جیمی کیمل توضیح می دهد که چرا نسبت ناروا را 'جنگ با توییتر' و 'بدیهی است که مجنون,' محکوم به شکست

وجود دارد بسیاری از حقوقی و اخلاقی و سیاسی و قانون اساسی سوال در مورد فرمان اجرایی رئیس جمهور تهمت امضا سهشنبه

توسط PATRIS-FUN در 9 خرداد 1399

وجود دارد بسیاری از حقوقی و اخلاقی و سیاسی و قانون اساسی سوال در مورد فرمان اجرایی رئیس جمهور تهمت امضا سهشنبه مسئله به "دفاع از آزادی بیان" با تنظیم رسانه های اجتماعی شرکت ها. اما نیز وجود دارد یک عملی است: آیا تهمت های تیراندازی خود را در پا?

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی جهت اهداف بخش 230 1996 ارتباطات نجابت قانون بنیادی اینترنت قانون محافظت از وب سایت ها مانند رسانه های اجتماعی شرکت از مسئولیت برای بسیاری از چیزهای پست کاربران به سایت خود را. اگر تهمت است موفق و توییتر و گوگل و Facebook "می تواند به صورت قانونی در معرض خطر اگر آنها مجاز نادرست و توهین آمیز مطالب" پیتر بیکر و Daisuke Wakabayashi توضیح در نیویورک تایمز. "بدون مسئولیت سپر آنها احتمالا می باید تهاجمی تر در مورد پلیس پیام هایی که مطبوعات مرزهای مانند رئيس جمهور است."

"جالب اینجاست که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که ذینفع از بخش 230" گفت: کیت Ruane در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. "اگر سیستم عامل بودند و نه ایمنی بدن را تحت قانون و سپس آنها را در معرض خطر مسئولیت حقوقی است که می تواند با میزبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دروغ و افترا و تهدید."

دادن توییتر حقوقی ضروری برای گفتن حذف پست های که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ متهم منتقد برجسته از قتل نیست مغلوب ساختن پیشی جستن نتیجه مورد نظر بیکر و Wakabayashi توجه داشته باشید. "آنچه که او می خواهد این است که آزادی برای ارسال هر چیزی که او دوست دارد بدون شرکت ها استفاده از هر گونه قضاوت به پیام های خود را به توییتر را در این هفته هنگامی که آن شروع به اضافه کردن 'حقایق' هشدار به برخی از نوشته های کاذب در تقلب انتخابات." اما به عنوان با قانون ارتباطات نجابت تهمت نمی تواند به طور یک جانبه لغو قانون پیامدهای ناخواسته.

شاید خوشبختانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی خود را سفارش احتمالا هیچ قانونی دندان و اگر در دادگاه به چالش کشیده خواهد شد تقریبا به طور قطع شوند. "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منظور این است که به سادگی غیر قانونی" گفت: سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.), یکی از قانون 1996 نویسندگان. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بخش 230 از جمله به همین دلیل است که منتقدان چپ و راست — به دلایل مختلف — در این واشنگتن پست مبین.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای quashing بخش 230 اجرایی فیات بلافاصله "لمس کردن گسترده اپوزیسیون متحد قانونگذاران دموکرات دیجیتال کارشناسان دیرین محافظه کار-با تکیه به حمایت از گروه و یک دسته از آزادی بیان فعالان" از ارسال گزارش.

"رسانه های اجتماعی می تواند خسته کننده" جسیکا گفت: Rosenworcel یک دموکرات عضو کمیسیون ارتباطات فدرال یکی از سازمان های مستقل مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی عمل می کنند. "اما یک دستور اجرایی است که به نوبه خود کمیسیون ارتباطات فدرال به سخنرانی رئیس جمهور پلیس است که پاسخ ندارد." پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب