جیمی کیمل یک تئوری در مورد اینکه چرا تهمت برداشت مایک پنس به رهبری امریکا coronavirus تلاش

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در شرکت سی ان ان تاون هال در چارلستون کارولینای جنوبی چهارشنبه شب و با او صحبت

توسط PATRIS-FUN در 8 اسفند 1398

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در شرکت سی ان ان تاون هال در چارلستون کارولینای جنوبی چهارشنبه شب و با او صحبت اسلحه دین و رئیس جمهور تهمت را از دست داده و از شیوع کروناویروس.

تهمت و سرزنش دموکرات برای نگرانی در مورد ویروس' گسترش است "کاملا عجیب و غریب می شود." او اصرار مردم نگران نباشید بعد از "او می رود و او طول می کشد دور اتاق ما که طراحی شده برای مقابله با بیماری همه گیر" و سپس "تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت CDC او سعی پال خواستار قطع بودجه دولت NIH او باید یک طرح برای مقابله با چگونه شما تجهیز بیمارستان" شامل یک coronavirus بیماری همه گیر. بایدن در پاسخ به سوال بعدی در مورد اسلحه جدید قوانین ، مقررات و شرح در دوم متمم گذاشتن درپوش تاریخ خود را از هل دادن از طریق تفنگ محدودیت و افشای که او دارای دو تفنگ ساچمه ای و خیلی خوب نیست در تیراندازی تیراندازی.

سپس مدیر Chris Cuomo teed یک سوال از Rev. آنتونی تامسون یک اسقفی وزیر که همسر میرا یکی از نه نفر کشته در سال 2015 در چارلستون امانوئل AME church: "سوال من این است: آنچه که ایمان خود را و چگونه شما می توانید استفاده کنید ایمان خود را در تصمیم گیری برای ملت ما?" بایدن که کاتولیک است و اوباما تا به حال بازدید این کلیسا پس از تیراندازی تنها چند هفته پس از بایدن پسر کمال درگذشت سرطان مغز.

"وجود دارد که عبارت مشهور از [سورن] کیرکگارد: "ایمان می بیند در تاریکی'" بایدن گفت. "من پیدا کردن یک چیز را به من می دهد و من در تلاش نیست تا بدین تازه وارد شدن من در تلاش برای متقاعد کردن به, برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های مذهبی — اما برای من این مهم است زیرا آن را به من می دهد برخی از این دلیل به این امید و هدف است. ... هنگامی که همسر من کشته شد و کشته شد و سپس پسر من درگذشت, من تنها قادر به مقابله با آن با تحقق آنها بخشی از من بودن. پسر من کمال روح من است. و آنچه که من پیدا کردم این بود که من تا به حال برای پیدا کردن هدف." سازمان دیده بان تمام پاسخ های زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب