جاز بزرگ الیس مارسیاس جونیور مرده در 85; مبارزه coronavirus

الیس مارسیاس جونیور, جاز, پیانیست, معلم و ایلخانی نیواورلئان موسیقی قبیله که شامل مشهور مجری پسران Wynton و بر

توسط PATRIS-FUN در 15 فروردین 1399

الیس مارسیاس جونیور, جاز, پیانیست, معلم و ایلخانی نیواورلئان موسیقی قبیله که شامل مشهور مجری پسران Wynton و برانفورد سالگی پس از مبارزه با پنومونی در آورده با کروناویروس جدید, یکی از پسران خود گفت: اواخر روز چهارشنبه.

او 85 بود.

الیس مارسیاس III را تایید کرد در یک آسوشیتد پرس مصاحبه تلفنی که مرگ پدرش را برانگیخته بود توسط ویروس است که باعث جهانی همه گیر. "ذات الریه شد چیزی که واقعی است که باعث مرگ خود را. اما این ذات الریه در آورده با COVID-19" او گفت:.

او گفت که او سوار یکشنبه از بالتیمور با پدر خود را به عنوان او در بیمارستان بستری شد در لوئیزیانا است که ضربه سخت شیوع. دیگران در خانواده صرف زمان با او بیش از حد.

چهار جاز ایلخانی را شش پسر نوازندگان: Wynton, ترومپت, است امریکا برجسته ترین موسیقی جاز سخنگوی عنوان مدیر هنری از موسیقی جاز در نیویورک در مرکز لینکلن. Branford, نوازنده ساکسیفون رهبری امشب گروه نمایش و تور با نیش. Delfeayo یک trombonist ، برجسته ضبط تولید کننده و مجری.

و جیسون یک ضربی ساخته شده است یک نام برای خود را با خود گروه و به عنوان یک همراهی. الیس III که تصمیم گرفت موسیقی نبود او فرفره یک عکاس-شاعر در بالتیمور.

در یک بیانیه New Orleans شهردار LaToya Cantrell گفت: از مردی که می خواهم در ادامه به انجام به طور منظم در نیواورلئان تا دسامبر: "الیس مارسیاس شد یک افسانه است. او نمونه اولیه از آنچه منظور ما هنگامی که ما صحبت در مورد جاز نیواورلئان. او یک معلم یک پدر و یک آیکون — و کلمات نیست کافی برای توصیف هنر شادی و تعجب می کنم که او در جهان نشان داد."

چون مارسیاس تصمیم به ماندن در نیواورلئان برای بسیاری از حرفه ای او شهرت خود را محدود بود تا فرزندان خود مشهور شد و او را کانون توجه همراه با ضبط جدید قرارداد و headliner اجرای برنامه در تلویزیون و سفر.

"او مانند مربی موسیقی جاز. او را در سرعت باد منفجر سوت و ساخته شده این بچه ها کار می کنند" گفت: نیک اسپیتزر میزبان رادیو عمومی آمریکا و مسیرهای یک دانشگاه Tulane استاد مردم شناسی.

الیس مارسیاس جونیور, جاز, پیانیست, معلم و ایلخانی نیواورلئان موسیقی قبیله درگذشت پس از مبارزه با پنومونی در آورده با کروناویروس جدید, یکی از پسران خود گفت: اواخر روز چهارشنبه. (جرالد هربرت/آسوشیتد پرس)

این مارسیاس "خانواده band" به ندرت با هم بازی زمانی که پسران جوان بودند اما در سال 2003 تور شرق در یک spinoff از یک جشن خانوادگی که شد PBS ویژه هنگامی که سالمند مارسیاس بازنشستگی از تدریس در دانشگاه نیواورلئان.

Harry Connick Jr., یکی از مارسیاس دانشجويان در نیواورلئان مرکز هنرهای خلاق بود یک مهمان. او یکی از بسیاری از شرکت های معروف موسیقی جاز که از طریق تصویب مارسیاس' کلاس های درس. دیگر شامل trumpeters نیکلاس Payton و ترنس Blanchard, saxophonists دونالد هریسون و ویکتور Goines و نوازنده بیس رجینالد گوشت گوساله.

مارسیاس در نیواورلئان متولد پسر اپراتور از یک هتل که در آن مارسیاس ملاقات تور سیاه نوازندگان که نمی تواند باقی بماند در تفکیک مرکز شهر هتل ها که در آن آنها انجام شده است. او با بازی ساکسیفون در دبیرستان; او همچنین پیانو توسط این زمان او رفت و به دیلرد دانشگاه.

اگر چه نیواورلئان بود غرق در سنتی جاز و راک اند رول بود و صدای جدید در 1950s مارسیاس ترجیح bebop مدرن و جاز.

چهارشنبه شب الیس III به یاد می آورد که چگونه پدرش به او آموخت معنای یکپارچگی قبل از او حتی می دانست که این کلمه در.

او و Delfeayo نه از آنها هنوز 10 رفته بود به گوش پدر خود را بازی در یک باشگاه. تنها یک انسان در حال خواب و مست — در مخاطبان برای مجموعه دوم. پسر پرسید چرا آنها نمی تواند ترک.

"او نگاه کرد به ما و گفت:" من نمی توانید ترک. من یک گیگ.' در حالی که او بازی گفت: یک گیگ یک معامله است. من پرداخت می شود به بازی این مجموعه است. من قصد دارم به بازی این مجموعه است. مهم نیست که هیچ کس در اینجا.' "

مارسیاس' همسر دولورس درگذشت در سال 2017. او جان سالم به در برد توسط پسرانش Branford, Wynton الیس سوم Delfeayo, Mboya و جیسون.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب