ژاپن در حال حاضر تنش 2021 المپیک ممکن است اتفاق می افتد یا

اپل و گوگل در حال teaming تا در یک "نادر مشارکت" است که می تواند کمک به اطلاع رسانی به مردم اگر آنها را در تم

توسط PATRIS-FUN در 23 فروردین 1399

اپل و گوگل در حال teaming تا در یک "نادر مشارکت" است که می تواند کمک به اطلاع رسانی به مردم اگر آنها را در تماس با کسی که بعد از تست مثبت برای COVID-19, زمان گزارش.

این شرکت در حال تماس خود را بسیار خوب برنامه جدید تماس با ردیابی و هر دو تاکید کرده اند که خدمات داوطلبانه است و نیاز کاربران به صراحت انتخاب کردن در. با استفاده از بلوتوث در گوشی های رضایت کاربران تماس با ردیابی به طور خودکار ردیابی دستگاه های تلفن همراه و توجه داشته باشید که شما در نزدیکی در حالی که شما در خارج و در مورد. این امر پس از آن به کاربران اجازه می دهد که تست مثبت برای coronavirus به هشدار های همراه هر کسی که می آیند نزدیک به اندازه کافی به آنها را در طول یک دوره 14 روزه به طور بالقوه باید قرارداد این بیماری است.

اگر هر کسی که با استفاده از اپل یا گوگل دستگاه به انتخاب کردن در برنامه بعضی ها 3 میلیارد کاربران و یا یک سوم از جمعیت جهان خواهد بود قادر به می دانم که اگر آنها می شده است در نزدیکی یکی دیگر از تماس با ردیابی کاربر که مسری بود. کارشناسان بهداشت می گویند در مقیاس جهانی تماس با ردیابی پروژه از این نوع خواهد بود به ویژه مهم است که دولت شروع به سهولت coronavirus محدودیت چرا که چنین فن آوری می تواند به طور بالقوه جلوگیری از شیوع بیشتر و مستندات. این اقدامات در واقع در حال حاضر گرفته شده در برخی کشورها از جمله کره جنوبی.

دیگران هر چند در حال انتقاد از چنین پروژه عظیم که شامل ردیابی کاربران و مکان و البته ناشناس اطلاعات سلامت خود را. "محض مقدار اطلاعات در دسترس ساخته شده توسط برنامه ردیابی خواهد بود وسوسه انگیزی برای تشنه قدرت دولت ها و داده ها-شرکت های گرسنه به انحصار," هشدار داد اقیانوس اطلس شده است. "یک برنامه ردیابی ساخته شده لازم توسط pandemic نمی تواند تبدیل به مدت نامحدود و سیستم نظارت اجرا شده توسط برخی از حامیان دولت و آژانس است." Jeva Langetinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب