جیل اسکات: آن زمان برای اضافه کردن ابعاد و دینامیک " به شخصیت زن

Twenty سال پیش در این ماه جیل اسکات عرضه به عنوان یک منحصر به فرد هنرمند با پلاتین-فروش R&B آلبوم که جیل

توسط PATRIS-FUN در 27 تیر 1399

Twenty سال پیش در این ماه جیل اسکات عرضه به عنوان یک منحصر به فرد هنرمند با پلاتین-فروش R&B آلبوم که جیل اسکات? کلمات و صداها, Vol. 1. از آن زمان به بعد او تبدیل به یک نماد فرهنگی قدرت شفا و آرامش به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک بازیگر در پروژه های مانند No. 1 Ladies' آژانس کارآگاهی اولین همسران باشگاه و Black-ish برنده یک جایزه گرمی برای آلبوم دوم و انتشار یک مجموعه شعر. در چند ماه گذشته او ساخته شده امواج در رسانه های اجتماعی در ظاهر خود را در یک Instagram Live Verzuz موسیقی جنگ مخالف Erykah Badu و برای خاموش کردن یک بازیکن فوتبال انتقاد به جای هدایت مکالمه نسبت به مبارزه برای عدالت برای زنان سیاه پوست در آمریکا

"ما نمی توانیم چشم پوشی از آنچه که اتفاق می افتد در این کشور است. این غیر ممکن است. و به مردم انگیزه برای صحبت کردن, صحبت کردن, افزایش تا مبارزه و نه نشستن است انگیزشی. و من از اینکه بخشی از آن را," او گفت: در طول یک TIME100 مذاکرات بحث است. برای اسکات هنر است و یک خروجی. "من فکر می کنم این مهم است که بازیگران ایجاد نمایشنامه و فیلم و فیلم. و رقصندگان رقص از نا امیدی. و نویسندگان نوشتن. و خوانندگان آواز خواندن. و برای افرادی که همیشه آگاه از آنچه در جامعه اتفاق می افتد به ادامه صحبت کردن و همچنان به جلو حرکت کند. وجود یک امکان واقعی برای این کشور به واقع بود," او گفت:.

اسکات همچنین در مورد محدودیت های که زنان در چهره خاص در صنعت سرگرمی است. "روشن کردن کانال و ببینید که چگونه بسیاری از شخصیت های زنان قفقازی می باشد," او گفت:. برای زنان که اغلب مورد نیست. "من خیلی دوست دارم, عشق, برای دیدن تنوع بیشتر. به نظر می رسد مانند صنعت سرگرمی پیدا می کند یک چیز و آنها را انتخاب کنید تا در آن چیزی که آنها را به شش یا هفت نفر دیگر از چیزی که. این عادلانه نیست." اسکات می گوید: این شخصیت ها می توان به "کم عمق" و از آن زمان به اضافه کردن "ابعاد و پویایی" به شخصیت زن.

"من سوزاندن بخور دادن اما من هم مهارت با سلاح های," او گفت:. "شما می توانید دیوانه و عاقل در same damn time. شما می توانید ثروتمند و عاشق اما فقیر در شخصیت. شما می تواند فوق العاده هوشمند و از دست رفته در هر مرحله شما را... این درایو من دیوانه جستجو و تلاش برای پیدا کردن نقش. من می خواهم به بازی خائنانی ، من شده است یک تبه کار."

اسکات کردم او شروع به عنوان یک کلمه صحبت شاعر مورد علاقه خود را در کاوش های متعدد جنبه های مختلف خلاقیت خود را شده است هرگز در سوال. اما شهرت او نیز چیزی نیست که او را تعقیب می کردند. "من نمی توانم این کار این هنر برای شهرت. آن بوده است هرگز علاقه من است. من انجام داده ام و این به دلیل آن احساس حق به روح من" او گفت:. "من آلبوم دوم نامیده می شد به زیبایی انساناست که هدف آن نیست؟"

که در آغوش بشریت چیزی است که همچنین به نظر می رسد از دست رفته در سیستم قضایی ما این است که او به اشاره ذکر نژادپرستانه پلیس در آمریکا "از دست رفته یک علامت توقف انسان است," او گفت:. "این یک عمده تخلفات, و این چیزی است که باید علت مرگ خود را."

اما با وجود زمان تحول در کشور اسکات گفت که او هنوز هم امیدواریم. "تا زمانی که خورشید می آید تا زمانی که ماه بیرون می آید به وجود ستاره در آسمان زمانی که من اکسیژن در ریه ها. آره من امیدوارم که" او گفت:. اسکات همچنین یک داستان شخصی و عملکرد آهنگ برای TIME100 مذاکرات و خوانده اصلی شعر با عنوان "واقعیت است."

این مقاله بخشی از #TIME100Talks: امید پیدا کردن یک سری خاص شامل رهبران در سراسر زمینه های مختلف تشویق به عمل به سوی یک دنیای بهتر. می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای دسترسی به مجازی بیشتر حوادث از جمله زنده گفتگو با نفوذ خبرسازان.

نوشتن به Raisa برونر در raisa.bruner@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب