت. "اما این پا زدن او را در تلاش برای جلوگیری از رای گیری-توسط-mail است که در واقع بسیار ترسناک به دلیل آن بسیار روشن او را تنظیم مرحله به ادعای او فریب خورده اگر او از دست می دهد انتخابات که به طور بالقوه می تواند منجر به خشونت واقعی در این کشور است. و برای کمک به او فشار دموکراسی ما به سمت لبه یک صخره کلیان کانوی صحبت می کرد به خبرنگاران گفت امروز می گویند: همه گیر schmandemic واقعی رای دهندگان آمریکایی در خط منتظر است." حداقل برای کیک.

اواخر شب's Seth Meyers ارائه یک کارتون mashup از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده قرنطینه و درخشانو شما می توانید که در زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن