ژاپن و ویتنام توافق به سهولت دوجانبه محدودیت های مسافرتی

Jأپن و ویتنام توافق کرده اند که تا حدی بلند ممنوعیت سفر و سهولت محدودیت های گام به گام به عنوان یک راه برای ب

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

Jأپن و ویتنام توافق کرده اند که تا حدی بلند ممنوعیت سفر و سهولت محدودیت های گام به گام به عنوان یک راه برای بازگشایی اقتصادی و مبادلات دو جانبه بین دو کشور آسیایی که در آن coronavirus عفونت را تا حد زیادی گرفته شده و تحت کنترل است.

ژاپنی, وزیر امور خارجه Toshimitsu متگی به خبرنگاران گفت: روز شنبه که ویتنام یکی از چهار کشور جهان که در ژاپن شده است بحث در مورد از سرگیری متقابل بازدیدکننده داشته است در مراحل. ژاپن نیز به دنبال مشابه ترتیبات دو جانبه با تایلند و استرالیا و نیوزیلند.

ژاپن و ویتنام در حال بحث در مورد جزئیات نهایی مانند زمان از سرگیری, متگی گفت.

ژاپن تحمیل ممنوعیت ورود به 111 سازمان ملل به عنوان بخشی از coronavirus اقدامات است.

ژاپن برداشته هفت هفته همه گیر اضطراری در اواخر ماه مارس و آغاز بازگشایی اجتماعی و فعالیت های کسب و کار برای به حداقل رساندن آسیب های اقتصادی. همه داخلی محدودیت برداشته شده و مردم در حال حاضر می توانید شروع به سفر در هر نقطه در ژاپن اگر چه فاصله فیزیکی و سایر اقدامات پیشگیرانه هستند درخواست شده است.

نخست وزیر ژاپن روز پنجشنبه گفت تهاجمی ویروس تست بسیار مهم است تا به سرعت پیدا کردن و جدا کردن بیماران به عنوان کشور رزومه اجتماعی و فعالیت های اقتصادی با خیال راحت. او گفت: مراکز تست برای بازدید کنندگان خارجی نیز در حال برنامه ریزی شده است.

متگی گفت: ژاپن به دنبال گام تا "همکاری استراتژیک" با ویتنام و ترویج بیشتر اقتصادی و مبادلات مردم. ویتنام گزارش شده تنها 342 موارد و بدون مرگ و میر. ژاپن 17,740 موارد و 935 مرگ و میر.

"این مهم است که به از سرگیری مبادلات بین المللی از مردم تا حدی و به تدریج به عنوان ما سعی می کنیم به اقتصاد و برگشت در مسیر بهبود در حالی که تعادل آن با coronavirus اقدامات" متگی گفت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب