جمال Khashoggi را نامزد به نظر می رسد در عربستان سعودی و محاکمه غیابی در ترکیه

این نامزد از جمال Khashoggi گفت: دادگاه ترکیه جمعه که واشنگتن پست مقاله نویس بود و اغوا به مرگ او در کنسولگری

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

این نامزد از جمال Khashoggi گفت: دادگاه ترکیه جمعه که واشنگتن پست مقاله نویس بود و اغوا به مرگ او در کنسولگری عربستان در استانبول از طریق "یک خیانت و فریب" و از او خواسته است که همه مردم را مسئول قتل او بود به عدالت به ارمغان آورد.

خدیجه Cengiz صحبت می کرد در افتتاحیه این دادگاه به صورت غیابی از دو دستیاران سابق عربستان شاهزاده محمد بن سلمان و 18 سایر اتباع عربستان بودند که متهم در ترکیه برای Khashoggi را وحشتناک قتل. روزنامه نگار 2018 قتل در کنسولگری موجب محکومیت بین المللی و بازیگران ابری از سوء ظن بیش از شاهزاده.

20 عربستان متهمان همه چپ ترکیه و عربستان سعودی را رد کرد ترکیه خواستار استرداد آنها. برخی از مردان قرار داده بودند در دادگاه در ریاض پشت درهای بسته. مجموعه مقالات به طور گسترده ای به عنوان انتقاد یک ماست مالی کردن. Khashoggi اعضای خانواده بعد اعلام کرد که آنها تا به حال ببخشند قاتلان او.

دادگاه در ترکیه است که از نزدیک به تماشای ممکن است اطلاعات جدید و یا شواهدی از کشتار از جمله محل Khashoggi باقی می ماند.

Khashoggi تصویر در دسامبر 2014 کشته شد در کنسولگری عربستان در استانبول در ماه اکتبر 2018 زمانی که او رفت و در آنجا به دنبال مقالات خود را برای ازدواج. (Mohammed Al-Shaikh/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

Khashoggi بود که در ایالات متحده ساکن بود و راه می رفت به کشور خود کنسولگری در Oct. 2, 2018, برای یک قرار ملاقات را انتخاب کنید تا اسناد و مدارک است که اجازه می دهد او را به ازدواج خود در ترکیه نامزد. او هرگز راه می رفت.

"او نامیده می شد که به کنسولگری با خیانت و فریب" خصوصی DHA به نقل از خبرگزاری Cengiz به گفتن این دادگاه در شهادت او.

"من در ساخت یک شکایت در مورد هر کس در کنسولگری. هر کس از درایور چای ساز" گفت: Cengiz که منتظر Khashoggi در خارج از استانبول کنسولگری زمانی که او وجود دارد برای به دست آوردن اسناد و مدارک و هشدار مقامات زمانی که او موفق به بیرون آمدن.

دادستان ها به دنبال, زندگی, زندان, شرایط

دادگاه موکول شد تا نوامبر. 24 DHA گزارش شده است. ترکی دادستان خواستار آن شدند که متهمان بود محکوم به زندگی شرایط در زندان اگر محکوم کرد.

ترکیه دادستان متهم شاهزاده سابق مشاوران سعود القحطانی و احمد العسیری با "تحریک قتل عمد با قصد (باعث) عذاب را از طریق غریزه شیطانی."

دادستان نیز به دنبال زندگی احکام زندان برای 18 دیگر اتباع عربستان به اتهام انجام "قتل عمد با قصد (باعث) عذاب را از طریق غرایز شیطانی."

یک تیم از 15 عربستان عوامل پرواز کرده بود به ترکیه برای دیدار با Khashoggi داخل کنسولگری. آنها شامل یک پزشکی قانونی, دکتر, هوش و ماموران امنیتی و افرادی که مشغول به کار برای ولیعهد ،

مقامات ترکیه ادعا Khashoggi کشته شد و سپس با تجزیه استخوان را دیدم. ترکیه رقیب عربستان سعودی ظاهرا تا به حال کنسولگری عربستان bugged و به اشتراک گذاشته شده صوتی از قتل با سازمان سیا در میان دیگران.

انتقاد از عربستان ولیعهد

قبل از به قتل Khashoggi نوشته بود انتقادی از ولیعهد عربستان سعودی که در ستون واشنگتن پست.

عربستان سعودی تا به حال در ابتدا به ارائه تغییر حساب در مورد Khashoggi ناپدید شدن است. به عنوان فشار بین المللی نصب شده به دلیل ترکی نشت پادشاهی در نهایت حل و فصل این توضیح که او کشته شد rogue مقامات در یک نزاع و جدال.

ترکی, دادستان ها می گویند مظنون "عمل در اجماع از ابتدا در خط با تصمیم گرفتن قربانی بازگشت به عربستان سعودی و از کشتن او اگر او موافقت نکرد."

ریاض اصرار داشتند که پادشاهی را از دادگاه محل صحیح مظنون به تلاش قرار داده و 11 نفر در دادگاه قتل. در ماه دسامبر پنج نفر به مرگ محکوم شدند در حالی که سه نفر دیگر را به جرم پوشش تا جرم و جنایت و محکوم شدند به همراه 24 سال در زندان است.

در طول ماه رمضان در ماه مه Khashoggi را اعلام کرد که خانواده عفو قاتلان دادن مهلت قانونی به پنج تن از ماموران دولت که به مرگ محکوم شدند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب