Coronavirus آخرین: بایرن اعلام کرد مستند

بیش از 10 ، 000 نفر فوت کرده اند از شیوع کروناویروس با توجه به آخرین آمار و ارقام. بایرن اعلام کرده است دولت گ

توسط PATRIS-FUN در 1 فروردین 1399

بیش از 10 ، 000 نفر فوت کرده اند از شیوع کروناویروس با توجه به آخرین آمار و ارقام. بایرن اعلام کرده است دولت گسترده ای مستند. دنبال DW برای آخرین.

 • موارد در آلمان گذرانده اند 15,000 با 44 کشته
 • بایرن اعلام کرده است دولت گسترده ای مستند
 • آلمان در نظر دارد در سراسر کشور مستند
 • بیش از 10 ، 000 نفر فوت کرده اند در سطح جهان و نیمی از آنها در اروپا

ادامه مطلب: Coronavirus و اتحادیه اروپا: ملت در مقابل اتحادیه ؟

12:52 دولت آلمان, Saarland می خواهد به تعطیل کردن رستوران ها و محدود کردن مردم از بیرون رفتن در مکان های عمومی, مشابه به حرکت بایرن گرفته است.

Saarland دولت برتر Tobias هانس توصیه خواهد کرد که حرکت به کابینه اش این بعد از ظهر دولت صدارت را تایید کرد.

12:50 اپراتورهای تور و لوفت هانزا که تا کنون آورده 96,000 آلمانی رشته در خارج از کشور به عنوان بخشی از یک دولت بودجه برنامه در محل قرار داده و با توجه به شیوع کروناویروس.

در اوایل این هفته وزیر اقتصاد آلمان Heiko Maas گفت: DW برنامه برای بازگرداندن اتباع به عنوان بخشی از €50 میلیون عملیات.

حدود 100 ویژه پروازهای سازماندهی شده از سخنگوی امور خارجه ماریا Adebahr تایید کرد.

با این وجود ده ها هزار نفر از گردشگران هنوز هم باقی می ماند رشته در سراسر جهان است.

وزیر امور خارجه Maas خواست آلمانی ها به سفر در هفته آینده: "هشدار سفر - روشن: ما هشدار در مورد سفرهای توریستی خارج از کشور است که در ابتدا معتبر تا پایان ماه آوریل است. پس از آن نیز شامل تعطیلات عید پاک. این دردناک است برای بسیاری از, اما کاملا ضروری است. در خانه بماند! محافظت از خود و همکار خود انسان!"

12:41 دولتی دانشمندان در بریتانیا منتشر کرده اند مدارک و شواهد خود را در درک تکامل از COVID-19.

"این فوق العاده سریع در حال حرکت در حال توسعه وضعیت و به عنوان بخشی از تلاش های جمعی را به روشن ترین و قابل اطمینان ترین مشاوره های علمی سیج (علمی گروه مشورتی برای موارد اضطراری) است و در ادامه به منظور جلب بر طیف وسیعی از کارشناسان و طیف عظیمی از شواهد" گفت: Patrick blue palace hotel های انگلیسی, دولت مشاور ارشد علمی.

"جمعی شواهد ما منتشر شده تا به امروز نقش قابل توجهی در شکل دادن به توصیه های ما در زمانی چگونه و چرا دولت ساخته شده اند که مداخلات آن تا کنون."

12:25 رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به خواست شهروندان را به ماندن در خانه در حالی که همچنین به tweeting ستایش خود را برای کارکنان پزشکی. رهبر جهان ششم-ترین-پرجمعیت کشور تاکید کرد که در ماه ژوئن خواهد بود انتقادی ماه در کشور خود را برای مبارزه با شیوع.

در ضمن Bolsonaro نشان داده است او ممکن است یک سوم coronavirus آزمون به عنوان رمز و راز در اطراف تندرستی خود را عمیق تر. هفته گذشته رسانه های برزیلی گزارش داد که رئیس جمهور تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس پیشنهادات به شدت رد هر دو Bolsonaro و پسرش.

11:50 دولت آلمان از بایرن تحمیل اساسی "محدودیت" در زندگی عمومی در مبارزه با کروناویروس.

"ما در حال خاموش کردن زندگی عمومی تقریبا به طور کامل" باواریا وزیر رئیس جمهور Markus Söder گفت.

مردم تنها مجاز به ترک خانه های خود برای اهداف لازم مانند رفتن به محل کار و یا دکتر و خرید مواد غذایی یا دارو.

"این آسان نیست برای گرفتن این تصمیمات" Söder گفت. "ما این تصمیم گیری با توجه به بهترین دانش ما و وجدان. وجود خواهد داشت یک بایرن پس از, تاج, اما از آن خواهد شد یکی قوی تر اگر ما نگاهی به دور است."

این اقدامات را به اثر به مدت دو هفته شروع شب جمعه است.

بایرن اولین بار است که دولت برای تحمیل مستند اقدامات با توجه به کوروناویروس.

بیشتر بخوانید: آلمان coronavirus مستند قریب الوقوع اگر مردم نمی حلقه در فعالیت های اجتماعی

11:45 برخی از 1,002 های مردمی در اسپانیا از coronavirus با توجه به آمار دولت. تقریبا یکی دیگر از 1000 بيمار باقی می ماند در یک وضعیت بحرانی است. تعداد کل موارد در حال حاضر در 19,980 افزایش 16 درصد در 24 ساعت گذشته. در ضمن Inditex صاحب زارا و Massimo Dutti, ممکن است به طور موقت اخراج تمام 25,000 از آن کارکنان فروشگاه در اسپانیا اگر این کشور وضعیت اضطراری فراتر از 15 آوریل است.

11:36 فرانسه در تلاش است تا به خانه برخی از 130,000 شهروندان فرانسوی در حال حاضر رشته در خارج از کشور.

"ما عامل اصل این است که ما می خواهید برای دریافت این 130,000 بازگشت ملی سرزمین" وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian گفت: France Info رادیو. اکثریت در خارج از کشور با توجه به تعطیلات و سفر.

وزارت امور خارجه گفته است که تلاش برای ایجاد ترتیبات ویژه برای پروازهای خارج از کشور که در آن سفر از محدودیت های تحمیل گردیده. همچنین خواسته های هواپیمایی برای ادامه پرواز به فرانسه و کاهش قیمت بلیط اضطراری می گرداند.

Le Drian نیز نامیده می شود در فرانسه مهاجرت جمعیت بیش از 3.5 میلیون باقی می ماند و جایی که آنها هستند.

فرانسه نیروی دریایی نیز با طناب به این ویروس در پاسخ تلاش. یک کشتی جنگی فرانسوی است که استفاده می شود به تخلیه بحرانی COVID-19 بيمار از جزیره کرس در دریای مدیترانه به بیمارستان ها در سرزمین اصلی فرانسه نیروهای مسلح وزیر فلورانس Parly گفت: در روز جمعه.

10:20 اتریش تمدید تاریخ از آن محدودیت برای مبارزه با گسترش COVID-19 سه هفته. آنها در حال حاضر در نیروی باقی می ماند تا آوریل 13, صدر اعظم, Sebastian Kurz تایید کرده است. کارشناسان بر این باورند که اقدامات در حال کار "اما ما باید استقامت" Kurz گفت.

10:08 تعداد coronavirus مرگ و میر در آلمان افزایش 11 تا 31 یک شبه سر از آلمان رابرت کخ موسسه (RKI) گفته است.

آلمان گزارش 2,958 موارد جدید بین پنج شنبه و جمعه رئیس موسسه تحقیقات پروفسور Lothar Wieler گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

"ما در رشد نمایی" او گفت:.

(توجه داشته باشید که RKI آمار و ارقام می تواند متفاوت از آن گزارش شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز موسسه (JHI). دلیل این است که RKI گزارش تنها شماره های دریافت شده از طریق کانال های رسمی به معنی گزارش می تواند عقب کسانی که از JHI به عنوان مقامات بهداشت مشغول رسیدگی به بیمارستان و بیماران و نگرانی عمومی است.

JHI, در ضمن تلاش برای حفظ یک جهانی مورد و مرگ و میر کلی در زمان واقعی با پیگیری از ارقام گزارش شده توسط, جهانی, ملی و محلی در رسانه ها و مقامات بهداشتی. شما ممکن است دیدن چهره از هر دو سازمان در DW.)

Wieler ساخته شده به درخواست مردم آلمان را به این وضعیت به طور جدی و به دنبال دستورالعمل های بهداشتی.

"ما تنها می تواند کاهش سرعت اپیدمی اگر ما قوانین بازی. فاصله خود را حفظ کنید. این ویروس به طور معمول از فرد به فرد" او گفت:.

"من به شما گفتن این به این دلیل من معتقدم که این حق است. ما در همه در یک بحران حدی که من شخصا هرگز نمی تواند تصور است."

09:49 یوتیوب را دنبال در قدم به قدم از Netflix با کاهش جریان آن کیفیت در اتحادیه اروپا برای جلوگیری از زور زدن از اینترنت به عنوان هزاران نفر از اروپایی ها شروع به کار از خانه آنلاین.

اتحادیه اروپا بازارهای داخلی رئیس تیری برتون قبلا خواست جریان سیستم عامل به کاهش کیفیت فیلم های خود را برای جلوگیری از اینترنت gridlock.

با توجه به برخی از مطالعات این دو حساب تا 25% جهانی اینترنت ترافیک.

09:05 شاخص های سهام اروپا شروع به پریدن کرد در حدود 5 ٪ در معاملات صبح امروز به عنوان وعده کمک از دولت های اروپایی و بانک مرکزی جلب کرد سرمایه گذاران.

شاخص از جمله لندن FTSE فرانکفورت را DAX پاریس CAC و پان-شاخص STOXX 600 همه افتاده حداقل 4.9% در اولیه می پردازد.

آسیایی, سهام نیز بسیج پس از یک هفته سختی در هنگ کنگ سهام گزارش سود 4 درصد. شاخص در سیدنی و شانگهای و سئول شروع به پریدن کرد به رقم 0.7% 1.6 ٪ و 7 ٪ بود.

این STOXX 600 اما هنوز در مسیر خود را برای بدترین ماه از اکتبر سال 1987. تحلیلگران مالی انتظار می رود ادامه داد: نوسانات در همه بازارها تا بهداشت جهانی بحران تحت کنترل در آورده است.

09:00 پس از هشدارهای ممکن است مستندات در آلمان در اینجا یک نمای کلی از چگونه برخی دیگر از کشورهای اروپایی در واکنش به افزایش coronavirus موارد:

 • در ایتالیا کشور مستند به اثر رفت در مارس 10 بعد از یک خوشه از موارد در شمال کشور
 • اسپانیا دوم شد کشور اروپایی برای تحمیل یک کشور قرنطینه در روز شنبه پس از یک شبیه شیوع به ایتالیا
 • روز دوشنبه در فرانسه به اجرا کامل مستند ممنوعیت تجمعات عمومی و پیاده روی در خارج و تهدید شهروندان با جریمه اگر آنها contravened این اقدامات سختگیرانه. دوچرخه سواران واکر و جاگر می خواست به ماندن در خانه.
 • ایرلند هفته گذشته اعلام کرد که این امر تحمیل یک کشور گسترده مستند
 • بلژیک رفت و در مستند روز چهارشنبه حداقل تا 5 آوریل. دولت خواسته شهروندان به ماندن در خانه و محدود کردن تماس خود را به خانواده
 • لهستان اعلام کرد آن را تعطیل کسب و کار و ممنوعیت مسافرت های بین المللی به عنوان جمعه 20 مارس
 • روز دوشنبه اتحادیه اروپا در قرار دادن یک توقف به غیر ضروری سفر به این منطقه برای حداقل 30 روز
 • جمهوری چک بسته اکثر مغازه ها و رستوران ها به مدت 10 روز و ممنوع در سفر های خارجی شروع مارس 14

08:55 در آلمان با صدراعظم دفتر اعلام کرده است که مگر اینکه شهروندان رعایت توصیه های داده شده در اوایل این هفته برای محدود کردن فعالیت اجتماعی اقدامات سختگیرانه تر خواهد شد که به بازی می آیند. مرکل رئیس ستاد Helge براون تایید دولت خواهد بود نظارت بر رفتار شهروندان بیش از آخر هفته.

شهرستانها آلمان از لورکوزن و فرایبورگ در حال حاضر اجرا اقدامات سختگیرانه تر از آن اعلام کرد مرکل و مناطق دیگر ممکن است به دنبال کت و شلوار اگر مردم نمی پایبندی به توصیه های به حداقل رساندن فعالیت های گروه.

تعدادی از دولت premiers اما باید اذعان کرد مستندات خواهد بود یک رفت و آمد مکرر گذشته و چیزی که آنها را به جای جلوگیری از.

بیشتر بخوانید: آلمان تحمیل یک مستند?

07:58 رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen باز به ایده صدور اتحادیه اروپا اوراق قرضه یا "کرونا اوراق قرضه" به مبارزه اقتصادی از شیوع کروناویروس.

در مصاحبه با Deutschlandfunk رادیو او همچنین به اعضای بلوک برای قرار دادن پول به اقتصاد خود و به کمک سالم در غیر این صورت شرکت برای زنده ماندن تاج بحران و افزود که این کمیسیون را ارائه دهد "حداکثر legroom نیست" در شرایط چقدر بدهی کشورها می تواند در.

رئیس جمهور همچنین گفت که مبارزه با تروریسم در اروپا و مذاکرات ادامه خواهد یافت با وجود این واقعیت است که رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا با ایران برای اتحادیه اروپا, میشل Barnier دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. انگلستان ارشد مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره دیوید فراست که نشان داده علائم و نشانه های این ویروس است که گزارش خود منزوی به عنوان به خوبی. این کمیسیون باز است به گسترش Brexit مهلت باید نخست وزیر بوریس جانسون درخواست آن von der Leyen گفت.

وزیر دارایی اولاف شولز برای پیشنهاد کرده است که دولت سرمایه گذاری برای کمک به شرکت های بزرگ.

"در طول این زمان ما می توانیم تضمین نقدینگی به عنوان اعتبار و وام" به شرکت با بسیاری از کارمندان به او گفت: آلمانی ZDF پخش و اضافه کرد که تمام ابزار مالی لازم خواهد بود در دسترس ساخته شده برای شرکت ها "آن را از طریق این زمان دشوار است."

در همین حال وزیر اقتصاد آلمان پیتر Altmaier گفت که او می خواهد به ساده کردن همکاری بین خرده فروشی و صنایع غذایی با تضعیف ضد تراست و کارتل قوانین.

07:30 جهانی مرگ و میر از شیوع کروناویروس در حال حاضر پیشی گرفته 10,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. برای مقایسه تعداد مرگ و میر از کل 2002-2003 شیوع سارس بود 774.

در اینجا یک نمای کلی از آخرین عفونت و مرگ و میر آمار و ارقام از اروپا و آمریکا:

 • آلمان - 15,077 موارد - 44 مرگ و میر
 • ایتالیا - 41,035 موارد - 3,405 مرگ و میر
 • اسپانیا - 18,077 موارد - 833 مرگ و میر
 • ما - 14,250 موارد - 250 مرگ و میر
 • فرانسه - 10,995 موارد - 372 مرگ و میر
 • جهانی - 244,523 موارد - 10,030 مرگ و میر

بیشتر بخوانید: ارتش به نام در به عنوان خدمات مراسم تشییع جنازه نمی تواند مقابله با کروناویروس قربانیان

06:20 در اینجا خلاصه ای از آخرین coronavirus اخبار از آسیا:

 • دولت سریلانکا اجرا است 60-ساعت منع رفت و آمد در سراسر جزیره
 • شروع پنج شنبه, کره جنوبی خواهد آزمون و قرنطینه همه مهاجران از اروپا بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باید علائم از جمله کره جنوبی اتباع
 • فیلیپین است به طور نامحدود ممنوعیت ورود اتباع خارجی پس از دولت اعلام وضعیت فاجعه و بهداشت عمومی اورژانس
 • در چین برخی از پروازها به مقصد پکن در حال جایگزین برای فرودگاه منطقه ای برای از بین بردن فشار بر پایتخت فرودگاه میان مقیاس بزرگ غربالگری در مسافران ورودی
 • ووهان, چین, ثبت دومین روز متوالی با هیچ تایید و یا موارد مشکوک
 • مالزی را اعزام ارتش خود را از یکشنبه برای کمک به پلیس در اجرای یک جنبش محدود سفارش. این گزارش 130 جدید عفونت آوردن آن شمارش به 1,030
 • ویتنام را به حالت تعلیق سفر بدون روادید برای شهروندان ژاپن و بلاروس و روسیه از شنبه
 • تایلند گزارش جدید 50 coronavirus عفونت و مصرف آن در مجموع تعداد موارد به 322. این اجرا یک بالفعل ممنوعیت سفر و نیاز به همه تازه واردان به گواهی سلامت اثبات آنها از عفونت
 • هنگ کنگ گزارش شده 48 مورد جدید از coronavirus با اکثریت عفونت های که از خارج از کشور
 • اندونزی تایید کرده است 60 بیشتر موارد جدید در حالی که مرگ و میر می ایستد در 32

05:25 ما در سریع ردیابی داروهای ضد مالاریا برای استفاده به عنوان یک درمان در برابر ویروس کشنده رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است. این خبر پس از تشویق نتایج اولیه در فرانسه و چین است.

4:36 ترافیک به سمت مرز آلمان و لهستان در Görlitz است یک بار دیگر در حال اجرا هموار و بعد از سنگین ازدحام در ساعات اولیه صبح است. A4 بزرگراه حمایت شد تا برای 20 کیلومتر در مدت کوتاهی پس از نیمه شب به عنوان اتومبیل از طریق گشت مرزی به لهستان.

03:19 استرالیا را ندارد انتشار آن بودجه فدرال تا ماه اکتبر با نخست وزیر اسکات موریسون گفت این بود "معقول" برای قرار دادن با هم پیش بینی های اقتصادی میان شیوع کروناویروس.

این بیماری همه گیر قرار داده AU$2-تریلیون- (US$1.17 تریلیون €1.09 تریلیون) اقتصاد در آستانه اول آن رکود اقتصادی در نزدیک به سه دهه است. اقیانوسی کشور در حال حاضر برقرار مستندات و ممنوعیت سفر بیش از coronavirus.

موریسون همچنین اعلام کرد یک مستند از راه دور جوامع بومی "برای جلوگیری از گسترش ویروس."

موریسون اضافه شده است که او تصمیم گیری بر اساس آن وقوع خواهد شد و حداقل شش ماه.

یکی از این تصمیمات است برای استرالیایی ها برای نگه داشتن یک چهار متر مربع (43 فوت مربع) شکاف در اطراف آنها در فضاهای محصور به ساقه گسترش COVID-19.

ادامه مطلب: نظر: تماس بگیرید برای مراقبت از دولت

03:06 عربستان سعودی را به حالت تعلیق در اشکال مختلف حمل و نقل از جمله تمام پروازهای داخلی و اتوبوس و تاکسی و قطار شروع در روز شنبه با توجه به خاورمیانه کشور وزارت امور خارجه آمریکا ،

02:31 کمیته بین المللی المپیک (IOC) است "با توجه به حالات مختلف" هنگامی که ارزیابی اگر و زمانی که بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو می گیرد.

"ما تحت تاثیر این بحران مانند هر کس دیگری و ما نگران هستند مثل بقیه" رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: نیویورک تایمز روزنامه. "ما در حال زندگی در یک حباب و یا بر روی یک سیاره دیگر. ما در وسط جوامع ما."

باخ گفت: لغو بازی "در دستور کار نیست" و کمیته بین المللی المپیک است که "متعهد به موفقیت این بازی است."

"البته ما با توجه به حالات مختلف" او گفت:. "اما ما بر خلاف بسیاری دیگر از سازمان های ورزشی و یا لیگ های حرفه ای در که ما چهار و نیم ماه دور از بازی."

01:43 بسیار غیر معمول حرکت چین تبرئه دکتر لی Wenliang دکتر که هشدار داد از coronavirus پس از تعیین که او را "نامناسب" مواخذه توسط پلیس.

یک بررسی مشخص شد که ووهان پلیس "عمل نامناسب با صدور یک نامه انضباطی" و در زمان "نامنظم اجرای قانون روش" دوربین مدار بسته شبکه دولتی گزارش روز پنج شنبه.

یک گزارش از این تحقیقات نشان می دهد که سرزنش و توبیخ رسمی دکتر که بعد از درگذشت این بیماری خارج شود. این تیم تحقیقاتی را محکوم "ضد استقرار" برچسب "قهرمان" و "awakener" برخی از آنان عطا به Li.

بیشتر بخوانید: رم تحت قرنطینه: یک دفتر خاطرات در زمان coronavirus

01:38 فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom دستور داده است تا یک ایالت "ماندن در خانه" سفارش کارگردانی ساکنان تنها به ترک خانه هنگامی که لازم است برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

Newsom گفت: پیش بینی ها نشان می دهد که بستری شدن در بیمارستان می تواند افزایش به 19,500 بیماران فراتر از ظرفیت پس از مدلسازی نشان داد که 56 درصد از دولت ساکنان شد و انتظار می رود قرارداد ویروس.

او افزود که در لس آنجلس بزرگترین شهر در ایالات متحده به احتمال زیاد خواهد بود "disproportionally نهفته" با این بیماری همه گیر. در اوایل روز شنبه, Newsom خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی به بندر لس آنجلس "فورا".

01:08 شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti دستور داده است تا همه ساکنان را به ماندن در داخل خانه های خود را به عنوان ما' دومین شهر بزرگ معاملات با بیماری همه گیر کوروناویروس. او همچنین گفت: شهروندان باید "بلافاصله محدود کردن همه غیر ضروری جنبش است."

"ما در حال گرفتن این اقدام فوری به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 و صرفه جویی در زندگی" Garcetti گفت: در یک کنفرانس خبری.

00:43 مکزیکی وزیر خارجه Marcelo Ebrard پیشنهاد شده که در مرز آمریکا و مکزیک باز می ماند برای تجارت و کار در صورت از شیوع کروناویروس. Ebrard گفت: او گفت: ما همتای مایک Pompeo که "اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش COVID-19 نباید فلج کردن فعالیت های اقتصادی است." او اضافه کرد که پیشنهادات خود را با یک "وضع خوب."

00:29 آرژانتین آغاز خواهد شد اجباری قرنطینه در نیمه شب روز جمعه رئیس جمهور آلبرتو فرناندز اعلام کرد در یک سخنرانی تلویزیونی ، اندازه گیری که محدود مردم به خانه های خود را تا آخرین مارس 31 و اجرا شود توسط مقامات امنیتی.

"وقت آن است برای ما به درک که ما مراقبت از بهداشت آرژانتین گفت:" فرناندز. "ما در حال حاضر دیکته این اقدام در تلاش برای ایجاد اثرات آن بر اقتصاد به عنوان حداقل مضر که ممکن است."

آرژانتین 128 مجموع موارد coronavirus با سه مرگ و میر.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: ترس از خشونت خانگی و کودک آزاری افزایش

00:19 نیوزیلند گزارش 11 مورد جدید از COVID-19 روز جمعه آوردن تعداد کل عفونت در کشور به 39.

00:00 گرفتن در روز گذشته coronavirus به روز رسانی در اینجا: ایتالیا افزایش مرگ و میر گذشته چین

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

jsi dv/aw (AP, AFP ساعت و dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب