ژاپن برای پایان دادن به توکیو اعلام وضعیت اضطراری چشمان بزرگ جدید محرک

ژاپن را بلند یک وضعیت اضطراری برای توکیو و مناطق باقی مانده هنوز هم محدودیت هایی رو به رو روز دوشنبه در حالی ک

توسط PATRIS-FUN در 5 خرداد 1399

ژاپن را بلند یک وضعیت اضطراری برای توکیو و مناطق باقی مانده هنوز هم محدودیت هایی رو به رو روز دوشنبه در حالی که شاخص Nikkei گزارش یک طرح محرک اقتصادی جدید به ارزش بیش از $1 تریلیون دلار کانادا برای کمک به شرکت های سوار کردن بیماری همه گیر کوروناویروس.

اجتماعی فاصله محدودیت بودند شل برای بسیاری از کشور در 14 ماه مه به عنوان عفونت های جدید کاهش یافت اما دولت تا به حال نگه داشته توکیو و چهار دیگر استان در زیر تماشا کنید.

ژاپن وزیر اقتصاد به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه از دولت دریافت کرده بود تایید از کلید مشاوران برای حذف وضعیت اضطراری برای تمام مناطق باقی مانده. این اولین باری خواهد بود که این کشور شده است به طور کامل رایگان از وضعیت اضطراری پس از آن برای اولین بار اعلام کرد یک ماه و نیم پیش.

"اضطراری در حالی که دولت برداشته خواهد شد, آن مهم است برای گسترش فعالیت های اقتصادی در مرحله همانطور که ما ایجاد یک راه جدید برای زندگی" Yasutoshi نیشیمورا گفت. او افزود که رئیس پانل مشاوره توصیه کرده بود که نظارت نزدیک توکیو, Kanagawa و هوکایدو استان, که در آن موارد تا به حال نوسان.

جهان سوم بزرگترین اقتصاد فرار کرده انفجاری شیوع با برخی از 17,000 عفونت و 825 مرگ و میر تا کنون; با این حال, این بیماری همه گیر است و نوک آن را به رکود و سقوط نخست وزیر شینزو آبه محبوبیت به چند سال پایین.

یک روزنامه آساهی نظرسنجی انجام شده در آخر هفته نشان داد آبه حمایت رای در 29 درصد — بالاترین پس از بازگشت او به قدرت در اواخر سال 2012 — و مخالفت در 52 درصد است. نتایج آینه یک روزنامه Mainichi نظرسنجی منتشر شده در روز شنبه.

نوار قرمز بلوک کردن برخی از کرسی ها در تلاش برای ترویج اجتماعی فاصله در یک سالن سینما است که بازگشایی 22 مه در کیوتو در غرب ژاپن. ژاپن را بلند یک وضعیت اضطراری برای توکیو و مناطق باقی مانده هنوز هم محدودیت هایی رو به رو در روز دوشنبه. (Kyodo News طریق آسوشیتد پرس)

آبه خواهد شد برگزاری یک کنفرانس خبری در 6 p. m. (0900 GMT), به دنبال یک دولت وظیفه نیروی نشست. بلند کردن اجسام از وضعیت اضطراری در اثر طول می کشد پس از این نشست است.

توکیو فرماندار Yuriko Koike قبلا گفت که این سرمایه را به حرکت به "مرحله اول" از شل شدن محدودیت یک بار وضعیت اضطراری حذف شد. که اجازه می دهد کتابخانه ها و موزه ها به بازگشایی و رستوران ها به باز بماند تا بعد در شب. مراحل پس از آن را ببینید تئاتر, سینما و fairgrounds بازگشایی شده است.

برای حمایت از اقتصاد در مسیر برای عمیق ترین رکود در تاریخ پس از جنگ دولت است و با توجه به تازه محرک اقتصادی به ارزش 100 تریلیون ین ($1.3 تریلیون Cdn) عمدتا شامل کمک های مالی برای شرکت های نیکی روزنامه است.

تضعیف رکود

بسته به بودجه توسط یک دوم بودجه تکمیلی به دنبال یک رکورد 117 تریلیون ین هزینه های طرح مستقر در ماه گذشته.

ترکیب محرک می تواند کل هزینه در پاسخ به این بیماری همه گیر به حدود 40 درصد از تولید ناخالص داخلی ژاپن.

این بسته جدید شامل 60 تریلیون ین به گسترش برنامه های وام است که دولت وابسته و موسسات مالی خصوصی در ارائه به شرکت های ضربه توسط ویروس Nikkei گفت. یکی دیگر از 27 تریلیون ین خواهد بود در کنار مجموعه ای از کمک های دیگر از جمله تزریق سرمایه برای بیمار شرکت کاغذ گفت.

دولت در انتظار تصویب بودجه, که همچنین شامل یارانه برای کمک به شرکت ها پرداخت اجاره و دستمزد در جلسه کابینه در روز چهارشنبه.

ژاپن تضعیف اقتصاد به رکود اقتصادی در سه ماهه گذشته و تحلیلگران انتظار می رود یکی دیگر 22 درصد انقباض در آوریل-ژوئن.

تعمیق درد ناشی از این بیماری همه گیر است که وادار کردن دولت به اضافه کردن به ژاپن بدهی عظیم توده ای که در حال حاضر دو برابر اندازه اقتصاد آن به پرداخت برای هزینه های برنامه.

بانک مرکزی ژاپن گسترش محرک پولی برای دومین ماه متوالی در ماه آوریل و متعهد به خرید به عنوان بسیاری از اوراق قرضه به عنوان مورد نیاز برای نگه داشتن هزینه های استقراض در صفر است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب